Tovar, ktorý uvádzate ste mi sami zrušili, pretože ho údajne namáte na sklade. Neviem, prečo ste ho teda mali v ponuke,. Ponúkli ste mi iba jeden náhradný- nie tester, ale samozrejme drahší v originálnom balení. Konkrétne Rose Pivoine. Mal mi ho priviezť kuriér ešte v piatok 10.3. Aspoň podľa mailu to malo doraziť. Z neznámých príčin však ,bez vysvetlenia , mi nikto nič nedoručil. Tvrdla som kvôli tomu doma celý deň, pretože zavolať a upresniť termín som tak mohla akurát do neba. Takže to rozhodne nie je dobrá vizitka Vášho obchodu.

Dobrý deň.
    Mrzí nás vaša nespokojnosť. Na stránke máme množstvo produktov nakoľko máme interné a externé sklady. Stane sa že sa produkty rýchlo vypredajú a na stránke sa jeho dostupnosť nestihne tak rýchlo aktualizovať.
    Kurierska služba bežne doručuje zásielku na ďalší pracovný deň, môže sa však stať že z nejakých dôvodov zásielku doručí v iný deň.
    Nie je potrebné však čakať doma zbytočne pretože kurier posiela sms aj email o tom, kedy bude zásielku doručovať a približne v akom čase.
    Naša infolinka funguje v čase od 11:00-16:00 hod prípadne môžete využiť aj emailovú komunikáciu ak sa s nami potrebujete skontaktovať a maximálne do hodiny počas pracovného času dostanete odpoveď.

S pozdravom, maxiparfumeria.

• Široký výber parfémov

Plusom jw aj to že predávajú aj vzorky a robia aj odstreky parfémov, čo dokáže dosť pomôcť pri rozhodovaní sa výberu parfému.

• Najširší výber vzoriek

Chýba lacnejšia doprava cez Packetu

• velmi rychlo odoslali objednavku

• Doručenie
    • Komunikácia

Rýchlo odpovedali na email. Objednala som si náhodou Lancome parfém 50ml ale chcela som 100ml. Moju objednávku rýchlo zmenili a na tretí deň som mala parfém doma. Ceny sú tu taktiež super

Rychle dodanie

• Dobré ceny

S eshopom som spokojný tovar mi bol doručený za 3dni. Ceny sú tu naozaj dobré. S parfemom som spokojný.

• veľký výber
    • dobré ceny

Hľadala som obľúbený parfum na viacerých stránkach. Tu ma vyšiel najlepšie. Doručenie bez problémov, rýchlo nemám čo vytknúť.

• Široký sortiment

Predávajú naozaj veľa parfémov ale aj veci ako šampóny, telové mlieka atď. Za mňa najlepšie a najvýhodnejšie sú sety, ktoré sa nedajú nájsť úplne všade a oni ich tu majú za naozaj dobre ceny. Kúpil som rovno 2 sety jeden pre mňa a druhý pre manželku, balíky boli dobre zabalené a krabice boli pekné čisté a nepoškodené. Doručenie bolo taktiež rýchle a k objednávke som dostal ako darček aj vzorkový odstrek z parfému.

• Komunikacia
    • Široký výber

Rýchlo odpovedali na emaily a aj na moju zmenu objednávky zareagovali rychlo. Na eshope maju ozaj velky vyber parfemov. Balík bol dobre zabalený parfém vonia super a ako darcek som dostal jednu vzorku, čo príjemne poteší.

• Prehľadnosť eshopu

Parfém som tu našla za najvýhodnejšiu cenu a aj doručenie bolo pomerne rýchle

Dávkovač je poškodený a tečie

Dobrý deň.
    Mrzí nás vaša nespokojnosť.
    Mohlo ísť o chybný kus produktu. Stále môžete u nás využiť možnosť reklamácie a buď vám tovar vymeníme za nepoškodený alebo vám vrátime peniaze.
    O postupe reklamácie sa dočítate v obchodných podmienkach alebo sa môžete informovať telefonicky prípadne emailom.

S pozdravom, maxiparfumeria

• Parfem nevonia ako original. 70€ vyhodenych zbytocne

• podvodnici

predavaju pouzity tovar, v neoriginalnom flakone bez akehokolvek obalu. V podstate som zaplatil za akusi flasticku s neidentifikovatelnou tekutinou!

Dobry den Tomas H.,

Tovar ktory ste si objednali bol aj odoslany. Vzorky vone a odstreky su balene presne ako Vam prisli, cize vo `flasticke` s rozprasovacom /pripadne bez, ako je uvedene v eshope/. O tomto si s Vami dopisujeme emailom uz 3 tyzdne a nedari sa nam to Vam vysvetlit. Tovar ste nevratili, aj ked ste tuto moznost mali.

s pozdravom, MaxiParfumeria

• Dobrá mailová komunikácia,
    • Expresne doručenie
    • Super ceny

• kvalitný tovar
    • spolahlivosť

• Komunikácia

Moja objednávka bola rýchlo vybavená a aj doručenie bolo rýchle. Našiel som tu môj obľúbený parfém za najlepšiu cenu a tak som objednal z tohto e-shopu ináč zvyknem zájsť do nejakej kamennej predajne avšak zo všetkým som bol spokojný

• dlhe vybavenie

• Žiadna

V obchode som nakupoval už tretí krát a znova som bol spokojný a pretože to bol znova výhodný nákup som sa rozhodol napísať recenziu aj ked to často nerobím. Po tretí krát veľmi dobrá cena za parfémy. Rýchle doručenie,plus keďže moja objednávka nebola malá som dostal aj 2 vzorky ako darček co taktiež poteší.

• Široký výber
    • Prehľadná stránka

Ozaj rýchle vybavenie mojej objednávky, balík mi dorazil v najlepšom poriadku, parfémy voňajú veľmi dobre.