Určite neodporúčam. Meškali s tovarom a prišiel iný tovar čo sa týka dizajnu. Na rádiu predný displej poškodený.

nedá sa s nimi nijako skontaktovať, nedvíhajú telefón

• niektoré ceny
    • nič nevyreklamujete!!!
    • nereagujú na maily, sms,telefóny
    • ušetrené peniaze sú Vám k ničomu...
    • netreba od nich nič kupovať,v prípade reklamácie "mŕtvy chrobák" pán konateľ Pintér
    • pevné linky tiež nefungujú
    • musíme s tým zaťažovať SOI...

Nechápem,ako táto firmička fungovala. Zmenili vraj adresu-presťahovali sa a tým ostatné záväzky voči zákazníkom končia? Ani web stránka už nefunguje. Vraj v údržbe-už koľko? Manželská s.r.o. ako na pohľadanie. Možno sa za nimi vyberiem do Komárna ich pozrieť-pána konateľa aj pani konateľku...Takže aj takýto "tiežpodnikatelia"tu fungujú,bohužiaľ!!!

• Ignorácia reklamácií
    • ignorácia e-mailov
    • presmerované telefóny

Určite neodporúčam ! Ceny síce bezkonkurenčné, ale v prípade reklamácie sa nedovoláte, čísla majú presmerované na odkazovú službu, ako keby zmizli zo sveta. Na e-maily 3 mesiace neodpisujú ! Vyhodené peniaze do vzduchu..

• Rýchlosť ,komunikácia ,cena

• dobrá komunikácia

Rýchle a bezproblémové dodanie, dobrá komunikácia

• Nemusel som čakať dlho na tovar spokojnosť na mojej strane

• Výhodné ceny, rýchlosť dodania, príjemná, ochotná komunikácia, proste super e-shop..

• Strohá komunikácia, neskoré info o tom, že nedoručujú do Rakúska (15km za hranicu), napriek tomu, že v objednávke akceptujú Rakúsku dorucovaciu adresu. Umývačku som mohla mať davno doma, ak by bola pani flexibilnejsia a ochotnejsia.

Výhodná cena oproti iným e-shopom.

• Rýchle dodanie, dobrá komunikacia, super ceny

• Tovar nedoručený
    • Komunikácia

Tovar dorazil za 1 mesiac

Dodali pokazený kus (nie je primárne chyba obchodu), reklamáciu riešia cez tretiu firmu kde bolo potrebné tovar zaslať (náklady nepreplatili), po 30 dňoch som im opäť na svoje náklady musel poslať vyjadrenie zo servisu, že tovar nevedia opraviť, lebo oni so servisom nekomunikuju a bez papiera reklamáciu nevyriešia (na email zabudnite). Po dohode poslali "novy' kus, kt. bol zabalený v roztrhanéj škatuli, so škrabancami, spinavymi nožičkami omrvinkami a stopami mastnoty (očividne to nebol nový kus).
    Problémy s nimi nestoja za tých pár eur co "usetrite". Toto bol môj prvý a posledný nákup u nich.

Reakcia obchodu www.marketworld.sk

Dobrý deň pán Martin,
    ohľadom postupu riešenia reklamácie sme Vás ihneď obratom informovali prostredníctvom e-mailu, kde sme Vám odporučili autorizovaný servis. Servis Vám do 30 dní zaslal vyjadrenie/výmenný list, na základe ktorého sme Vám zaslali nový kus - nový, nepoužitý, nepoškodený.
    S pozdravom Marketworld

Obchod ponúka veci, ktoré nemá na sklade. Informácie na webovej stránke nie sú dosť prehľadné. Po dvoch týždňoch som neobdržal faktúru na úhradu objednaného tovaru a na tovar bude treba čakať asi ďalšie dva týždne.

• Dlhšie dodanie, horúčavy stihli aj ustúpiť.

• Nizka cena objednaného tovaru

Veľmi dlhá dodacia lehota... Tovar nemajú na sklade.

• Super e-shop, nakupujem tu pravidelne

• Rychle dodanie…na druhý deň tovar už bol u mna

• Rychle dodanie, dobra komunikacia..

Od vytvorenia mojej objednávky sa mi do dnešného dňa nikto z neozval.