Tovar mal chybu vo vrtani. Musel som pracne obrusit koliky aby zapadli. Rozdiel cinil az 2 mm. Co je dost nepresnost. Problem bol len na jednej z dvoch totoznych dosiek. CIze mi to pride ako tovar druhej triedy.

Bola som max spokojna so vsetkym a som nadmieru spokojna aj s objednanym vankusom :)

• Objednala jsem si přehoz. Bohužel v reálu vypadá jinak. - mdlé barvy, jiný potisk než na obrázku, bohužel obchodu přijde totožný což si nedokážu vysvětlit. Pokud kruh má být lemovaný světle, a je tmavě + další, což vypovídá o přehozu úplně jiném...Stálo mne to akorát dvojí nemalé poštovné. Peníze za přehoz obchod poslat na účet v pořádku.

Dobrý deň p. Eva
    Za túto nepríjemnosť sa Vám ospravedlňujeme. Prehozy na posteľ nakupujeme od zahraničných dodávateľov, ktorý nám posielajú aj fotodokumentáciu k ich produktom. Prehozy skladom nedržíme, preto nevieme ani posúdiť reálny produkt a fotografiu.

• Nedostatočná komunikácia, veľmi dlhá dodacia doba.

Tovar mi bol doručený po viac, ako po mesiaci. Na urgenciu mailom mi nikto neodpovedal, zostala bez reakcie a vysvetlenia. Po ďalších dvoch týždňoch sa mi ozvali telefonicky a oznámili mi, že tovar odosielajú. Bez ospravedlnenia, vysvetlenia...

• Nemohla som si vybrať z ponuky doručenia!
    • Pre mňa bolo vyhodnejšie doručiť poštou, lebo tam ma môže zasielka počkať 18 dní a nemusím byť doma presne v určený čas Vašeho prepravcu.

• zaujímavý tovar, ktorý som nenašla na inom eshope

• Dobry vyber tovaru
    • Nedorucenie tovaru
    • Ignoracia emailov
    • Zavadzanie zakaznika
    • Ziadna komunikacia ohladom dorucenia
    • Nepresne informacie (mozno, malo by byt, niekedy nabuduci rok a pod.)

Neodporucam tento obchod
    Prva objednavka dorucena chybna
    Druha zavadzanie zakaznika 3 tyzdne, zuadna komunikacia, nasledne nedorucenie tovaru

• Pekna stranka
    • Ignoracia mailov
    • Nedorucenie tovaru..mam ho objednany uz vyse 3 tyzdnov a nic...

Neodporucam

• príjemných predajcov
    • neprehladnosť variantov na e-shope

• Nedoručené zásielky do 10 dní.

Hanba ze ani za 20 dní nedokážete doručiť 4 plachty..

Dobrý deň.

Ospravedlňujeme sa za nedoručenie objednávky v stanovenom termíne.. Na tento produkt je dodacia lehota 3-14 pracovných dní. Systém Heureky však posiela automaticky generovaný mail už po 10 dňoch ododňa uskutočnenia objednávky. Druhý problém nastal v komunikácii, keďže sme sa s Vami nedokázali telefonicky spojiť. Logistickému oddeleniu sa to podarilo až po niekoľkých dňoch.
    Ešte raz sa ospravedlňujeme za predĺženie dodacej lehoty. Pevne veríme, že s našim produktom budete spokojný a zachováte nám priazeň aj do budúcna.

• Nedaju sa navrhnut ani drobne upravy vyrobku

Dobrý deň p. Karol
    Pri posteli, ktorú ste si vybrali sú pevne stanovené technické parametre, ktoré výroba nemôže upravovať. Práve z tohto dôvodu máme v ponuke viacero modelov postelí aby sme dokázali naplniť požiadavky zákazníkov na nimi požadované zmeny. Do ponuky sa snažíme pridávať aj nové modely, ktoré sú produkované práve na podnet zákazníkov a ich požiadaviek. Pevne veríme, že s posteľou budete spokojný.

• pekný tovar
    • nedodržanie lehoty
    • NEKOMUNIKÁCIA

Tovar nebol dodaný včas (uvidíme, či sa vôbec dočkáme). Komunikácia 0 bodov, keby som ja nevolal, oni sa neozvú.

Výborná komunikácia, milý personál.

• široký sortiment, dobré ceny, krásny tovar
    • Očakávala by som informáciu, kedy mi asi bude tovar dodaný

spokojnost

Trochu dlhsia doba dodania tovaru resp. Nereagovanie po zaplateni, ale oplatilo sa cakat lebo tovar je podla predstav, krasny a kvalitny. Takze odporucam vsetkym.

• Ziadne

Ignoranti

• prehladnost, ustretova komunikacia
    • dostupnost tovaru
    • ziadne

• rýchle dodanie tovaru, kvalita

• Skvela komunikacia, hlavne kvalitné produkty za dobrú cenu!!!
    • Neviem o žiadnych.

Vrelo odporucam!!