Dostala som namiesto teloveho mlieka sprchovy gel a na moj mail ohľadom tejto zameny mi nebolo odpovedane.

Reakcia obchodu Luxuska.sk

mrzí nás Vaša nespokojnosť, mohli ste nás kontaktovať telefonicky, v predvianočnom období je ťažké venovať sa všetkým dotazom. Za chybu sa ospravedlňujeme, mohli ste využiť svoje právo na odstúpenie od zmluvy a vec vyriešiť k Vašej spokojnosti.

Luxuska.sk

Lacne produkty, preto som si objednala darcekovu kazetu, ktora pravdepodobne na sklade ani nebola. Nezaplatila som, nebol mi doruceny bankovy ucet, co bola aj vyhoda, kedze som zbytocne nezaplatila za macku vo vreci. Snazila som sa dovolat na mobil uvedeny v objednavke, mobil nikto nezdvihal. Po 3 dnoch sa mi ozvali, ze tovar nemaju....velmi neprofesionalny pristup.

• Dlhá doba dodania
    • Zrealizovanie platby trvá dlho

• prišli mi parfémy, na obale bolo napísané, že je to nepredajný tester !!! Ja som si ale testery neobjednávala. Kupovala som 3 parfémy ako darčeky, no darovať niekomu tester nie je vhodné !!! Už tam nikdy nabudem nakupovať.

• BOL MI DORUČENÝ TESTER !!!! Pôvodne som ho chcela vrátiť, ale po tom, čo som si prečítala recenzie sa na to asi vybodnem... Prvý a posledný nákup v tomto obchode.

OBCHOD NEDOPORUČUJEM, UŽ NIKDY VIAC !!!

• Dodali mi rýchlo, čo som si objednal. Nie ako obchod Parfumy-SP.cz, ktoré mi poslali inú vôňu a po reklamácii so mňa ešte chceli urobiť debila, ktorý nevie, čo objednáva.

• - nič
    • - neprofesionálna komunikácia
    • - reklamáciu tovaru so zákazníkom riešia iba cez email
    • - pri telefonickom rozhovore majú problém s komunikáciou
    • (odpoveď napíšte to do mailu by som čakala pri objednávke na uhlie... žiadne prosím, ďakujem, mohli by ste...)

- pri reklamácii absolútna neochota riešiť situáciu, presadzovanie si svojho názoru, dosť trápnym spôsobom:
    objednala som si dosť drahý parfém, používam ho roky. samozrejme prišiel mi fake - nie originál. bolo to cítiť okamžite.
    a nebola som sama, keďže ten parfém používa aj moja mama. obe sme sa zhodli na tom, že to nie je originál. stačil nám na to jeden strek. no a potom nastalo divadlo zo strany predávajúceho, o tom ako oni majú ten istý sortiment ako ostatné parfumérie... no jednoducho slabé argumenty a veľmi neprofesionálny prístup k zákazníkovi.
    horko-ťažko sme sa dohodli na vrátení produktu.
    za jeden strek mi bolo zaúčtovaných vyše 20€!!!!!!!!!!!!!
    ďakujem pekne za takúto službu. nikdy viac!!!

Objednala som si parfém, kde bola uvedená poznámka bez obalu (znamená to pre mňa fóliu). Doručený mi bol TESTER plus s poškodenou krabičkou. Každý predajca uvádza, že sa jedná o tester, avšak tu to uvedené nebolo. Keď som uvedené zistenie s nespokojnosťou adresovala predajcovi, stroho ma "dpálkoval" s tým, že som si objednala tovar bez obalu. Bol to môj prvý a zároveň posledný nákup.

• kvalita tovaru

nestretli ste sa niekto s tým, že by boli voňavky od nich ako zriedené? že vyprchajú strašne rýchlo už po 3-4 hodinách? z kvalitných obchodov aj po troch týdňoch je na oblečení cítiť voňavku, ale od nich som mal už dve a po voňavke ani stopy po pár hodinách, už nebudem od nich objednávať nezdá sa mi to...

Reakcia obchodu Luxuska.sk

žiaľ nevieme o akú objednávku sa jedná, niektoré toaletné vody sú slabšie a vyprchajú už o niekoľko hodín, čo je bežný jav. Treba kupovať parfémovanú vodu, alebo parfém. Nakoľko máme rovnakých dodávateľov ako kamenné predajne, rozdiely v parfémoch nie sú.

+ rýchle dodanie
    - neviem o ničom

• Musíte si sami zisťovať stav objednávky.

