• rychlo a lacno

• prehlad
    • sortiment

• Prehľadnosť
    • Výhodná cena
    • Dľžka dodania tovaru, DPD 2x vrátilo tovar späť z dôvodu údajnej nesprávnej vystavenej faktúry

Výhodná cena

Dlhá doba dodania tovaru.
    Osobne som muselkontaktovať spoločnosť DPD a kuriera.

Doporučil s tým, že doba dodania bude dlhá.

• rychlost
    • Kurier špekuluje aby ste prišli na hlavny tah cesty

Spokojny

Keď ste registrovaní ako predaj dielov dosť ubohé ponúkať 2 druhy sortimentu z ND (spojky a zdvíhacie podložky)

• dobrá cena
    • kvalitné a rýchle dodanie
    • pneu prišli pekné čisté
    • zatiaľ nič

objednal by som si ešte raz
    budem objednavať aj letné

• Odpoveď na prvý môj dotaz emailom na druhý deň.
    • Pri ďaľšej otázke som už odpoveď nedostal.

Ceny sú dobré , ale k obchodu nedošlo. Radšej dám viac peňazí za promptné služby.

Reakcia obchodu maxim-pneu.sk

to nás velmi mrzí, na veškeré dotazy, které k nám dorazí formou e-mailu, odpovídáme ve většině případů do následujícího pracovního dne. Jedná-li se o specifický dotaz, kdy je nutné kontaktovat výrobce může se tato doba prodloužit. Pokusili jsme se dohledat e-mail, který by souhlasil s Vaším tvrzením leč neúspěšně. Tímto se nesnažíme naznačit, že Vaše tvrzení se nezakládá na pravdě, ba naopak, nemáme důvod Vám nedůvěřovat. Došli jsme však k závěru, že Váš druhý e-mail k nám nedorazil. I když se nejedná o chybu na naší straně, přesto se velice omlouváme a věříme, že nám zachováte přízeň. V případě obdobných potíží nás neváhejte kontaktovat pomocí bezplatné infolinky na tel: 0800 222 879

přeji příjemný den,
    Vladimír Ševčík