Objednávka piatich škatuliek hracích kariet. Dve z nich v plastovom obale - OK, ale papierové škatuľky obité, ošúchané, proste karty, ktoré by ste si pri osobnej kúpe nezakúpili.

• Tovar zatial nedoruceny.
    • Emailova komunikacia nulova,kedze pride len oznam ze spolocnost emaily neprijima.
    • Pri sledovani stavu objednavky nie je mozne zistit kde sa tovar nachadza,dodanie pri objednavke povodne 2-3dni a teraz v nedohladne.

• Veľký výber, našiel som tu to čo som dlho hľadal.

• Tovar zaplatený, doposiaľ nedoručený
    • Neodporúčam!!!

Napriek tomu že tovar súrne potrebujem ešte nedorazil a to som ho už zaplatila. Do telefónu mi bolo 30.10. v pondelok povedané, že nevedia kedy dorazí, lebo ešte ho ani oni nemajú na sklade a neskôr už nikto nezdvíhal telefón.

Veľmi dobrá cena,tovar prišiel v poriadku,ale zabalené to bolo trošku slabšie.

Je vyhodne nakupovat z domu, ale niekedy je to aj sklamanie.
    Hracka morsky konik je pekna na pohlad, ale baterie skoto vybite, hraje trochu falosne. Som sklamana.
    Nemohla som ju vratit, lebo bola pre vnucku a ta sa jej uz nevedela dockat.
    Morskeho konika v inej farbe mame doma uz 8 rokov a dodnes hraje pekne.

• Dodržaný avizovaný termín dodania

• Rýchle doručenie a dobrá cena

všetko OK

• Kráane hračky.Kvalitné.Výborné ceny.
    • Dlhé doručenie a vysoké poštovné.

Hračky sú krásne.Vštko precízne zabalené.
    Avšak poštovné 6 eur je dosť vysoké.

• Rychle dodanie a dobra cena

• Rýchle vybavenie a dodanie tovaru
    • Tovar zakúpený 3.8.2022, je 13.8.2022 a nedoručený, po niekoľkých urgenciách, bez jedinej info, kedy vlastne bude doručený, tento e shop neodporúčam!

• Jediné pozitívum bola ochotná pani pri riešení po telefóne
    • Tovar mi stále nebol doručený , ani sám obchod nevie kde má balík a čo s ním je , informácie rovnaké ako si viem pozrieť ja online

• som spokojná

spokojnosť

• Dodanie celkom rýchle
    • Tovar prišiel v roztrhnutom orig.obale, tovar bol podľa mňa používaný, za mňa veľké sklamanie, pretože to mal byť darček pre dieťa... šijací stroj Albi, pre mňa nepochopiteľné, ako môžu poslať taký tovar... Šijací stroj, ku ktorému boli nálepky na olepenie boli už nalepené na stroji, nie všetky ale časť z nich, a ďalšie iné veci... Snáď mi to internet.obchod vysvetlí, ako sa toto mohlo stať...takže kvôli tomuto nemôžem obchod odporúčať...

vsetko ok, dobrá cena

• Rýchlosť, spoľahlivosť