• Hlavne ochota predavajucej, pri komplikácií s kuriérskou firmou hneď všetko riešila
    • Neviem o ničom

Super obchodík, dobre ceny, výborný pristup

• Ceny
    • Nepostrehla som ziadnu

Nakupovala som opakovane u vas,z mojej strany maximalna spokojnost

• Cele zle,neochota ani odpisat na mail

• Vynikajúca komunikácia
    • Dobré ceny

Síce som objednávku nakoniec zrušila, avšak bolo to z mojich subjektívnych dôvodov. Naskladnenie konkrétneho matraca, o ktorý som mala záujem, by trvalo dlhšie. Bola to vec dodávateľa, keďže som oslovila viacero obchodov, ktoré ponúkali tento konkrétny matrac, a ani jeden ho nevedel doručiť skôr. Nemohla som čakať, a tak som nakoniec objednala iný matrac a inde.
    Avšak moja skúsenosť s týmto obchodom je veľmi dobrá. Pýtala som sa na predpokladaný termín doručenia. Napriek tomu, že bol piatok večer, do hodiny som dostala odpoveď. Komunikácia a prístup pani majiteľky bol na vysokej úrovni a obchod určite odporúčam.

• Super cena, kvalita, vyber, rychlost dodania, komunikcia
    • Neviem

Vyborne sluzby a ceny

• to ze mi este neprisiel objednany tovar bez udania dovodu z omeskania

kedze mi tovar nebol dodany tak moj nazor nieje moc dobry

Reakcia obchodu www.little-shop.sk

Dobrý deň , ale vám bol tovar odoslaný!!! A vrátil sa nám späť, s tým , že adresát zásielku odmietol. Neviem čo má toto hodnotenie znamenať, napísala som vám dva maily a ani na jeden som nedostala odpoveď . Toľko z našej strany. Ďakujeme za recenziu.

• Nizke ceny
    • Nic

Slusne ceny siroky sortiment

• Pohodlný nákup z domu
    • Výhodná cena tovaru
    • Nesprávne uvedené údaje o rozmeroch tovaru

Objednala som detský dáždnik, pri ktorom bol uvedený iný rozmer, ako je v skutočnosti. napriek tomu tovar nezasielam späť, pretože je kvalitný a za výhodnú cenu.

• rýchle dodanie tovaru

určite odporúčam tento obchod

nájdete tu to, co hladate

• slabší výber

• - na stránke chýbal popis zloženia materiálu obliečok

Odporucam

• Prehladnosť, rýchle doručenie.

Ja som si objednala obliečky 3D a som max. spokojná aj s kvalitou.

• množstvo produktov za vynikajúce ceny
    • dodacia doba bola dlhsia ako som zvyknuta

nakup odporucam

bol to pre mna obchod s ktorym som bola celkom spokojna, co sa casto nestava

Tovar prišiel v poriadku a som s ním spokojná. Takže s obchodom som nemala žiadny problém.
    Problém som mala ale s dopravou. Pri objednávke som si zadala dopravu slovenskou poštou s vyzdvihnutím na pošte, nakoľko som cez deň v práci a nestihla by som kuriéra.
    Nakoniec mi to priniesol kuriér a keďže som nebola samozrejme doma, tak mi to nechal v parcelshope a ja som si preto musela ísť do inej mestskej časti, čím som samozrejme mala viac komplikácii, než by som si želala.

• Super ceny
    • Prisla mi ina velkost ciapky,ale ponosime neskor.

• široký sortiment
    • kvalitné výrobky
    • ceny
    • neúplné informácie o zložení výrobku

Obchod odporúčam, aj napriek nie úplnej spokojnosti. Objednala som si návliečky, ktoré mali byť bavlnené, síce aj sú, a krásne, ale flanelové, čo teraz pred letom veľmi nepotešilo. Táto informácia pri popise výrobku chýbala...
    Napriek tomu som si návliečky nechala, lebo sú krásne, ale musím dokúpiť druhé, keďže tieto teray nevyužijeme.

V obchode sme spravili objednávku za viac ako 130 eur. Prvá reakcia na našu objednávku bola, že cestovná postieľka, ktorú sme objednali nie je, že môžeme si vybrať inú. Pritom na stránke bolo uvedené, že je skladom. Na základe tej konkrétnej postieľky sme aj ostatné veci objednali práve z tohto internetového obchodu. Cestovnú postieľku sme teda z objednávky zrušili a čakali na ostatné veci z objednávky. Aj pri tých došlo k viacerým nezrovnalostiam. Boli nám doručené iné látkové plienky ako sme si objednali, prišli plienky s nižšou kvalitou, o ktorých sme čítali zlé recenzie. Vybrali sme si ďalej konkrétne látkové plienky s potlačou, čiže presný motív podľa obrázkov na stránke s rozmerom 70x80 cm. Doručené boli plienky s inými motívmi a rozmerom 60x80 cm. Objednali sme si cestovnú prebaľovaciu podložku v bežovej farbe. Doručená bola v zelenej farbe.
    Klasické biele plienky nám boli vymenené výmenným balíkom, ale ostatné veci (plienky s potlačou a podložka) nie, lebo neboli k dispozícii. Toľko naše skúsenosti.

Reakcia obchodu www.little-shop.sk

Milý zákazník, mrzí nás čo sa stalo, ospravedlnili sme sa vám, navrhli riešenie, taktiež vymenili daný tovar bez problémov , tovar , ktorý bol zle odoslaný sme samozrejme navrhli vrátiť , všetko šlo na naše náklady , došlo k nedorozumeniu zo strany nášho skladu , ale ďakujeme za vyjadrenie z vašej strany.