• Su to podvodnici
    • Zavádzajú reklamou o dodaní tovaru do 48 hodín a nič take sa nestalo
    • Nik nereaguje na mail ani na telefón
    • Nikdy viac !!!!!

Nikdy viac tento nespoľahlivý internetový obchod

• Dobré ceny
    • S predajcom sa mi podarilo spojiť len 1krát
    • Volám píšem nikto neodpovedá.
    • Stav objednávky ?Ani len netuším... Neviem odkiaľ to mám zistiť mail nič.Telefón nič. SMS nič.

Potrebujem vedieť či tovar, ktorý mali mať skladom vo štvrtok už odoslali zatiaľ sa mi to zistiť nepodarilo.Obchod ešte neprebehol.
    Ak sa konečne dovolám a vysvetlia mi dôvod prečo nekomunikujú nemám problém hodnotenie zmeniť.

• lacne arychle
    • nema

doporucujem

• šetrí peniaze, pretože tovar nedodá
    • neoznámi ako dlho pracuje na objednávke - 10,20,30,....dní alebo dlhšie??

zatiaľ obchod neprebehol

• PO DESIATICH DŇOCH ANI NEPOTVRDILI OBJEDNáVKU.

• Chýbala mi informácia o expedovaní tovaru z obchodu emailom ako aj avízo od špedičnej firmy v deň dodávky. Ale keďže som očakával dodanie podľa termínu expedície v int. obchode bol som doma, keďže som dôchodca.

Kupoval som pneu zlacnené v akcii a dodávka zodpovedala očakávaniu aj časovému.

• Výhodná cena
    • Slabá podpora zákazníkom. Nebolo možné online sledovať priebeh objednávky, ktorá celý čas vykazovala status "spracováva sa". Taktiež bol problém zistiť termín dodana, ktorý sa posúval. Z 10 telefonátov som sa nič rozumné nedozvedel, resp. to čo som sa dozvedel ohľadom termínu dodania bolo v skutočnosti inak.

Keď ste zvyknutí na slabú informovanosť ohľadom svojej objednávky a dostatočne flexibilní aby ste na tovar čakali v pondelok, pričom Vám príde v utorok o týžden neskôr, tak možno budete spokojní. Aspoň ja som sa s iným problémom nestretol.

• co sa tyka mojho nakupu, jednoznacne doba dodania...trvalo to 11 dni(mali to na sklade).., 8 den mi sice zavolali a ospravedlnili sa, ale to neospravedlnuje dlzku dodania tovaru, aj ten dovod bol chaby...

nebol som spokojny s dobou dodania, ale zas neodpisoval by som ich uplne...staci, ked zlepsia spatny kontroling objednavok, aby sa vyhli pozabudnutym objednavkam a potom to bude uz lepsie :)

• skvelé ceny za pneumatiky, naozaj lacné a napriek tomu kvalitné a nové, už sa teším ako ich obujem... ústretový a flexibilný personál, radosť kooperovať :-)
    • technické problémy pri potvrdení objednávky

Veľmi flexibilný prístup... objednaný tovar nemali dostupný ale napriek tomu ochotne ho doobjednali a dodali čo najrýchlejšie.

• Malo predajcov zakaznik dlho caka , web stranka neumoznuje filtraciu podla ceny a tovar skladom by mal aj na sklade nachadzat

Obchod je O.k

• Neviem
    • Komunikacia

Slubili ze dodaju a zatial nic ani sa neozvali