• Lehátko s malými chybičkami krásy za super cenu

• Vyborna komunikacia
    • Ustretovost
    • Rychlost riesenia objednavky
    • Proklientsky pristup
    • Lehatko kupene z bazaru, chybicky minimalne, avsak v popise nespomenuta najvacsia esteticka chyba - otlacena cierna farba z prepravnej tasky po celej ploche lehatka.

Dobrý deň prajem,

ďakujeme pekne za Vašu recenziu. Prekontrolovali sme stav lehátka pred jeho nahratím na našu stránku na základe všetkých dostupných informácií. Všetky naše zistenia vedú k tomu, že malo lehátko len reznú ranu. Nadviažeme s Vami kontakt a zistíme zvyšné vady a ich príčiny a pomôžeme s jeho vyriešením.

S pozdravom,

www.masaznelehatka.sk

Najprv som dostal mail že objednávka prijatá, potom som volal na infolinku obchodu povedali že tovar dostupný a nasledujúci deň sa pošle a príde do 2 dni, o 4 dni keď som tam napísala že v akom stave objednávka, tak som dostal mail že tovar nemajú.......

Dobrý deň prajem,

ďakujeme pekne za Vašu recenziu. Je nám veľmi ľúto, že lehátko, ktoré ste si vybrali už bolo predané z nášho eshopu. Pravdepodobne nastala systémová chyba, na základe ktorej sa tovar stále ukazoval, ako dostupný. Po jeho zistený sme Vás hneď kontaktovali telefonicky, kde sme Vám vysvetlili celý proces a ponúkli sme Vám aj alternatívne lehátka namiesto vybratého.

Veríme, že si budete vedieť vybrať z ostatných našich lehátkok a ešte sa u nás stretneme

S pozdravom,

www.masaznelehatka.sk

• Možnosť kúpiť aj používané/poškodené, ale funkčné lehátka-za výhodnú cenu

Pani s ktorou som vybavovala objednávku bola veľmi milá, ústretová a ochotná. ďakujem ešte raz :))))

• neaktuálny stav skladu
    • chýbajúca aktívna komunikácia zo strany e-shopu ohľadom nevybavenia objednávky
    • nejednoznačná cena poštovného pri danom produkte

Považujem takýto stav pre klienta za nevyhovujúci /zavádzajúci. Objednávala som poškodený tovar so zľavou, skladom bol 1ks, v ponuke bez poštovného, v nočnom čase (objednávka prijatá, t.j. moja objednávka tento stav na sklade vynulovala, na formulári mi ale nabehla nutnosť si zvoliť sumu poštovného. Zvolila som teda z ponúkaných možností poštovného a do poznámky som uviedla žiadosť o úpravu, príp. overenie správnosti sumy poštovného. Ani po 5 dňoch a ďalšom e-maili sa mi nik neozval, po tel. dopyte na stav vybavenia, mi bolo oznámené, že pošlú úpravu e-mailom. V e-maili mi neskôr bolo oznámené, že objednávka je zrušená pre nulový stav produktu na sklade. Medzitým sa produkt v tejto farbe vypredal celkom. Hm, stane sa, no nulovú komunikáciu v aktuálnom čase na nápravu omylu zo strany e-shopu považujem za nedostatočný klientský servis. Takisto by mala byť jednoznačná suma poštovného, nastavená k jednotlivým produktom shopu.

Dobrý deň prajem,

ďakujeme pekne za Vašu recenziu. Je nám veľmi ľúto, že sa k Vám nevyexpedval tovar, ktorý ste si od nás objednali. Na našej stránke Masaznelehatka.sk predávame bazárové lehátka, ktoré boli vystavené v našom Showroome, poprípade sa poškodili počas prepravy. Z každého lehátka máme vždy len 1 ks, ktorý predávame so zľavou. Nové lehátka bez zľavy vo väčšom množstve nájdte na našej stránke Fabulo.sk Ospravedlňujeme sa Vám za neskoré vyjadrenie k stavu Vášmu objednanému lehátku. Boužiaľ si dané lehátko len pár hodín pred Vami objedal iný zákazník, ktorému sme z dôvodu prvotného nákupu vyexpedovali lehátko.
    Ak sa Vám zo systémovej chyby uverejní cena za poštovné, manuálne Vám zamozrejme vieme opraviť objednávku bez poštovného.
    V našej ponuke máme viacero podobných lehátok, ktoré ste si zvolili, preto veríme, že si budete vedieť vybrať z našej ponuky a ešte sa stretne na našom eshope.

Prajeme Vám krásny zvyšok dňa,

• Super

• Rychle dodanie

• Ústretová komunikácia
    • Tovar je na stránke prezentovaný ako dostupný, pritom bol dlhodobo nedostupný :)

Dobrý deň prajem,

ďakujeme pekne za Vašu recenziu. Je nám ľúto, že ste si vybrali produkt, ktorý momentálne nebol dostupný na našej stránke. Dostupnosť všetkých našich produktov máme uvedený na našej hlavnej stránke Fabulo.sk Akonáhle sme obdržali Vašu objednávku telefonicky sme Vás informovali a odporúčili možné alternatívy.

Veríme, že ste s našim obchodom spokojný a v budúcnosti sa u nás ešte stretneme.

Prajeme Vám krásny zvyšok dňa

• Velmi rychle dorucenie

Dodanie tovaru v čas všetko prebiehalo ako malo

Tovar bol doručený bez problémov a podľa môjho výberu. Internetový obchod môžem doporučiť.

Tovar bol doručený ihneď som spokojný

• Tovar dodaný v kvalite, ktorá bola prezentovaná na internete

• rýchle doručenie,zásielka nepoškodená

Som spokojný

Reakcia obchodu Masaznelehatka.sk

ďakujeme za Vaše 100% hodnotenie. Zákazníci sú u nás na prvom mieste a preto sa im snažíme maximálne vo všetkom vyhovieť. Sme radi, že sme mohli vybaviť Vašu objednávku k Vašej plnej spokojnosti. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu v našom internetovom obchode.

S prianím pekného dňa,

• super komunikácia
    • rýchle doručenie

Reakcia obchodu Masaznelehatka.sk

ďakujeme za Vaše 100% hodnotenie a odporúčanie.

• Ok

Dobrý deň pán Karlo,

ďakujeme za Vaše 100% hodnotenie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť.

zákaznícka podpora www.masaznelehatka.sk

• Z pohodlia domova som si lehátko našiel, bolo mi správne doručené a aj keď v ponuke nebola zľava na dopravu, dodatočne som ju dostal a platil som len za lehátko.

Dobrý deň pán Juraj,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste s našimi službami spokojný.

• +++
    • žiadna

• promptná odpoveď a spracovanie našej objednávky