Neviem, čo si myslieť. 17.č. som objednal telefon a po 24 hodinach som stale nedostal potvrdzujuci mail. Je to len blba reklama, alebo ozaj internetovy obchod.

Ospravedlňujem sa, ale spam spôsobil to, že som emaily nedostal. Diky.

Reakcia obchodu Mifomobil

vaše objednávka byla doručena a byl Vám zaslán email. Zkontrolujte si prosím SPAM. Dnes bude objednávka expedována. Čili první možný den.

Nic som si od vas nekupi, mozete byt dobry obchod, ale god damn, vyhodte toho kto vam spravuje recenzie na Heureke. To co sem pisete, takemu clovekovi by som nedal na starosti ani rybicku na vikend.

• drzi

dph je v cene telefonu zaruku nepotrebujem a ja som si to objednal za 7 dni som to mal doma ale ak aj nie tak 14dni v pohode pockam ak mam usporit 184 eur ale kludne si omielajte svoje hlavne ze druhy obchod na SK ponuka hned o 50e lacnejsie OP3 a este stale ma na nom marzu tak sa treba uvedoomit.ale vy evidentne viete obchodovat :)

Reakcia obchodu Mifomobil

tento člověk u nás nic nezakoupil, ale má potřebu psát.
    Zřejmě se jedná o zákazníka, který má nějaký komplex. Většina zákazníků záruku chce a u nás ji dostane. Samozřejmě můžete zboží objednat i jinde. Ale to je samozřejmě na každém kupujícím. Nebo chodíte do každého obchodu a říkáte všem prodávajícím, že jinde je to levnější? :-)

S pozdravem MifoMobil

• nic

582 eur za Oneplus 3 co stoji v skutocnosti 399e a to na oficialnej stranke vyrobcu uz s dopravou podotykma do 7dni to mate doma. Tento obchod doslova okrada !! Vrchol drzosti fakt ako keby ludia boli hlubpy alebo ja neviem co si myslia.

Reakcia obchodu Mifomobil

máte možnost si zboží koupit z oficiální stránky. Cenu, kterou vy uvádíte budete mít, ale telefon nebude mít žádnou záruku (se zárukou 76 euro). Hodně štěstí s případnou reklamací. A DPH Vám očividně také nic neříká. Aktuální doba doručení je 16 dní a za příplatek 16,49 eur ho budete mít za 14 dní. Čili očividně jste znalý prodeje a máte všechny věci zjištěné.

S pozdravem

• široká ponuka produktov
    • dobré ceny
    • seriózna komunikácia
    • dodanie do 24 hodín
    • doprava zadarmo

určite odporúčam

• Rychlé dodánie, spolahlivost, dobrá komunikacia
    • Nic

V poriadku dosiel mobil, plné funkčny, zatial ho mám mesiac.

podvodnici

Reakcia obchodu Mifomobil

a důvod tohoto hodnocení? Udělal jste stejné hodnocení i na Českých stránkách. Jenom nevíme co se Vám stalo.

S pozdravem
    Mifomobil

• skvely telefon za super cenu, rychle dodanie
    • telefon prestal po 5 mesiacoch fungovat
    • povedali mi ze zaruka je len 12 mesiacov, pricom zo zakona ma byt 24
    • doba na vybavenie reklamcie 60 dni, pricom zo zakona, by to malo byt do mesiac..

telefon bol super a bola som nadsena, no nepaci sa mi obmedzenie reklamacnej doby, ani lehota spracovania objednavky
    a stve ma ze po 5 mesiacoch prestal fungovat,..ô.

• rychle spracovanie objednávky
    • objednanie a odoslanie v jeden deň
    • oznámenie mailom o odoslaní
    • rýchle dodanie cca 48 h. od objednania
    • super cena
    • doprava grátis

sk firma nema na to,ste super

• +výborné telefóny za super cenu
    • +doručenia na druhý deň
    • +komunikácia
    • +doprava zadarmo
    • -asi nič až na to, že mi neprišiel žiadny mail ani nič o vyexpedovaní alebo niečo, nejak mi to síce neprekážalo ale keď mi kuriér volal bol som dosť zaskočený

Proste výborný obchod, nemal som žiaden problém od ceny, cez prehľadnosť stránky až po komunikáciu, vrelo odporúčam.

• z domu si môžem prezrieť ponuku
    • pohodlne sa dá objednať
    • krátka dodacia doba
    • spoľahlivé doručenie
    • zatiaľ neviem

Obchod som objavila náhodne a zaujal ma. Prezrela som si ponuku a hneď sa mi zapáčil a objednala som tovar. Obchod som už odporučila aj mojim známym.

• Skvela cena
    • Neplati sa postovne
    • Perfektny telefon
    • Mozem len odporucit som nadmieru spokojna
    • Ziadne som neobjavila,akurat telefom malv skutocnosti lepsie parametre ako boli uvedene na stranke

Skvely

• ponúkaný produkt so zaslaním na SK som na inej stránke nenašla

výborná komunikácia s obchodom
    obratom odpovedali na položené otázky
    rýchle vybavenie- od objednania až po doručenie
    o každom kroku ma informovali
    veľmi dobrá skúsenosť, ak hľadáte, treba sa pýtať, sú veľmi ústretoví

• Zbozi skladem
    • Vyborna komunikace ze strany obchodu
    • Perfektni cena

Doporucuji. Vse ok.

• Vse skladem a dobra komunikace. I během vikendu řešena objednávka

Spokojenost