• dodali mi celkom iný tovar ako som objednala, som veľmi sklamaná, namiesto dvojdielneho kompletu pre vnuka motívom psík v bežovej farbe som dostala komplet motívom panda v sivej farbe

nikdy viac

• Kvalitne krasne produkty pre nase male deticky :)
    • Nema :)

Internetove obchody takehoto type su su super pre kazdu maminku ktora nema cas chodit po obchodoch alebo ich nema k dispozicii ... ako napr.tento ;)

• Vynikajuce ceny oproti inym obchodom s podobnym tovarom. Rychla dodacia doba. Tovar mi prisiel uz 2dni po objednavke.
    • Obrazky obcas nezodpovedaju tovaru (farba). Treba sa orientovat vzdy len popisom.

Objednaval som si detsku jedalensku stolicku a na obrazku bola zobrazena tmava - morena stolicka. Prisla mi ale stolicka rovnakeho typu prirodnej farby. Potom som pozeral objednavku a v objednavke bola ozaj stolicka v prirodnej farbe. (aj ked obrazok bol v tmavej farbe)
    Tovar nebudem vracat sluzi mi dobre, ved ide len o farbu.

• rychle dodanie mili predavajuci, na moje mailove otazky dpovedali rychlo a milo :)
    • neviem

odporucam

zatial jediná odozva na moju objednávku je či som spokojný s Vašim obchodom. To že tovar nebol doručený Vás vôbec nezaujíma!!!!
    Takže som NESPOKOJNý!!!!

Reakcia obchodu Mimčoshop

Dobrý deň, dovoľte mi reagovať na Váš podnet.
    1. Toto bola reakcia od Heuréky a nie priamo od obchodu a dostáva ju každý zákazník automaticky s odstupom času.
    2.tovar sme Vám odoslali presne tak ako to bolo napísané v akcii na Zľavomatu
    3. To, že Vám tovar nedorazil bohužiaľ nemôžeme vedieť pokiaľ sa nám NEOZVETE... (sťažovať sa je ale asi ľahšie ako napísať pár slov do emailu že Vám objednávka nedorazila nech to preveríme alebo pošleme znovu)

Takže ak budete taký láskavý a napíšete nám email (aby sme vedeli vôbec ktorý z našich zákazníkov ste) tak Vašu objednávku preveríme.
    s pozdravom mimcoshop

• nizke ceny
    • neviem to zhodnotit nakolko to bol prvy nakup a neboli nejake problemy

odporucam

Objednali a zaplatili sme detske lezadlo pre nasu dcerku, potvrdenie o zaplateni sme nedostali a tak isto sme nedostali ani tovar, hoci sme zanho zaplatili uz pred dvoma tyzdnami. Ked sme sa snazili odpovedat na email o objednavke (prvy a jediny email ktory sme po objednani dostali, s vyzvou na zaplatenie), ako prijemca sa automaticky objavila nejaka sukromna adresa s koncovkou seznam.cz Zatial nam este nikto neodpovedal. Zijeme uz roky v zahranici a nakupy cen internet tu robime bezne niekolkokrat do tyzdna, ale toto sme este nezazili. Velmi by nas zaujimalo stanovisko obchodu Mimcoshop. Toto je prvykrat co sme robili nakup cez internet v slovenskom onlineshope, a zrejme aj posledny.

maximálna spokojnosť

• Široký výber sortimentu.
    • Žiadne ma nenapadajú.

• Siroky sortiment znacky NUK.

• rychoat, pohodlie, siroky sortiment
    • trosku vyssie ceny

urcite odporucam

• - výborná komunikácia medzi zákazníkom a obchodom
    • - veľká ochota a ústretovosť zo strany majiteľa obchodu
    • - informovanosť zákazníka o každom pohybe objednaného tovaru
    • - rýchlosť zabezpečenia a doručenia objednaného tovaru

- obchod jednoznačne odporúčam

• Velká výhoda dostupnosti cumlíkov nuk,
    • v inych obchodch ich nemaju taky velky vyber ako tu

S nákupom v obchode som bola spokojná,aj napriek tomu ze my omylom neposlali jeden z cumlíkov,po mojom emaili to hned napravili a ospravedlnili sa,takže odporúčam všetkým.

• Dobrý prehľad na stránke
    • Niektoré výrobky sú lacnejšie ako u konkurencie
    • Niektoré výrobky sú drahšie ako u konkurencie alebo v meste

K obchodu som sa dostala náhodou cez vyhľadávač google
    Obchod zatiaľ nemôžem bližšie hodnotiť, pretože som objednávku zrušila.

• Dobrá komunikácia so zákazníkom.
    • Menej prehľadná internetová stránka. Tovar, ktorý som potrebovala, som nenašla tam, kde som pôvodne očakávala.

• Informacne aspon poslat kedy mozem cakat dodanie...

• malý počet dodávateľov, je potrebné rozšíriť sortiment

Reakcia obchodu Mimčoshop

Ďakujeme za hodnotenie. Budeme radi ak nám napíšete čo Vám v sortimente chýbalo na [email protected]

• Ponukaju nasu najoblubenejsiu znacku za vyhodne ceny.
    • Ziadne.

Siroky vyber, vyhodne ceny, mila komunikacia.
    Vsetkym znamym aj neznamym urcite mimcoshop.sk odporucam :-)