• Veľmi rýchle a bez problémové doručenie a výborná kvalita.

Hezký den,
    děkujeme Vám za recenzi. Těší nás, že jste byla s nákupem u nás spokojena. V systému vidím, že se nejednalo o Váš první nákup, máme radost, že se k nám vracíte!

Za tým LondonClub.sk, Štěpánka

PS: Můžete nám zaslat fotku nebo nás označit na sociálních sítích a získat tak až 8€ na další nákup.
    Více informací naleznete zde: https://www.londonclub.sk/fotorecenzie/

• Veľmi veľký a prehľadný výber výborná kvalita a bezchybné a rýchle doručenie

Pěkný den,
    Vaše spokojenost nás moc těší! V systému vidím, že jste naší stálou zákaznicí, jsme rádi, že se k nám ráda vracíte!

• kvalita materiálu
    • Vyhovuje mi veľkosť

Reakcia obchodu London Club

moc děkujeme za recenzi, pokud je snad něco, co bychom mohli pro příště vylepšit, k Vaší 100% spokojenosti, neváhejte se na nás obrátit na [email protected]

• Krásny tovar rýchle vybavenie

Reakcia obchodu London Club

Vaše spokojenost nás moc těší. Jsme rádi, že se Váš 1. nákup vydařil a budeme se těšit na další!

Za tým LondonClub.sk, Štěpánka

• rýchle dodanie, kvalita šiat, oveľa nižšia cena ako v iných obchodoch

Reakcia obchodu London Club

jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a k Vaší spokojenosti.

• Kvalita

Reakcia obchodu London Club

máme radost, že jste byla s objednávkou spokojená.
    Pokud je snad něco, co bychom mohli pro příště vylepšit, k Vaší 100% spokojenosti, neváhejte se na nás obrátit na [email protected]

• dobrá kvalita

Reakcia obchodu London Club

děkujeme za kladné hodnocení. Jsme rádi, že jste byla s objednávkou spokojená!
    Těšíme se na Váš další nákup.

• Kvalitný tovar
    • Dlhá doba doručenia 10 kalendárnych dní (z toho 7 pracovných)

Dobrý den Veronika,
    děkujeme, že jste si našla čas na recenzi našeho eshopu. Jsme rádi, že jste se zbožím spokojená.
    Co se týče dodací lhůty, tu bohužel ne vždy můžeme ovlivnit, objednávku jsme předali přepravci 4. pracovní den, bohužel z jeho strany po té došlo ke zdržení, což nás mrzí, není to však v našich silách jakkoliv ovlivnit.
    věříme, že příště vše proběhne k Vaší 100% spokojenosti.