• ŽIadne podvodníci
    • Ako som už napísala vyššie sú to podvodníci

Tovar ktorý mi prišiel bo tak chybný, že je nenositeľný. Na moje maily obchod absolútne nereagoval. Pre zákazníkov zo SLovenska sa nákup neopláca absolútne, pretože poštovné je 10,50 € a i keď tovar už prišiel poškodený predajca tieto náklady za poštovné nevráti. Teda náklady na dopravu + náklady na poštovné pri vrátení tovaru sú takmer vo výške celkovej sumy tovaru. Hroné sklamanie. Naozaj neodporúčam NIE !!!

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

měla jste postupovat dle naších obchodních podmínek ,kde máte napsané, že i ze Slovenska je možné zaslat zpět zboží na naše náklady. Jen musí být opravdu dodržen přesný postup již zmiňovaných obchodních podmínek. Mohla jste tak ušetřit své peníze za poštovné, které na Slovensku máte opravdu drahé.

• výborné ceny
    • dodacia lehota

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

Děkujeme za vaši pozitivní recenzi. :)

Bol to moj prvý a posledný nákup v tomto obchode. Objednala som si dvoje snehule žial mi prisli iba jedny. Hned som písala reklamaciu na email, ktorý bol uvedený, žial bez odpovede. Budem velmi prekvapená, ak sa mi niekto ozve. A svoj tovar, za ktorý som si zaplatila už nikdy neuvidím.

Preto tento obchod NEODPORUCAM.

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

Dobrý den, v pátek dne 18.10.2013 jsme obdrželi od Vás částku 32.10Eur. Dne 23.10.2013 Vám byly zasláno zboží dle faktury v hodnotě 32,10Eur. Dnes jsme Vám 3x volali na uvedené číslo v objednávce, ale nikdo to nebral. Rádi se ozveme, jen nemáme kde.

• Ako by som to zhrnula? ...co by ste si mysleli o obchode, v ktorom si objednate ruzove sandalky na vysokom podpatku a pridu vam zlte cizmy?

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

omlouváme se, ale nemáme od Vás žádnou informaci, že Vám přišlo omylem jiné zboží. Stačí jen boty zpět zaslat a my tak můžeme sjednat okamžitou nápravu.

• objednala som 2ks topánok,
    • 1ks bol ok a o druhých nemám žiadne informácie
    • chybu vidím v komunikácii

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

v den kdy jsme zasílali boty na dobírku , byl Vám zaslán informační e-mail o ponížení kusů z objednávky. Z naši strany bylo tedy vše v pořádku.

• Priaznive ceny, velky vyber.
    • Doba trvania vybavenia objednavky.

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

objednávku jste učinila 23.7.2013 a zásilka k vám byla zaslána 26.7.2013. Termín dodání vaši zásilky byl dle našeho názoru velice rychlý.

• Nefunkcna e-mail adresa, kontaktovat obchod je skoro nemozne, neaktulna ponuka, objednany tovar po mesiaci "nemali".

Keby som nenapisala na facebook, tak sa mi do dnesneho dna nikto neozve ani peniaze neposle naspat. Absolutne neprofesionalne.

• Pekny prehlad tovaru, moderne topanky a hlavne vyborne ceny...
    • Ziadne

Maximalna spokojnost....rychle jednanie a dorucenie

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

Jsme rádi, že jste byla spokojena a děkujeme za pozitivní hodnocení. Moc si toho vážíme :)

• objednala som si tri páry topánok, bankovým prevodom som zaplatila za tri páry a doručené mi boli len dva páry topánok...keď som sa pokúšala dovolať telefonicky, podarilo sa mi to po mnohých pokusoch a nakoniec som nič nevybavila lebo raz ma zle počuli, potom nás "zrušilo" a nakoniec sa už nedalo vôbec dovolať ...čo sa týka tých topánok jedny sú v pohode, krásne a druhé lodičky majú nejak divne orezaný okraj okolo pätku a šikmo nasadený spodok opätku ... vzhľadom ku problémovému vybavovaniu som si ich nechala ..

ja nemám dobrú skúsenosť s prísupom ku klientom

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

v den kdy jsme odesílali zboží Vám byl zaslán informační e-mail, že obdržíte pouze 2ks bot .Rozdíl zaplacené částky Vám byl ihned vrácen zpět na váš účet. To, že jsme se špatně slyšeli opravdu neovlivníme. Záleží na signálu volajícího. Pokud se Vám něco na botech nelíbí, můžete je ze zákona reklamovat.

• prijemne ceny
    • neviem

doporucujem

• Dlha dodacie doba

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

vaši objednávku jsme obdrželi 26.9.2013 a zboží bylo odesláno 2.10.2013. Dlouhou dobou dodání by bylo dle našeho názoru např. 14 a více dní.