• - Absolútna ignorácia objednávky
    • - Klamanie zákazníka

Keď po 2 týždňoch tovar ešte stále nebol dodaný, tak som im napísal mail. Ospravedlnili sa, že majú veľa roboty a nestíhajú (do toho sa zákazník nemá čo starať), ale balík je expedovaný a na ceste. No ten balík dodnes neprišiel! Tá pošta musí byť veľmi pomalá, keď prichádza pomaly dva mesiace.
    Trapas na plnej čiare.

Reakcia obchodu Luxury-world

Vážená zákazníčka,

objednávku sme Vám odoslali v lehote, ktorá bola u objednaného produktu uvedená. O odoslaní sme Vás informovali emailovou formou. Po prevzatí zásielky prepravcom ste bola informovaná opäť emailom, vrátane podacieho čísla zásielky. Zásielku ste mali uloženú na pošte, o čom sme Vás opäť informovali. Z Vašej strany však nedošlo k jej vyzdvihnutie a bola nám vrátená späť.

Luxury-world.cz/sk

• Zboží naprosto v poriadku
    • Výborná komunikáca
    • kvalitné tovar za výborné ceny
    • ochota
    • 100% spokojenost

Prvý krát som v tomto obchode kupovala, a určite nie naposledy. Odporúčam všetkým.

• Bleskové dodání
    • Zboží naprosto v pořádku
    • Výborná komunikace

100% spokojenost-mohu jen doporučit

Nakupovala som cez Luxury-world prvý krát,a som veľmi spokojná.Určite odporúčam.

• kvalitní zboží za výborné ceny
    • ochota
    • rychlost dodání zboží

Obchod doporučuji, vše v pořádku, maximální spokojenost.

Velká vstřícnost a ochota vůči zákazníkovi.DOPORUČUJI.

• S obchodem jsem maximálně spokojená, velice milé jednání, vstřícnost a ochota.

Rozhodně doporučuji!

• - Veľmi milý predávajúci
    • - Ochota
    • - Rýchle jednanie
    • - Rýchle dodanie
    • - Ja osobne peňaženka , kvalitný tovar, úžasná

Určite odporúčam

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Veľmi dobrá komunikácia so zákazníkom

Problém s mojou objednávkou sa vyriešil veľmi rýchlo a jednoducho. Odporúčam tento obchod.

• Odporúčam nákup - perfektný prístup
    • Skvelá komunikácia

Kupovali sme cez Luxury-world prvýkrát - ale som veľmi spokojná so spoluprácou. Pri probléme, ktorý sme mali, nám hneď bolo spätne navrhnuté riešenie, počas doby reklamácie sme boli priebežne informovaní. Skvelý prístup k zákazníkovi.

• Vyborny pristup rychle jednanie

Mozem len odporucat