tovar prišiel ale mrzí ma ze sa stým co som objednávala lebo som objednávala modrú peňaženku a prišla mi čierna co ma štve dosť objednala som ju predovšetkým len pre tu peknú farbu. Zla skúsenosť.

• Rychle dodanie tovaru, lacna doprava, pekny vyber tovaru, nasla som tovar, ktory som inde nenasla

Som velmi milo prekvapena s rychlostou dodania tovaru, v piatok som objednavala, v pondelok som tovar obdrzala. Urcite som tu nenakupovala poslednykrat a eshop odporucam, som velmi spokojna s mojim nakupom.

• Predávajú tovar, ktorý nie je možné zohnať na iných stránkach
    • Stornovanie objednávky bez udania dôvodu, aj keď bol tovar na sklade
    • Neprofesionálny prístup

Po vytvorení objednávky mi prišiel mail, že mi stornujú objednávku, bez udania dôvodu.
    Pričom bol tovar na sklade.

• Bez výhod
    • Spôsob komunikácie
    • Zavádzanie zákazníka

Rozhodne neodporúčam čokoľvek objednávať, web stránka je síce pekne spravená a pôsobí dôveryhodne, avšak ide o e-shop, ktorý len prepošle objednávku do iného e-shopu ( z ktorého sú fotky a obrázky tovaru aj posťahované) a následne Vám ju doručí, čiže kvalita tovaru môže kolísať....
    Taktiež uvádzané dodacie lehoty sú nepravdivé a dlhšie.
    Najhorší je však spôsob komunikácie, do predajne sa nedá dovolať, na kontaktný formulár ani email nereagujú, neodpovedajú a vy vlastne neviete, ako to s tou vašou meškajúcou objednávkou je.....
    Aby som to zhrnula, lepšie je objednať si tovar priamo v originálnom e-shope,aj keď je udávaná dlhšia doba dodania, než cez tento "sprostredkovateľský" eshop,ktorý len zbytočne zavádza zákazníka.

• fotky tovarov, ktoré stiahli z iných stránok
    • nejedná sa o seriózny eshop

Eshop nemá na stránke uvedené ani telefónne číslo.
    IČO a DIČ je na firmu, ktorá robí amatérske webové stránky.
    Všetky pozitívne anonýmne recenzie boli písané účelovo nimi samými.

Komunikácia s eshopom je prakticky žiadna, tovar vôbec nezodpovedá obrázkom, ktoré vidíte (príde vám niečo úplne iné).
    Jedná sa o veľmi pochybný eshop, resp. podnikateľa z Nových Zámkov.
    Rozhodne NEODPORÚČAM odtiaľ niečo objednávať.

• pekné veci
    • viacerí dodávatelia, z viacerých e-shopov avšak neznámi
    • za každý tovar platíte zvlášť kuriéra

Veľké sklamanie z tohto obchodu. Objednávala som 4 veci a kuriéra som tiež platila 4 krát. Neviem prečo tento internetový obchod neudá hneď pri konkrétnom tovare, že dodávateľom nie je locca.sk. Pri tovare však nie je udaný ani dodávateľ u ktorého by som si tento produkt mohla zakúpiť. Dozvedela som sa ich až z emailu. Aj keď je to dobrý nápad, dať ľudom všetko na jednu stránku a urobiť v tom prehľad, je to nakupovanie na slepo.

• veľmi pekný tovar

Ja som veľmi spokojná,kobercovú sadu ktorú som si vybrala,som aj dostala,a to som veru veľmi dlho hľadala kým som našla.Tovar prišiel veľmi rýchlo,dobre zabalený.
    Určite si objednám niečo aj nabudúce.

• Nespokojnosť
    • Sklamanie

Chcem sa posťažovať,
    Objednávka mi prišla,ale jeden z kabátov bol zamenený. Kabát stál 40€, a dokonca som aj na ich požiadanie poslala zamenený kabát späť na predajňu. Za čo som platila ešte aj poštovné a od tej chvíle mi už nezdvíhaju telefón a neodpovedajú na e-maily. Napísali mi, že kabáty sa vymenia. Čo z mojej strany nebol žiadny problém. Kabát som čestne vrátila,nepoškodený,nenosený a do práce chodím v letnom kabáte. Ani peniaze,ani kabát. Som neuveriteľne sklamaná. Neodporúčam.

