• cena, široká ponuka

odporúčam

• zatial nič
    • - neodpisujú na mail, sú dovolenky, tak im ešte dávam čas
    • - zatial mi nepotvrdili objednávku napriek tomu, že peniaze už týždeň majú na účte

Veľmi divná organizácia, vo vyhľadávači cien vyšli veľmi dobre, ale samotný obchod je mimoriadne nespoľahlivý. Zatial mi dedali dôvod ich odporúčať pre ďalších zákazníkov.

• ceny slušné
    • NIE SU PLATCAMI DPH = pre konečného spotrebiteľa
    • Povinnosť podať daňovému úradu žiadosť o registráciu pre daň z pridanej hodnoty má zdaniteľná osoba, ktorá má na Slovensku miesto podnikania alebo bydlisko a za 12 predchádzajúcich po sebe nasledujúcich kalendárnych mesiacoch dosiahla obrat 49 790 €.

Zvláštne, veľa pozitívnych referencií na Heureka, podnikajú od 2011 a nedosiahli obrat 50 000 € za posledný rok ???

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• asi podvodnici vobec neodpisu ani nepotvrdia objednavku

podvod

• ulozenka
    • neodpovedaju na emaily ani telefonaty
    • veci skladom niesu skladom

tovar som nakoniec po necelych 2 tyzdnoch dostal, tak zvysujem hodnotenie :)

• podvod

pravdepodobne podvod na ktory som naletel..

• "potencionalni cena"
    • Kontakt - cisla ktere volate neexistujou .....
    • Zbozi ktere uvadeli skladem by bylo nakonec do dvou tydnu stim ze by bylo treba slozit zalohu....kosik jsem minimalne s techto duvodu nenaplnil

Skoda

• Komunikacia,nedodržuju terminy dodania

Nemam dobre skusenosti s objednavkou. do 7 dní mi neboli schopný expedovať tovar, stále menili terminy,musel som stornovať objednavku

• cena, kvalita

odporúčam