• Zatiaľ mi tovar nedorazil, ani žiadna spetná väzba či tovar posielajú, alebo či dostali peniaze, proste žiadna komunikácia.

• tovar dodany bez obalu

• Urcite tento eshop neodporucam. Od objednaky ubehlo 10 dni a zatial sa nikto neozval ohladom jej stavu. Na mail odpoved ziadna, telefon nikto nedviha. Vyrobok bol na sklade, takze som predpokladala dorucenie do par dni a nie mlcanie zo strany predavajuceho skoro 2 tyzdne. Ich veta po objednani tovaru: "Sme velmi radi, ze ste si vybrali prave nas a urobime vsetko pre to, aby sme Vas nesklamali." znie v tomto pripadne absurdne. Takto a obchod nerobi mila Luxuska

• tovar objednany 10.11., informovanie sa o stave objednavky 15.11. s tym, ze pracovnicka mi do telefonu povedala, ze ona nevie a zisti a napise mail s informaciami ako to vyzera a kedy to pride. Dnes je 21.11. a doteraz som ziadne informacie o objednavke ani tovare nedostal, ani ziadny mail a co je najvacsia drzost, telefon zvoni a nikto ho neberie. Takze urcite NEODPORUCAM!!!

Rýchlosť dodania tovaru a super ceny.

• Bol mi doruceny nepravy parfem bez originalneho obalu za normalnu cenu. Reklamaciu, ktoru som poslala mi neprevzali a vratila sa mi. Tento obchod neodporucam. Zbytocne vyhodene peniaze a este aj drzo odpisali na moj email.

• Skvele ceny
    • Dobry vyber noviniek za polovicne ceny ako v predajni

• Velka spokojnost,co sa vyberu tyka
    • Prehladna stranka
    • Rychle dorucenie
    • Ochotny personal
    • Balik starostlivo zabaleny

Nakupoval som uz viackrat a vzdy som bol spokojny.Mile slecny na infolinke mi vzdy poradili,ked som potreboval darcek pre manzelku.Dokonca tu dostat aj parfemy,ktore su v inych obchodoch nedostupne.Nakupujem tu rad

Vyborne ceny, vyzdvihnutie bez cakania...zatial moj druhy nakup, takze spokojnost

Dobry den.Po doruceni tovaru-vzorky parfemov som hned kontaktovala emailom,ze vzorky boli pokazene.Uz je tomu mesiac a nikto mi neodpisal

• nekomunikujú

Apsolutne nekomunikujú žiadny e-mail nič. Už je to dva týždne a tovar nemám. Keby sám nezavolam tak se neozvu. A paní mi povedala že zistí stav objednávky a že sa mi ešte dnes ozve. Už je to 6 dní a nič. A to písali že tovar majú na sklade. Takže tento obchod stojí za dve veci. Nikdy nič už odtiaľ neobjednam. Neodporúčam.

Reakcia obchodu Luxuska.sk

ospravedlňujeme sa, v tom čase kedy ste tovar objednali bol u dodávateľa vypredaný a snažili sme sa ho doskladniť. Čakali sme na odpoveď od dodávateľa a keď sme Vám volali naspäť, nikto nezdvíhal. Budeme sa snažiť naše služby zlepšiť k Vašej spokojnosti.

Luxuska.sk

Objednala som si 2 ks Calvin Klein Obsession. Bola som nemilo prekvapená, keď som dostala zásielku a tovar bol bez vrchnákov. Nechápem, ako takýto tovar môže byť doručený zákazníkovi. Ja som objednaný tovar chcela darovať! Z toho dôvodu nedoporučím ďalej svojim známym, aby si objednali tovar u Vás, čo keď im ho doručíte znova bez vrchnáku ?!

Reakcia obchodu Luxuska.sk

v našom e-shope ponúkame aj cenovo výhodnejšie produkty, bez krabičky a vrchnáčiku. Na stránke a pri produkte je táto informácia riadne uvedená, pravdepodobne ste si toho nevšimli.

Luxuska.sk

• Tovar mi bol dodaný bez krabičiek, iba zabalený vo fólii a o originalite tiež pochybujem. Nikdy viac si od nich tovar neobjednám.

Luxuska.sk

• Tovar čiže toaletný voda prišiel bez krabicky

Luxuska.sk

Bez obalu znamená bez krabice.
    Poslali ste parfém bez krytky na rozprašovači.

Luxuska.sk

po menších nezrovnalostiach nakonic tovar doručený

• Vynikajúca vôňa za super cenu.
    • Nemám.

O.K.

Priznávam že idem ovoňať do parfumérie a kúpim na internete, sú tam lepšie ceny a kvalita tovaru je tá istá, kupujem na internete dlho a nesklamala som sa ani raz.

• Rýchlosť, prehľadnosť, komunikácia a najnižšie ceny.
    • Nie je možnosť doručenia na poštu, iba kuriérom, čo mi nevyhovuje keďže pracujem a musím to stále riešiť cez rodičov.

Reakcia obchodu Luxuska.sk

áno, bohužiaľ doručovanie poštou neponúkame, nakoľko sme v minulosti mali nepríjemné skúsenosti so stratami a neopatrnou manipuláciou. Ďakujeme za pozitívne hodnotenie a tešíme sa na Váš ďalší nákup.