• Kvalita
    • Pekne
    • Pomale dodanie

Maximálna spokojnosť

• Tovar prišiel nekompletný.
    • Napísaný je ,že do 5pracnych dní dosťanem a je to dva týždne

Tovar nedorazil, ziadna odpoved aj napeiek tomu ze som pisala kde je moj Tovar ,ja som sponila podmienky platbou vopred a obchod ziaden zaujem . Sklamana na plnej ciare!

Komunikácia s obchodom veľmi dobrá, pani v telefóne veľmi príjemná. Dodacia doba nebola síce 5 dní ako bolo písané, ale pár dní naviac nevadí. Komoda kvalitná, veľmi pekná.

Tovar mi ešte nebol doručený. Komunikácia katastrofa. Nie SH ochotný tovar doručiť na konkrétny deň, keď nie je človek v práci.

Skrina prisla v stave , co by som si nekupila ani na bazoši dosky postiepene zrkadla poskrabane vobec neodporucam a viac by som si nekupila

• Skrátka spokojnost
    • Dlhšia dodacia doba

• Rýchle dodanie tovaru

• Volajú pred dodaním
    • Tovar nebol dodaný na dohodnutý dátum

Zavolali mi v utorok že tovar bude dodaný na piatok v čase medzi 17:00-20:00. Nikto mi nevolal celý deň. Takže hodnotím pozitívne že dajú vedieť kedy bude tovar dodaný, ale čo s tým keď tovar v daný deň nepríde?

Dobrá komunikácia, rýchle dodanie

Som veľmi spokojná s obchodom, rýchle vybavenie,aj dodanie.Príjemni ľudia, ďakujem.Rybarová.

• Kvalitný pekný nábytok a primerané ceny.

• Keďže mi tovar ešte nebol doručený, neviem hodnotiť
    • Otrasne dlhá dodacia doba o ktorej som pred objednaním ani len netušil, po vytvorení objednávky mi prišlo do emailu potvrdenie spolu s informáciou, že doručenie môže trvať až mesiac, však to keby som objednal z Číny, tak to príde skôr.

Tovar bol doručený rýchle a tak ako sľúbili.

• ceny

• Nespokojná

• Tovar došel poškozený z části plus co bylo uvedené na obrázku nedošlo musel jsem si dokoupit osobně tak jsem zvědav jestli mi něco z toho proplati jak mi bylo řečeno

Vyhoda

• Pohodlné bez starosti ako sľúbili tak aj všetko splnili