• Vyborna komunikacia zo strany obchodu, informovanie o dostupnosti, doruceni..

• doručenie zdarma
    • prijateľné ceny
    • zaujímavé značky hodiniek

S nákupom som veľmi spokojná. Hodinky sú nádherné, prišli mi dokonca s malou pozornosťou. Vrelo odporúčam.

Veľmi dobrá skúsenosť, určite si z tejto stránky objednám niečo aj nabudúce.

• Dobra komunikácia, rýchle vybavenie objednávky
    • Zatiaľ menší vyber hodiniek

nákup prebehol v poriadku, celkovo som spokojný

Komunikácia so zákazníkom je takmer okamžitá, takisto spracovanie objednávky prebiehalo bez problémov, ochota pomôcť či poradiť je samozrejmosťou. Hodinky prišli nepoškodené, starostlivo zabalené, spolu s poďakovaním, čo ma milo prekvapilo. Výber hodiniek je ťažký, pretože je na výber množstvo značiek a modelov. Aj preto LuxuryTime.sk určite odporúčam. :)

• odporucame aj pre dobra komunikacia ,lebo aj ked sa u nas vyskytol problem na mail vzdy odpisali a snazili sa pomoct..nebol ziadny problem s vymenou tovaru..aj ked sa dodanie predlzilo ale to bolo zapricinene tym ze boli akurat sviatky, boli sme informovani o vsetkom

urcite odporucam

Som nadmieru spokojná s týmto obchodom. Stránka obchodu je veľmi dobre spravená a keď má niekto nejaké otázky je mu poskytnutá aj pomoc. Nevedela som sa rozhodnúť, ktoré hodinky sú lepšie a stoja zato.Hneď mi bola ponúknutá pomoc. Výber hodiniek je široký a je si ozaj z čoho vyberať. Moja objednávka bola rýchlo vybavená a spracovaná. Hodinky som mala za pár dní doma a som naozaj spokojná. Tovar bol v dobrom stave. Tento obchod by som odporučila každému. Pretože výber je naozaj široký a sú tam dobre značky.A aj objednávka bola rýchlo spracovaná, keď je treba snažia sa vám tam pomôcť.

• Prehladnost, dobra komunikacia zodpovedali mi na kazdu jednu otazku o hodinkach co ma zaujimala lebo hodinky si nekupujem kazdy mesiac ale len raz za par rokov tak sa snazim vybrat spravne

Kupil som v tomto obchode lebo bol pre mna prehladny a jednoduchy a ochotne mi poradili (mailova aj telefonicka komunikacia uplne pohode a ochotne)

• perfektná priateľská komunikácia
    • luxusný výber ;)
    • veľmi som spokojná
    • super kvalita

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Super ceny.
    • Tovar mi bol doruceny o par dni skor ako bolo povodne uvedene.
    • Bezproblemova komunikacia.

odporucam :)

• + rýchla komunikácia
    • + na cene sa dá dohodnúť
    • + nemám výhrady
    • - málo hodiniek na sklade
    • - chýba kamenná predajňa

vidno že sú na trhu ešte krátko no nákup bol bezproblémový :)