• Obchod nekomunikuje
    • Tovar nedoručili ani neupresnili čas dodania

• Ochota a spoľahlivosť obchodnika

Veľmi sú ochotní a flexibilní.

• ponúkate tovar ktorý nemáte na sklade

• Nic
    • Pri hladani produktu DokiWhatch mi vyhodilo tuto stranku. Objednala , objednavka mi bola potvrdena. Asi o 10 dni kedze mi stale tovar nechodil pozrela som si recenzie a skoro SOM ODPADLA!!tovar na stranke v ponuke ale v skutocnodti NESDOSTUPNY!!tak som im napisala a samozrejme OSPRAVEDLNENIE A ZE TOVAR SA IM VYPREDAL!cizeak by som sa neozvala tak by ma nechali cakat a bez slova
    • Sa vykaslali na mna ako klienta!!! Takze moj nazor?: spolocnost ktoraZAVADZA A JE NEPROFESIONALNA!!!!!

Firma na prd

• Stránka je prehľadná , obchod rýchlo komunikuje kedy bude tovar dodaný , resp. či ho ešte majú na sklade. Určite vyžijem ich služby v budúcnosti.

• neuvádzate či ponúkaný tovar vašim eShopom máte vôbec na sklade

• Tovar bol zaznamenaný ako dostupný, ale nemali ho na sklade. Zatiaľ zaslali len info, že ho nemajú a dajú mi vedieť... ešte nedali

• Široký vyber tovaru.
    • Neaktualne informácie o tom, či tovar majú alebo nemajú na sklade.

Široký vyber tovaru, výborne ceny, výborná komunikácia a rýchle dodanie, ale treba si zistiť predom, či majú tovar na sklade. Nedá sa 100% spoľahnúť na informáciu (skladom) pri tovare. Čiže ak máte špecifické požiadavky je vhodne si dopredu overiť dostupnosť pripadne ak nie je tovar dostupný či o vedia doobjednať. Každopádne komunikácia je bezproblémová a tak nie je problém rýchlo sa informovať.

• Spolahlivosť, ochota, rýchlosť

Maximálna spokojnosť z mojej strany, rýchle dodanie, super komunikácia a veľká ochota. Určite budem pravideľným zákazníkom. Môžem len odporučiť.

• Treba aktualizovať, čo je a čo nie je na sklade.

• Velký výber príslušenstva, perfektná komunikácia.
    • Ziadne

Odporúčam každému kto chce kvalitné značkové produkty za dobré ceny.

• tovar bol dodaný do 24 hodín od objednávky
    • pekná webstránka (sem tam sa nájde aj nejaký preklep v textoch)
    • žiadne negatíva

Odporúčam každému, kto zháňa kvalitné púzdro pre svoj iPhone!

Velmi velka ochota a kvalitny tovar. Dodanie tovaru rychle a prekvapil ma aj mily darcek. Odporucam kazdemu kto chce kvalitu.

• rychlost, kvalita, skvela komunikacia
    • ziadne

odporucam nakupovat v tomto obchode.tovar bol dodany v den objednavky a ponukaju iba kvalitny tovar.

• všetko pre Apple na jednom mieste

spoľahlivý internetový obchod, určite odporúčam