Objednané, na druhý deň dovezené. Niet čo vytknúť.

• veľmi rýchle dodanie, tovar bol kvalitne zabalený a zodpovedal tomu, ako vyzeral na stránke

• Bezkonkurenčné ceny

• Rychle vybavenie i dorucenie.

• tovar zodpoveda obrazovemu aj slovnemu popisu, velmi vyhodne ceny a rychle dodanie
    • Ziadna

• Serióznosť, rýchlosť, kvalita, prijemny prístup

• Som spokojná a rýchle doručenie aj napriek situacii, ktorá nás zastihla

• Tovar bol dostupny skladom .

Vsetko OK , akurat by som privítal moznost platby kartou online -nebolo dostupne , platil som prevodom z uctu.

Reakcia obchodu LORIA.sk

ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu, čo sa týka rýchlosti doručenia balíka a tiež, že náš obchod odporúčate aj napriek nemožnosti online platby platobnou kartou priamo v e-shope.

Túto službu (platobnú online bránu) neposkytujeme z dôvodu, že predstavuje zbytočne vysoké dodatočné náklady.

Napriek tomu svojim klientom poskytujeme možnosť platby platobnou kartou priamo kuriérovi Slovak Parcel Service (UPS), ktorý má pri sebe platobný terminál, a kde sme vyrokovali symbolický poplatok za túto službu, t.j. umožňuje nám to zachovať ceny produktov bez zmeny bez ohľadu na vybraný spôsob platby.

Túto doplnkovú službu poskytujeme už od 1. 5. 2016 a doporučujeme ju tým klientom, ktorí nechcú platiť kuriérovi v hotovosti a súčasne nie sú ochotní platiť e-shopu vopred bankovým prevodom ešte pred prevzatím zásielky. Túto voľbu preto doporučujeme klientom uprednostňujúcim bezhotovostný platobný styk.

Tím LORIA.sk

Super rýchlo vybavená objednávka a dobrá cena! Veľmi sme boli spokojní.

• veľmi milý prístup
    • výborná komunikácia
    • ochota
    • kvalitný tovar
    • najlepšie ceny

Tovar bol doručený s dlhšou čakacou lehotou po vzájomnej dohode s obchodom. Informácie o stave objednávky, ako aj jej odoslaní boli podávané telefonicky. Navyše poslali darček ako odškodné za dlhšiu dobu dodania,aj napriek tomu,že sme sa vyslovene dohodli,že dodacia lehota je ok. Výborný prístup, vrelo odporúčam.

• Rychle vybavenie.

Maximálna spokojnosť. Rýchle dodanie a príjemná komunikácia

• Komunikacia

Vsetko prebehlo bez problemov.

• Veľmi rýchle vybavenie
    • Nízka cena

Bol som veľmi milo prekvapený rýchlosťou vybavenia.

• Velmi dobry obchod a aj ceni

• Rýchle dodanie, bez problémový obchod

• Veľký výber skvelých tašiek a dodávka naozaj expresne rýchlo.

• Všetko prišlo v poriadku a v rýchlo.
    • K batohu som nedostala žiadne papiere takže keby bola na ňom nejaká vada neviem ako by som to reklamovala. Pretože bez papierov mi nemusia uveriť že je to ten batoh od nich

Reakcia obchodu LORIA.sk

ďakujeme Vám za pozitívnu reakciu na spoľahlivosť a rýchlosť dodania tovaru k Vám, teda že zásielka príde ku klientovi kompletná a čo najrýchlejšie. Tento štandard sa snažíme dodržiavať už 10 rokov.

Počas tohoto obdobia sa snažíme svoje služby vylepšovať tak, aby boli prozákaznícky orientované. Jednou z nich je, že už nepožadujeme pri prípadnej reklamácii (podiel reklamácii máme dlhodobo pod 1%) predkladať originál dokladu o kúpe (faktúry), keďže všetky doklady máme v účtovníctve a vieme si ich dohľadať a overiť..

Preto svojim zákazníkom v deň odoslania zasielame e-mail, ktorý obsahuje aj link pre stiahnutie si faktúry v elektronickej podobe (pdf). Znenie e-mailu je nasledovné:

"Dobrý deň,

v záujme šetrenia životného prostredia Vám zasielame link na elektronickú faktúru vo formáte PDF (viď. nižšie) k Vašej objednávke uskutočnenej v našom e-shope.

Faktúru si stačí archivovať v elektronickej forme pre vlastnú potrebu (nemusíte si ju ani tlačiť).

V prípade odstúpenia od zmluvy alebo reklamácie už nepožadujeme zasielať aj faktúru ako doklad o nákupe u nás, pretože si faktúry našich klientov archivujeme nielen počas celej záručnej doby (v elektronickej forme), ale v papierovej podobe aj počas celej zákonnej lehoty určenej pre daňové účely. ;-)

Tím LORIA.sk"

Myslíme si, že týmto postupom sa prispôsobujeme trendom 21. storočia, zľahčujeme ním "život klientov" a v konečnom dôsledku šetrením nákladov (papier, toner, čas) môžeme nielen ponúkať prijateľnejšie koncové ceny, ale šetríme aj životné prostredie, čo je tiež dôležitý aspekt tohoto opatrenia.

Veríme, že táto služba je klientami prijatá pozitívne, keďže Vaša obava klienta je prvou v poradí a veríme, že po tomto e-maili aj Vaša obava bude minulosťou.

Tím LORIA.sk