Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

děkujeme za Váš komentář .

Příjemné nákupy.

• nízka cena tovaru
    • ešte viac vylepšiť komunikáciu so zákazníkmi

odporúčam

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

z naší strany bylo vše v pořádku. Bohužel jsme museli dohledávat Vaši platbu v jiné bance. A bez Variabilního symbolu je to více komplikovanější.

Na Váš e-mail, který přišel jsme ihned odpověděli a tuto situaci se snažili co nejrychleji v ten den vyřídit.

Děkujeme

• Žiadne.
    • Katastrofálna primitívna komunikácia, alebo žiadna komunikácia, nezrovnalosti v objednávke s bankovým prevodom !!!

Nenakupujte tu, je to banda klamárov, ktorí vám budú tvrdiť že ste nespravili bankový prevod a budú sa vám vyhýbať.

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

velmi nás mrzí Vaše hodnocení a že nejste spokojena. Ale určitě se nikomu nevyhýbáme. Odpovídáme na e-maily i na telefonáty.

Tuto situaci jsme řešili přes telefon a vypadalo všechno v pořádku a omluvili jsme se Vám, jelikož Vaši platbu jsme nemohli zaregistrovat.

• rýchlosť
    • zatiaľ neviem posúdiť- iba 1 nákup ešte len ....

skúsiť ......

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

velmi si vážíme Vašeho hodnocení a jsme rádi , že jste spokojeni.

Těšíme se na Váš další nákup.

• lacne a siroky vyber

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

Jsme velmi rádi , že jste spokojeni a děkujeme za Váš kladný názor a věříme , že u nás opět nakoupíte.

Děkujeme

• Je nutné poslať tovar do ČR

Nikde nie je upozornenie že je to tovar z ČR
    myslela som že je to Slovenský obchod
    .sk

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

v obchodních podmínkách i kontaktech máme uvedenou naší adresu v České republice.

Tento problém jsme spolu telefonicky vyřešili a výměna Vašeho zboží byla zdarma, tak jak je psáno v obchodních podmínkách.

Máme výměnu zcela zdarma v Česku i na Slovensku přes zásilkovny.

Vše proběhlo bez problémů.

ponúka iný sortiment ako ostatné webové obchody
    nákup by som odoporučila ostatným

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

Děkujeme za Váš kladný názor a jsme velmi rádi , že jste spokojeni.

Přejeme příjemné nákupy.

• nereaguju na email-y!

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

Dobrý den, jelikož jste se uvedla na objednávce pod přezdívkou nevíme o koho jde, tudíž vás prosíme o více informací a o váš telefonní kontakt.

• Ignorácia zákazníka a jeho požiadavky, no ak ide o otravovanie reklamami a spamami - ste na vrchole. Taktiež neskutočne zložitý, komplikovaný a nezmyselný spôsob objednávky. .

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

Dobrý den, dle telefonické domluvy jste chtěla vaši objednávku stornovat, protože jste do určitého dne nepřevedla platbu na náš účet.Ohledně reklam a způsobu objednávání máme stejné podmínky a požadavky jako jiné eshopy.

• nekontrolujú si všetky účty, od 17.12.2013 nemám ani tovar, ani peniaze, obj.mi zrušili,nemožnosť dovolať sa, žiadne ochota riešiť problém z ich strany ani po niektoľkých mailoch a telefonátoch

neodporúčam - viď vyššie

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

Dobrý den, po ukončení objednávky se každému zákazníkovi ukáže informace potřebné k platbě. Což je variabilní symbol, částka a číslo účtu Fio banky. Vy jste, ale zaslala peníze na Tatrabanku , kterou používají zákazníci , kteří si zakoupili prádlo. Proto vaše platba byla odeslána zpět na účet z kterého přišla jako mylná platba. Omlouváme se, že jsme si toho nevšimli , ale platby které nám zákazníci posílají podle sebe a né podle pokynů tak jsou špatně dohledatelné.

• Žiadne !!!
    • Žiadna komunikácia , potvrdenie objednávky , rekacia na moje otázky !!!

V žiadnom prípade neodporúčam v tomto obchode nakupovať ! Arogancia a nezáujem o zákazníka , zo strany obchodu je neskutočná ! Urgoval som objednávku , posielal som otázky , no ani na jednu som nedostal odpoveď ! Tento obchod zákazníka hrubo zavádza a ignoruje ! NENAKUPOVAŤ !!!

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

Vaše zásilka byla odeslána dne 19.12., tj. před 4 dny a o tom jste byl, stejně jako při přijetí objednávky, informován prostřednictvím e-mailu. Doporučuji prohlédnout si Nevyžádanou poštu/Spam zda náhodou e-maily neskončily tam.

Omlouváme se za veškeré komplikace a v případě jakýchkoliv nesrovnalostí nás neváhejte kontaktovat. +420 731 105 986

Všem svým zákazníkům nabízíme možnost zaslat oficiální stížnost, díky které se může předejít podobným neshodám při nakupování v našem e-shopu. Budeme rádi, když nás příště předem budete informovat o Vaší nespokojenosti.

http://www.racionalinvest.cz/stiznost - využijte v případě, když Vám někdo neodpoví během 1 pracovního dne a nebo když stále není něco splněno dle předchozí domluvy

LuxusneTopanky.sk

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

tovar som si objednala .. poslala som peniaze na ucet a doteraz mi tovar nebol doruceny ... neozyvaju sa a ani mi neodpisuju na mail

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

omlouváme se, ale z naši strany nedošlo k žádnému pochybení. Byl Vám zaslán e-mail s informaci o nedodání zboží a také , že vám byla platba vrácena na účet z kterého jste peníze platila.

Odporúčam, rýchle vybavenie objednávky. S čižmamy som spokojná.Komunikácia bola na dobrej úrovni veľmi ochotný. :-)

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

Moc vám děkujeme za vaši recenzi potěšila nás .

• zámena adries
    • tovar nebol doručený ani do desať dní

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

Dobrý den, váš problém už řešíme dávali jsme vědět in-time o vaši záměně v tuto chvíli to řešíme,poskytneme vám o tom další informace.

• rýchlosť, iný sortiment
    • nemožnosť skúsenia obuvi pri dodaní na predajňu

rýchly, spoľahlivým zaujímavý sortiment

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

Děkujeme za vaše kladné hodnocení, moc si toho vážíme. :)

• Takmer nulova komunikacia

Neodporucam momentalne cakam na vratenie penazi, druhe topanky ktore som si objednala su obycajny cinsky tovar

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

Dobrý den,zatím jsme od vás žádnou vrácenou zásilku neobdrželi po obdržení zásilky vám budou vráceny peníze. V našem eshopu prodáváme zboží z Německa, Itálie,Francie,Polska a Číny.

• Dobrý výber, prijateľné ceny!
    • Dlhá doba doručenia, a to napriek tomu, že som si neobjednala cez dobierku.

Moje dojmy sa zrejme zmenia, ak mi bude zásielka doručená. No uvidíme!

Reakcia obchodu LuxusneTopanky.sk

Děkujeme za pozitivní hodnocení. :)