• nedodavaju tovar
    • Podvodnici

Pomohol som jednej klietke dostat od nich spät malu sumu za nedodany tovar a podarilo sa, su topodvodnici. Eshop by mala prevadzkovat firma Ceder sro z Dubovian, kde je konatel Peter Hanic taktiez z Dubovian. Firma mala velku sumu v uctovnictve evidovanu v "kratkodobych zaväzkoch"(posl. verejny zaznam finstat v r2014). Maju evidovane dlhy a nedoplatky voci statu. Konatel to bud riadi, alebo je iba biely kôň niekoho ineho, vyzera ako by boli niekym krytý, ked im to prechadza uz tolko rokov. Zjednoťte sa a bojujte, je to hanba zakonov tohoto štátu.

• Oklamali ma. Chceli platbu vopred a tovar mi nikdy neprišiel ani nevrátili peniaze.

• Tovar mi bol zameneny. Nevymenili mi ho, ani peniaze nevratili napriek tomu, ze som nespravny tovar vratila naspat.

Ja to davam na sud, 300 e nie je malo a nenecham to len rak ...

Obchod nekomunikuje cakame 10 dni na dodanie tovaru na sklade. na ich internetovej sranke je momentalne vypadok. Ze by som pisiel o peniaze?

uz dva tyzdne cakam na to, ci a ako mi obchod odpovie ako je to s mojou objednavkou...nedvihaju telefon, neodpovedaju na email....

• nic
    • Ja by som ani cukrík neukradla v obchode a táto "osoba" si toto dovolí..ako jej to môže prechádzať a kde má vôbec svedomie...

Neodporúčam...okrádačka ľudí...že sa nehanbí...dokedy to necháme tak...na súd s ňou!

• Peniaze sme za kočik poslali, nedvihaju telefon a neodpovedaju na mail...

• Nic

Vidím, že shop zrejme patrí človeku, čo koná podvodne. Hradila som neskôr, než mi prišla faktúra. Ešte pred úhradou mi volala pani, že či som už uhradila, lebo platba im neprišla. S odstupom času to bola jediná komunikácia, ktorú mi shop poskytol. Kedy príde na účet cash ich zaujímal a to mi volali.

Od uhradenia sumy za faktúru nikto nekomunikuje, nezdvíha telefóny, zatajuje sa.

Nechápem, ako môže niekto s takýmto životom fungovať.

Píšte mi na mail: [email protected]

Nie je mozne, aby niekto takto cudzopasil na mamulienkach, matkach malých detí.

Podáme trestné oznámenie na majiteľku webu, musí nás byt čo najviac:

[email protected]

Živnosť a web jej treba zrušiť.

• Zaplatite a nic vam nepride!!!
    • Ziadna komunikacia zo zakaznikom.Telefon vypnuty,na maily neodpovedaju!!!

Neodporucam ani najväcsiemu nepriatelovi!S takymto pristupom som sa este nestretol!2tyzdne po zaplateni ziadna odozva!Na moje maily,telefonaty nereaguju!3tyzdne po zaplateni nemam peniaze ani objednany tovar!Nechapem ako moze takyto podvodnicky shop este fungovat!Po patrani na nete som zistil,ze je nas podvedenych ovela viac!

• Neochota odpoveda nikto na maily , ponukaju veci ze su skladom ale pritom treba cakat 3 tyzdne a ani to nie je iste lebo nekomunikuje dotycna osoba.Neexistujuce cislo ktore sluzi akoze na poskytovanie info ohladom objednavky.

• Žiadna odozva zatiaľ

podvodnicky eshop!!!!!!!!!POZOR!!!!!!
    nikdy odtiaľ nič neobjednávajte!!!
    Peniaze uz neuvidíte!!! telefóny vypnuté, maily ignorujú, peniaze zoberu, tovar nezaslu!!!!

Neochota, sľúbili že tovar odošlú do 5-7 dni mal byt skladom, nedorazil a po 2 týždňoch čakania ani neodpovedajú na email či tovar vôbec príde.

objednane 10dni, ziadna komunikacia, tovar nikde

• Peniaze som poslala a tovar nikde, hanba takému obchodu.

• Dlhé dodanie tovaru

ziadna reakcia na maily

• nic
    • Pani majitelka je uz dlhodobo v rieseni Slovenskej obchodnej inspekcie, s ktorou odmieta tiez komunikovat. Komunikovala som s pani zo SOI, nevedia tiez viac spravit a tak mojich 40 EUR z nedodanej objednavky sa musi riesit sudom alebo mozem na ne zabudnut. Ak citate recenzie pred objednanim, mozem vam len gratulovat. :(

neodporucam objednavat a ak sa niekto rozhodne dat podanie na sud, rada sa pridam, piste na [email protected]

Zla komunikacia,neodpovedaju na e-maily!