Tovar mal byt podla web strany skladom, v skutocnosti vsak nebol :-(

Reakcia obchodu marimex.sk

ospravedlňujeme sa Vám, tovar bol zamenený a preto Vám nemohol byť expedovaný.

spokojnosť

Dodnes mi nevrátili peniaze za zrušenú objednávku.

Reakcia obchodu marimex.sk

učtáreň už má všetky podklady na vrátenie peňazí, tento týždeň Vám budú zaslané.

Marimex Tím

• tyzden som sa nevedel nikomu dovolat na pevnu linku co maju na stranke ako infolinku

Reakcia obchodu marimex.sk

z dôvodu zvýšeného počtu telefonátov, nie je možné vybaviť každý hovor, preto sme s Vami aktívne komunikovali prostredníctvom e-mailu, ospravedlňujeme sa Vám za dlhšie vybavenie Vašej objednávky.

Prajeme príjemne strávené leto.

• Rýchlosť dodania

bezproblémový nákup

Tovar som objednávala v nedeľu. Predpokladala som, ze do utorka to bude doručené a prišlo to vo štvrtok. Co mi pride neskoro. Bežne objednávam cez internet a je to doručené do 2 dni

Reakcia obchodu marimex.sk

v období zvýšeného počtu objednávok je doba dodania 3 - 5 pracovných dní, o čom ste boli informovaná e-mailom pri objednávke.

Ďakujeme za Váš nákup.

• Rýchlo vybavená objednávka

Reakcia obchodu marimex.sk

Ďakujeme za Váš nákup a prajeme príjemne strávené leto.

• vysoka odbornost
    • ochota poradit, riesenie problemu cez mailovu komunikaciu

nenasiel som

zatial spokojnosť

super zabalený tovar a objednávka v poriadku, taktiež super komunikácia s kuriérom odporúčam

• Rýchlo vybavené, dobrá cena.

S nákupom som maximálne spokojná, objednávka vybavená veľmi rýchlo, o 3 dni som mala tovar doručený. Milý a ochotný kuriér.

• Bezproblémové stornovanie objednávky,
    • Rýchla odpoveď s obchodom

• Vo stvrtok mi prisla sprava o vyexpedovani zasielky a ze bude dorucena v piatok. Ked v pondelok nic neprislo, volal som na infocislo, ktore nikto nezdvihol. V utorok rano som odoslal mail s otazkou, v akom stave je objednavka, kde mi bolo obratom povedane, ze to prezistuju. Do stredy rana neprisla odpoved. V stredu som pisal na online chat s rovnakou otazkou, kde mi bolo povedane ze objednavka je znehodnotena. Platil som vopred a ziadal som vratit peniaze. Zatial je este skoro honotit poslednu cast, ale peniaze este vo stvrtok neprisli.

Reakcia obchodu marimex.sk

ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie, kvôli poškodenej zásielke, ktorú nám/Vám znehodnotil prepravca.
    Tak ako sme Vám odpísali do e-mailu, finančné prostriedky Vám budú poukázané na Váš účet v priebehu budúceho týždňa.

• Nemusim nikam ist.

Ak beriete nieco na splatky vela vypisovania.

Reakcia obchodu marimex.sk

bohužiaľ toto my ako fimra MARIMEX ovplyvniť nevieme, sú to podmienky dané splátkovými spoločnosťami, ktoré musíme my aj Vy akceptovať, ak chcete predmetný tovar zakúpiť.

Sme ale veľmi radi, že Vás to neodradilo od kúpy.

Marimex Tím

Tovar dorazil úplne iný ako som objednal, okamžite som ho reklamoval, doteraz však neviem v akom štádiu je moja reklamácia. S pozdravom Bátovský

Reakcia obchodu marimex.sk

mrzí nás predmetná situácia, vyriešili sme ju k Vašej spokojnosti. Za časové obmedzenie sa ospravedlňujeme.

S podzravom
    Marimex Tím

• Objednali sme podhlavník, celkom dobre.

Nakúpili sme vírívku od Marimex v Merkury Markete, ktorá bola poškodená, z dola tiekla voda. Hneď sme ju vrátili do obchodu, teraz nič, ani peniaze nám nevrátili ani novú vírívku sme nedostali.

Reakcia obchodu marimex.sk

predmetnú reklamáciu je nutné riešiť v Merkury Markete. Na vybavenie reklamácií majú 30 dní zo zákona.

Marimex Tím

• daný tovar bol na nete uvedený, že balenie obsahuje dva kusy, no poslali len jeden, ale po zaslaní reklamácie bol potom tento nedostatok urovnaný.

Reakcia obchodu marimex.sk

Sme radi, že sa všetko vyriešilo k Vašej spokojnosti.