Celková spokojnosť

Super

• Velmi dobre
    • Rychle dodanie

• rychla dodavka
    • kvalitny tovar podla ocakavania

• Rychle dodanie.
    • Proste bez problemov, objednaval som tu uz treti krat.

spokojnosť, rýchle dodanie

Doručený mi bol poškodený tovar a internetový obchod je nekontaktný (nedvíhajú telefón a nezodpovedajú na email)

Reakcia obchodu Manvel.sk

Dobrý deň, veľmi sa ospravedlňujeme, chyba je skutočne na našej strane. Bohužiaľ v utorok kedy ste nás telefonicky kontaktoval bol u nás v ČR štátny sviatok. A na email sa pre veľký počet objednávok kolegyňa dostala až dnes. Avšak kolega vás už telefonicky kontaktoval a dohovoril riešenie zvozu tovaru na naše náklady. Verím, že bude už všetko v poriadku a ešte raz sa ospravedlňujeme za komplikácie. Za manvel.sk R. Boušek

Tovar nesplňal moje požiadavky.

Reakcia obchodu Manvel.sk

Dobrý deň, je nám ľúto vašej recenzie, ktorá bohužiaľ evidentne zamieňa recenziu obchodu za recenziu produktu. Objednal ste si dve cyklo prilby. Bohužiaľ, to že vám nesedí nie je našou chybou. Samozrejme je možné do 14 dní vrátiť späť. Od nás odišla objednávka v poriadku a včas. Verím, že prehodnotíte svoj názor a nabudúce budete hodnotiť eshop a nie produkt. Za manvel.sk R. Boušek

• široký sortiment a zaujímavé produkty

• Komunikacia
    • Rychlost dodavky
    • Ochota

Potreboval som vymenit padlo, ktore bolo sucastou balenia SUP, za ine z ponuky a toto bol jediny obchod (asi z 10), ktory bol ochotny tuto vymenu realizovat. Ostatne obchody sa vyhovarali, ze to je zabalene spolu a ak chcem, tak si mozem padlo dokupit za nejakych 50€.

• Tovar je nekvalitný, poškodený, nespĺňa funkciu

Reakcia obchodu Manvel.sk

Dobrý deň, je nám ľúto vašej recenzie, ktorá bohužiaľ evidentne zamieňa recenziu obchodu za recenziu produktu. Objednávka od nás odišla druhý pracovný deň po objednaní. A ak vám pádlo dorazilo poškodené, či vám nevyhovuje, stačilo sa na nás obrátiť a problém vyriešiť, čo sa nestalo. Takže ťažko môžeme urobiť viac pre vašu spokojnosť, keď nemáme od vás žiadnu informáciu o probléme. Napriek tomu verím, že nabudúce všetko prebehne už v poriadku. Za Manvel.sk R. Boušek

• Rýchlosť

Super

• Vyber
    • Ceny
    • Tovar skladom
    • Doba dorucenia

• Výber tovaru, sortiment a rýchle vybavenie

fajny obchod

• Rýchle vybavenie

• Promptné operativne zmeny v objednávke v prospech poziadavky klienta *****

rýchle jednanie bez problémov

• Rýchle dodanie.