• Stále ste super, perfektní. Dá sa na Vás spoľahnúť...
    • Rýchle jednanie

Objednavka zatial nedorazila cela, ale obchod vzdy pekne odkomunikuje, preco. Su velmi milí a ochotní.

• Rýchle dodanie tovaru

• nakupujem tu uz roky. som vdacna za taku moznost moct ist si osobne nakupit. V pripade potreby maju zaskoleny personal, ktory poradi:)

Naozaj skvely internetovy obchod, staraju sa o zakaznika. Jednoznacne odporucam!!!!

Výborná komunikácia,rýchle dodanie,kvalitný tovar.

• Rychlost dodanie, profesionálny prístup
    • Žiadna

• vyborne produkty za fajn ceny
    • produkty naozaj funguju

Bezproblemovy nakup, rychle vybavenie objednavky, kvalitne zabalene, aj dorucene. velky vyber produkt, maximalna spokojnost.
    Ocenila by som male vzorky, pri nakupe napr nad 30-50€, ktore ma mozu presvedcit p dalsom nakupe a vyskusaniu inych novych produktov prave vdaka vzorkam.

• dobrý výber, výborná komunikácia s obchodom

Jediný online obchod v krajine, kde som tovar našla

Prehľadnosť stránky , výborná cena, rychlost dodania a hlavne ochotná a príjemná telefonická komunikácia

Ako vždy super rýchle dodanie

Vsetko bolo perfektne

• Žiadne skúsenosti, lebo tovar mi nebol ešte doručený

Reakcia obchodu LOMAX

Ďakujeme za Vašu objednávku, Vami objednaný tovar bol v čase objednania na objednávku o čom sme Vás medzičasom informovali 2x mailom. Vaša objednávka bude v týchto dňoch expedovaná k Vašej spokojnosti.
    Ospravedlňujeme sa Vám za menšie omeškanie.

S úctou, Ivo Langer, majiteľ

• Rýchlosť dodania

• Super cena

• Výborné ceny,rýchle dodanie.Doporučujem

• super

Obiednaval som si šampón pred 12 dňami a doteraz to neprislo takže asi tak. A doteraz mi ani neprišiel mail že to je vôbec na ceste

Reakcia obchodu LOMAX

ďakujeme za Vašu objednávku, veľmi ma mrzí Vaša skúsenosť. Tovar, ktorý ste si objednával bol v čase objednania "na objednávku" o čom ste dostal informáciu aj v potvrdení objednávky. Zároveň sme Vás v dňoch 24/9 a 1/10 mailom informovali o aktualizácii dostupnosti Vami objednaného tovaru. Na žiadny mail sme však nedostali od Vás reakciu. Je teda možné, že informácie od nás sú Vám doručované do SPAMu.
    Bez ohľadu na vyššie skutočnosti sa Vám ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie

S úctou, Ivo Langer, majiteľ

• Príjemná komunikácia, poradenstvo a ochota pomôcť.
    • Nemám