• nic
    • vsetko ostatne

Objednal som si cez internet tovar, nasledne mi prislo potvrdenie objednavky s odkazom, kedze som zadal platbu prevodom, ze mi pride dalsi email. Po uplynuti tyzdna som si dovolil zavolat, co sa deje s mojou objednavkou a bolo mi oznamene, ze tovar nemaju na sklade. Pritom na stranke pri objednavani nic take nebolo vidiet.
    Takze z tejto stranky nikdy nic.

Reakcia obchodu LuxusnyZivot.sk

mrzí nás Vaša nespokojnosť, nevieme však o ktorú objednávku sa jedná, ak by sme vedeli jej číslo, vedeli by sme vysvetliť, kde nastala chyba. Za zlú skúsenosť sa ospravedlňujeme a budeme sa snažiť, aby ste boli s ďalším nákupom spokojný.

s pozdravom
    Luxusnyzivot.sk

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

Vyber tovaru a rychle dodanie niet co vytknut

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

• Radost nakupovat v tomto obchode
    • Kvalitné parfemy
    • Velky vyber
    • Rychly kurier
    • U mna ziadne

Kvalitný obchod

• dotyčná online parfuméria má X klonov..
    • nekupovať!!

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

NIKDY TU NIC NEKUPUJTE!!!!!!!! KLAMU,ZAVADZAJU.....MAJU ASI 10 FIRIEM KTORE VAM HEUREKA VYHODI A SIDLIA NA JEDNEJ ADRESE....A JE TO JEDEN A TEN ISTY MAJITEL,KT.NIE JE SCHOPNY DODAT TOVAR ANI ZA 2 TYZDNE,A KOMUNIKACIA ZIADNA!!!!!!

• Výborné ceny
    • Doručenie na ďalší deň
    • Rýchlosť

Super obchod

• pohodlny nakup za mega ceny !!

super

• Ceny na hodinky
    • Rýchlosť dodania

Dobre

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Vyborny nakup a ceny

Fajn shop

• Velky vyber
    • Dobre ceny
    • Lacná doprava

Nakupujte

• Dobre ceny a samozrejme originaly
    • Nic

Odporucam