• Skvelý vyber parfemov
    • Prijateľné ceny
    • Serioznost
    • Rýchle doručenie tovaru

Max. Spokojnosť, tovar doručený hneď na druhý deň po vytvorení objednávky, určite odporucam

• Bol mi poslaný úplne iný tovar než som si pôvodne objednala
    • Pani ma chcela presvedčiť, že je to predsa len to čo som si objednala, tovar prišiel bez krabičky, nikde na to nebolo upozornené,a navyše ešte starosti s odosielaním späť, a tak som pred dovolenkou ostala bez môjho oblúbeného parfému....

Reakcia obchodu Luxuska.sk

v našom e-shope ponúkame aj cenovo výhodnejšie produkty, bez krabičky a vrchnáčiku. Na stránke a pri produkte je táto informácia riadne uvedená, pravdepodobne ste si toho nevšimli.

Luxuska.sk

• Dlhá čakacia doba bez komunikácie zo strany obchodu.

Reakcia obchodu Luxuska.sk

produkt Vám bol doručený do doby, ktorú na stránke zaručujeme. Objednali ste nedostatkový produkt, boli sme radi, že bolo možné jeho odoslanie a vybavenie Vašej objednávky.

• žiadne starosti
    • priaznivá cena
    • dobre vonia
    • neboli

• Tovar mi bol do tyzdna dodany.. som spokojna.
    • Parfém mi bol doručený bez krabičky a bol to tester,takže luxuska naposledy!

Luxuska.sk

parfem vonia inak ako predchadzajuci kus rovnakeho.

Reakcia obchodu Luxuska.sk

prečo ste nás prosím neinformovali keď ste tovar dostali? Mohli sme situáciu vyriešiť k Vašej spokojnosti. Produktov Bottega Veneta je veľmi veľa druhov, veľa prevedení - parfémovaná voda, toaletná voda... Je možné že ste objednali iný ako ste chceli, mohli ste nám zavolať, produkt by sme vymenili.

Luxuska.sk

So službami obchodu som veľmi spokojná, tovar mi dorazil v poriadku akurát služba Geis mi balík doručila o dva dni neskôr ako mala.

Slecna- pani na telephone bola mila, a aj kurier bol v poriadku. Vsetko prebehlo skvele, dakujem.

V pohode, všetko o.k.

• Neviem o žiadnej

Tovar skladom doručený na 7my deň !? :-(

Rýchle dodanie. Rýchla komunikácia. Odporúčam !

• rychlo vybavena objednavka
    • vyborne ceny
    • odporucam kazdemy

Objednávku som zrušila pôvodne mal byť tovar dodaný do 2 týždňov, čakala som mesiac a stále nič. Taktiež slabá mailová komunikácia z ich strany.

Reakcia obchodu Luxuska.sk

veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť, objednali ste však kozmetiku, ktorú bolo treba doskladniť u výrobcu. Budeme sa snažiť naše služby zlepšiť a tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Luxuska.sk

• Po 2 tyzdnoch od objednania tovaru som volala, aby som sa informovala o stave objednavky a bolo mi oznamene, ze tovar bude dostupny az dalsi tyzden (pricom na stranke bol cely cas vedeny ako dostupny a aj keby nebol ostatne obchody vzdy zavolaju, ze tovar je vypredany a oznamia kedy bude zasa naskladneny). Po dalsom tyzdni cakania som zasa musela volat a informovat sa, pricom mi bolo oznamene , ze tovar ani nebude... Velmi neprofesionalny pristup zo strany obchodu a to som dost tolerantna osoba

Reakcia obchodu Luxuska.sk

objednali ste tovar s ktorým mali aj ostatné parfumérie problém, jedná sa o všeobecný výpadok, s ktorým sme nepočítali. Do budúcna sa budeme snažiť takýmto situáciám predísť a dúfame že s ďalším nákupom budete spokojná.

Luxuska.sk

Objednane pred 2 tyzdnami a este nedorucene.

Reakcia obchodu Luxuska.sk

produkt ktorý ste objednali máme skladom ihneď, denne expedujeme niekoľko kusov. Úprimne nevieme kde nastala chyba, mohli ste sa však na tovar informovať telefonicky na našej infolinke alebo e-mailom a celú situáciu by sme spoločne vyriešili k Vašej spokojnosti.

Vsetko prebehlo ok

Objednany som mala parfem, v originalnom baleni, aj ho tak maju vyobrazeny v e-shope. Dodali mi tester, bez obalu. Fakturu som obdrzala az na vyziadanie. Nesplnala nalezitosti danoveho dokladu. Luxuska.sk nikdy viac!!! Som velmi nespokojna.

Dobrý deň pani Renáta,

nebol Vám zaslaný tester, ale produkt bez obalu, čo bolo riadne označené na našej stránke. Tejto skutočnosti zodpovedala aj cena za tovar. Faktúru sme Vám opätovne poslali mailom, ihneď po Vašom vyžiadaní a obsahovala všetky potrebné údaje. Pokiaľ ste neboli s tovarom spokojná, mohli ste využiť Vaše právo na odstúpenie od zmluvy a celú situáciu spoločne vyriešiť k Vašej spokojnosti.

Luxuska.sk

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

rýchle doručenie