Objednala som tovar, ktorý bol na sklade, aspoň na stránke to tak písali. Po niekoľkých dňoch som sa dozvedela ze ho nemajú.

• Ich označenie: parfé
    • Realita: TESTER
    • ŠMEJDI KLAMU LUDI

Ich označenie: parfé

Realita: TESTER

ŠMEJDI KLAMU LUDI

Dobrý deň pán Martin,

nevieme bohužiaľ o akú objednávku sa jedná, je možné že ste u nás ani neobjednávali.

Luxuska.sk

• niekoľko krát som kontaktoval obchod aby urgovali zasielateľskú spoločnosť Geis na doručenie balička (v zmluve som mal uvedenú UPS , platil som za UPS) načo nevedeli adekvátne reagovať aby mi bol balíček doručený od 1.8.2017 (mala balík spoločnosť Geis na prevádzke) do 7.8.2017 , balík išiel z Nitry do Senca cca 60 km , mali 2-adresy na doručenie +tel. kontakt na mňa . Považujem to za zlyhanie obchodu ak si nevie nájsť spoľahlivú zasielateľskú spoločnosť . Ak si chce niekto objednať parfém ako darček pre dcéru, sestru , ženu, matku, babku, milenku, kamarátku k sviatku a očakáva doručenie načas , ROZHODNE NEODPORÚČAM OBJEDNÁVAŤ OD SPOLOČNOSTÍ : maxiparfumeria.sk, luxuska.sk, parfumeriaeva.sk, luxusnyzivot.sk, najparfemy.sk, vonacky.sk, nakupy.sk možno som neuviedol všetky ale VŠETKO SÚ TO INTERNETOVÉ OBCHODY KTORÉ FUNGUJÚ POD JEDNOU FIRMOU NA ADRESE : Cosmetic Trade s.r.o. Janka Kráľa 51,949 01 Nitra,Slovensko Nebuďte lakomí ako ja aby ste ušetrili 2-3 eura a radšej objednajte inde a budete mať darček včas...

Dobry den pan Andrej K.,

velmi nas mrzi situacia ktora nastala, komunikovali sme spolu niekolko krat, aj mailom a snazili sme sa situaciu s kurierskou sluzbou vyriesit. V momente ako od nas balicek odide, co bolo vo Vasom pripade v termine v ktorom garantujeme vybavenie objednavky, nie je v nasej rezii dorucenie. To uz si riesi vzdy sam zakaznik s kurierom. Bol Vam zaslany e-mail s cislo zasielky, telefonne cislo na kuriera a SMS sprava. Podla systemu Geis sa Vas niekolko krat kurier pokusal kontaktovat, presne kazdy pracovny den od 2.8., vid tabulku -

Historie zásilkySlužby
    4. 8. 2017 20:10 Bratislava Nedoručení Doručit později
    7. 8. 2017 5:34 Bratislava Příjem na depo
    7. 8. 2017 5:34 Bratislava Příjem na depo
    7. 8. 2017 7:31 Bratislava Naložení na rozvoz

Nevieme presne kde nastala chyba, avsak 99 percent vsetkych nasich zasielok je dorucene na druhy pracovny den a zatial nebol nikdy s nicim problem. Nemozte teda sudit ani jednu ani druhu stranu a pisat negativnu recenziu. Chapeme Vasej rozhorcenie, avsak z nasej strany chyba nenastala. Vsetko prebehlo tak ako malo a urobili sme vsetko co bolo v nasich silach, aby sa k Vam tovar dostala na cas. Danu situaciu nadalej riesime s kurierskou spolocnostou.

Odporúčam. Cena, rýchlosť,parfém originál

• Bol mi doručeny tester, hoci som si objednala normálny parfem v normálnej cene!

Absolútny nezáujem o to aby bol zákazník spokojný.

• Priaznivé ceny, dobrý výber.
    • Dlhšia dodacie doba oproti iným obchodom.

S tovarom som spokojná, obchod odporúčam.

• Pohodlny nakup v tomto overenom obchode
    • Len pozitivne skusenosti
    • Ceny

Odporucam

Všetko ok.

• Soriment
    • Trosku neprehladna stránka,ale da sa

Profesionalny a ustretovy pristup,vrelo odporucam

• Široký sortiment, ceny primerané
    • Tovar mi bol doručený rozbalený, bez upozornenia a v plnej cene. Nesolídna komunikácia.

Dobrý deň pán Michal V.,

stav parfémov ktoré ste obdržali, bol riadne označený na našej stránke.