• Objednávala som tovar na sklade a keď neprišiel ani po tyzdni tak som písala kedy mi bude tovar doručený tak mi odpísali že tovar nezohnali… akože hanba keby nenapíšem tak mi ani nedajú vedieť a mal to byt darček na narodeniny pre priateľa… narodeniny mal a darček nedostal… rozhodne tento e shop neodporúčam

Reakcia obchodu www.m-link.sk

Velmi sa ospravedlnujeme v tomto termine sme cerpali dovolenku. Z daneho dovodu Vam prisla odpoved oneskorene. Ak Vam ponuknuta alternativa dalekohladu nevyhovuje posielam zlavovy kod, ktory mozete vyuzit na celu nasu ponuku produktov.

Zľavový kód: PRC-ZLV-NDN3

• Rýchle vybavenie objednávky

• som spokojny

Som veľmi spokojná ďakujem :)

• Veľmi rýchle dodanie.

Tovar mi došiel v poriadku.

rychle dodanie

Úžasné. Veľká spokojnosť a pomoc počnúc informáciami až doručením tovaru. Ešte sa mi nestalo, aby ma deň vopred kontaktoval kuriér, že zajtra o 7:00 bude tovar u mňa a ráno mi volal šofér, že už vyráža. Jednoducho obchod na jednotku. Ďakujem.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl.: 8.3.2 OP Heureka.

• rychlost dodania
    • nemoznost uhrady online kartou

Rycho a komfortne

Trochu dlhšie trvalo než bol tovar doručený, ale bolo to s pochopiteľných dôvodov - čerpanie dovolenky zo strany obchodu (Covid 19). Ale i počas dovolenky so mnou komunikovali mailom. Tovar nakoniec dorazil v poriadku. Vcelku spokojnosť.

• Tovar dorazil neporušený včas

• komunikácia

super

Je mi luto ze musim poslat takuto negativnu recenziu ale musim opisat skusenost s kupou dalekohladu. Po obdrzani sme zistili ze jeden z okularov nebolo mozne zaostrit. Centralne zaostrovanie fungovalo ale bohuzial pre chybny mechanizmus jedneho z okuarov sa obraz nedal zaostrit. Je pravda ze po obdrzani sme isli na dlhsi cas do zahranicia a teda neriesili sme reklamaciu. Po navrate sme teda vyrobok reklamovali kedze bol este v reklamacnej lehote ale avsak reklamacia nam nebola uznana. Ako dovod bol udany ze vyrobok bol poskodeny nami na co sa samozrejme zaruka nevztahuje. Uznavam ze reklamaciu sme riesili s oneskorenim avsak dokazovat ze dalekohlad lezav v krabici cely cas uz moze hadam iba jeho povrchovy stav kde nevidno ani skrabancek. Nakoniec sme dalekohlad poslali a povedali ze si ho mozu nechat. Mozno posluzi na suciastky. Peniaze sme nedostali. Nevadi tych cca 29 Eur uz clovek videl horsie ze pravdu ako zakaznik nijak neviem dokazat. Tak ci onak nechcem firme nijako uskodit verim ze aj oni sa musia nejako chranit len ma to mrzi po tej ludskej stranke :-( Nech sa dari.

Ochota, ústretovosť, spoľahlivosť.

• Som spokojný s obchodom

Rýchle a promptné vybavenie objednávky.

• objednané, dodané ... spokojnosť :-)
    • žiadna, len dobré bolo :-)

• Dobre ceny
    • Rýchle dodsnie