• Komunikacia,dodanie

Tak za mna tento obchod zial naposledy, nie je dodrzana doba dodania ktora je uvedena pri objednavani. Obchod nekomunikuje skoro ziadnym sposobom.
    Ziadne upozornenie o odoslani balika pritom tvrdia ze odoslany bol po 24hodinach od dopytovania sa! No ja nemam k dispozicii ani stav objednavky, ani datum toho odoslania ako tvrdia a ani len cislo zasielky, proste nic a na dalsie maily sa odposat neunuvaju 2dni.

• Výhoda nakupovať v tomto obchode je zjavná a bezpodmienečne istá.
    • V jeden deň okolo obeda som si objednával pánsky oblek. A ihneď na druhý deň o deviatej hodine dopoludnia som oblek mal doma.Skoro som odpadol ,ako ma prekvapil kuriér.Poplatok je nanajvýš korektný,zanedbateľných 0,80 euro., čo som zatiaľ nikde nevidel...
    • Poviem ešte k veci toľko,že obchod je taký korektný,keď mi spolu s faktúrou poslal aj formulár na prípadné vrátenie obleku,ak by nebol vyhovujúci.A to sa tak ľahko nikde nevidí ! Ďalšia vec je,že som objednával cez internet s "malou dušičkou",po negatívnych skúsenostiach ,ktorých som zažil neúrekom...Napokon som zariskoval a ako som dobre urobil uvádzam na inom mieste.Samozrejme,oblek som hľadal po širokom okolí a bezúspešne. Jednak sam nenatrafil na dobrú cenu,potom oblek "nesedel" veľkostne,atď...
    • V tomto obchode som našiel výbornú cenu ,krásne ušitý oblek, super moderný štýl a farbu .

Domnievam sa,že rozpisovať sa už netreba,len tiež vyskúšať tento korektný obchod,akých je pramálo a spotrebiteľ bude určite,isto iste spokojný,prinajmenšom,ako som ja osobne,že čo obchodu veľmi ďakujem a prajem mnoho úspechov !

• rýchla odpoveď na e-mail
    • doručenie do 2 dní

Objednala som si župan, na stránke mali napísané, že ho doručia do 2 dní. Keďže som si nebola istá napísala som im na e-mail. Do 15 minút mi odpísali, že tovar je u mňa do 2 dní a tak to aj bolo. Spokojnosť.

Reakcia obchodu Locca.sk

Ďakujeme pekne. Veríme, že župan príjemne zahreje :)

Objednával som si plavky z ich stránky. Bolo tam písané že mi tovar doručia od 2 do 6 dní. Po viac ako týždni mi tovar neprišiel tak som im napísal mail aby som vedel kedy môžem čakať doručenie. Na druhý deň mi prišla správa že mi stornovali objednávku.

Dobrý deň prajem.
    Vaše plavky sme sa pokúšali doobjednať u výrobcu, avšak v deň kedy ste nás kontaktovali nám prišla odpoveď, že Vami objednaný model prestali vyrábať. Ponúkli sme Vám aj alternatívu, avšak rozumieme, že nezodpovedala Vášmu výberu. Do budúcna sa pokúsime týmto nedoroumeniam predísť.

• Veľký výber,,rýchle dodanie..maximálna spokojnosť..určite odporúčam

Reakcia obchodu Locca.sk

Ďakujeme pekne za odporúčanie :)

• dobry vyber
    • kvalitne snehule a bundy
    • ochotne poradia
    • niektore veci pridu az po 7 dnoch, ale maju to pri kazdom produkte vyznacene, takze to neberiem ako negativum

Je tam naozaj z coho vyberat. Tovar mi prisiel v top stave a snehulky sadli ako uliate :)
    Chcela som si kupit aj bundu za 100e, ale boli uprimny a napisali, ze nieje zateplena a bola by mi v nej zima, tak som kupila lacnejsiu variantu. Klobuk dole ;)
    Odporucam

Reakcia obchodu Locca.sk

Dobrý deň, ďakujeme pekne za pochvalu a odporúčanie :)