• Nefunguje prepojenie objednavky-sklad, nakolko sa mi stalo,ze na stranke bola informacia, ze tovar je skladom, objednavka bola potvrdena a pred vyskladnenim telefonovali pracovnici, ze objednany tovar nemaju na sklade.

Objednany tovar Chanel Allure Edition Blanche toalet.voda 100 ml -tester mi nebola dorucena, pred vyexpedovanim ma informovali, ze tester nemaju na sklade, ale mozu mi poslat original balenie. Chyba prepojenie objednavka-sklad.

Mozem len pochvalit cely kolektiv obchodu. V obchode kupujeme z celej firmy a vzdy sme boli spokojni. Zelame vela skokojnych zakaznikov.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

• ponúka tovar, ktorý nevie dodať

drahšie ako inde a neschopný ddodať vybraný a ponúkaný tovar.

Dobry den pani Ingrid,

ano je to pravda, tovar Vam zial nebol dodany, nakolko sa ihned vypredal. O tomto sme Vas ihned informovali a objednavku ste zrusili. Ospravedlnujeme sa.

• Cena a široká ponuka

• Cakal som 1 den na poslanie platobnych udajov pre platbu cez paypal a az po mojej urgencii mi odpisali, ze tovar nemaju. Na stranke bol tovar uvedeny ako "skladom". V skutocnosti tovar nebol skladom a obchodnik sa ani neobtazoval ma na to obratom upozornit. Az po 1 a pol dni a po mojej urgencii...

Na svete je kopu inych internetovych obchodov s parfemami...

Dobry den Erik,
    Vasa objednavka mala byt vybavena do niekolkych dni. Vy ste vsak nechceli cakat a objedanvku ste zrusili. Vsetky objedanvky vybavujeme do 7 prac.dni. /vid nase OP/

• kvalitu a ustretovost
    • žiadny

dobry obchodik a kvalita..

• neprofesionalny obchod, na strankach nerozlisuju tester od riadneho tovaru

neodporucam tento obchod, pripladte si radsej par eur a kupte si svoj parfem od spolahliveho predajcu.. tento spolahlivy nie je.

Dobry den pani Zita,

s pozdravom, MAXIparfumeria

• dobrá cena
    • kupony na zľavu za newsleter a podobne

perfektný

• nic
    • Obchod mi nebol schopny počas 8 dni zaslat potvrdenie prijatia objednavky. Pocas tych osmich dni 2x vedeli zvysit cenu parfumu, ktory som si u nich objednala. Dala som si tu namahu a kontrolovala som si cenu, na zaklade uvedenej recenzie zakaznika. Su to lenivi podvodnici, taky obchod ignorovat. Absolutne sklamanie.

Jednoznacne ignorovat tento obchod.

Dobry den,
    na tuto recenziu zial reagovat nevieme, nie je od overeneho zakaznika, nevieme teda co ste objednavlai a ci vobec.
    Co sa vsak tyka potvrdenia objednavky, tento email pride ihned po vytvoreni objedanvky. Tak ze pokial ste dany email od nas nedodrzali, zrejme objednavka ani nebola odoslana.

MAXIparfumeria

• Poslali mi fake vonavku - Calvin Klein Euphoria. Prisla mi v nejakej hnedej kartonovej krabicke v ktorej bol flakon bez vrchnaku. Asi pre pripad keby som vonavku chcel vratit, tak aby sa mohli vyhovorit, ze som ju nevratil v povodnom stave.
    • Neseriozny obchod, ktory si sam pise pozitivne recenzie.
    • NENAKUPOVAT u nich ani sacky do smetneho kosa

Dobry den pan Mario,
    Mrzi nas Vasa nespokojnost, avsak Vasa objednavka bola vcas a riadne vybavena. Obdrzali ste tovar podla objednavky. Objednavali ste tester, oznacenie - tester - je aj na nasej stranke v popise produktu. Testerove balenie je balene v kartonovej krabicke a bez vrchnaku. Kazdy zakaznik ma pravo tovar bez udania dovodu v stanovenej lehote vratit.

s pozdravom, MAXIparfumeria

• nakupit lacno a dobre
    • nevsimla som si

Da sa tu nakupit dobre, lacnejsie ako na inych strankach a som spokojna nielen so servisom a vyberom parfemov, ale aj s ryhlym dodanim tovaru.

• po objednaní tovaru bola cena na stránkach obchodu zvýšená, mne odpovedali, že tovar nie je k dispozícii, i keď ho naďalej ponúkajú

Dobry den pani Marcela,

ospravedlnujeme sa za nedodanie tovaru. V case objednania skutocne tovar na sklade nebol /vypredal sa/ a objednavka bola zrusena.

• zavádzanie

Prvý a posledný krát som objednávala z tejto parfumérie. Namiesto toaletnej vody mi prišiel tester, ktorý je o 6e lacnejší a neviem či čakali, že to nebudem chcieť riešiť a peniažky im ostanú..prišlo mi to veľmi okaté a kedže som sa dočítala,že sa to tu bežne stáva tak som sa utvrdila..každopádne sú ľudia, ktorým sa to nechce riešiť a oni sú potom v pluse.. a to riešenie s nimi ďalej no čistá katastrofa..na infolinke čistá bieda a informovanosť 0 bodov..nevedela mi povedať ani len to kto mi preplatí sumu za balík keď ho pošlem naspäť..písala som mail a až po týždni keď neodpisovali som zdvihla telefón a povedala som im svoje a čo oni na to?? že im teraz chodí veľa mailov..PROSÍM??? a čo mňa po tom...som zvedavá či sa dostanem k aspoň vyrovnaniu toho rozdielu medzi toaletkou a testerom..

Dobry den,

Tuto reklamaciu sme vyriesili k Vasej spokojnosti - vratenie rozdielu v cene /5,10€/. Ubezpecujem Vas, ze sme Vam neposlali tester zamerne ako pisete. V obdobi pred Vianocami sa zial stalo, ze sa na expedicii kolegyne pomylili. Prosim uvedomte si, ze clovek nie je neomylny. Este raz sa Vam ospravedlnujeme za tento omyl.

• dlha dodacia lehota

Dobry den,
    vsetky objednavky vybavujeme do 7 pracovnych dni, ako uvadzame v nasich OP.
    MAXIparfumeria

• dobre ceny rýchle dodanie tovaru spoľahlivosť

Odporúčam obchod ďalším zákazníkom a budem v ňom nakupovať naďalej.

• šírka ponuky

ceny, rýchlosť dodania

• Pri mojej objednávke to bola najmä výborná cena produtku.

Obchod odporúčam, s objednávkou, komunikáciou aj doručením tovaru som bola spokojná.

• Sortiment
    • Nie je moznost platit kartou kurierovi

OK

• prehľad