www.little-shop.sk

• 100 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 92 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 4 dni Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod www.little-shop.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie www.little-shop.sk

myzuaa

Pridané: včera, 15:32

• množstvo produktov za vynikajúce ceny
  • dodacia doba bola dlhsia ako som zvyknuta

nakup odporucam

eka52

Pridané: 27. mája 2016

bol to pre mna obchod s ktorym som bola celkom spokojna, co sa casto nestava

Pridané: 20. mája 2016

Tovar prišiel v poriadku a som s ním spokojná. Takže s obchodom som nemala žiadny problém.
Problém som mala ale s dopravou. Pri objednávke som si zadala dopravu slovenskou poštou s vyzdvihnutím na pošte, nakoľko som cez deň v práci a nestihla by som kuriéra.
Nakoniec mi to priniesol kuriér a keďže som nebola samozrejme doma, tak mi to nechal v parcelshope a ja som si preto musela ísť do inej mestskej časti, čím som samozrejme mala viac komplikácii, než by som si želala.

Lenka

Pridané: 17. mája 2016

• Super ceny
  • Prisla mi ina velkost ciapky,ale ponosime neskor.

Janka

Pridané: 15. mája 2016

• široký sortiment
  • kvalitné výrobky
  • ceny
  • neúplné informácie o zložení výrobku

Obchod odporúčam, aj napriek nie úplnej spokojnosti. Objednala som si návliečky, ktoré mali byť bavlnené, síce aj sú, a krásne, ale flanelové, čo teraz pred letom veľmi nepotešilo. Táto informácia pri popise výrobku chýbala...
Napriek tomu som si návliečky nechala, lebo sú krásne, ale musím dokúpiť druhé, keďže tieto teray nevyužijeme.

Pridané: 9. mája 2016

V obchode sme spravili objednávku za viac ako 130 eur. Prvá reakcia na našu objednávku bola, že cestovná postieľka, ktorú sme objednali nie je, že môžeme si vybrať inú. Pritom na stránke bolo uvedené, že je skladom. Na základe tej konkrétnej postieľky sme aj ostatné veci objednali práve z tohto internetového obchodu. Cestovnú postieľku sme teda z objednávky zrušili a čakali na ostatné veci z objednávky. Aj pri tých došlo k viacerým nezrovnalostiam. Boli nám doručené iné látkové plienky ako sme si objednali, prišli plienky s nižšou kvalitou, o ktorých sme čítali zlé recenzie. Vybrali sme si ďalej konkrétne látkové plienky s potlačou, čiže presný motív podľa obrázkov na stránke s rozmerom 70x80 cm. Doručené boli plienky s inými motívmi a rozmerom 60x80 cm. Objednali sme si cestovnú prebaľovaciu podložku v bežovej farbe. Doručená bola v zelenej farbe.
Klasické biele plienky nám boli vymenené výmenným balíkom, ale ostatné veci (plienky s potlačou a podložka) nie, lebo neboli k dispozícii. Toľko naše skúsenosti.

Reakcia obchodu www.little-shop.sk

Milý zákazník, mrzí nás čo sa stalo, ospravedlnili sme sa vám, navrhli riešenie, taktiež vymenili daný tovar bez problémov , tovar , ktorý bol zle odoslaný sme samozrejme navrhli vrátiť , všetko šlo na naše náklady , došlo k nedorozumeniu zo strany nášho skladu , ale ďakujeme za vyjadrenie z vašej strany.

Jana

Pridané: 9. mája 2016

len jednoducho, bola som spokojná

Ďakujeme .

Peter

Pridané: 30. apríla 2016

• komunikácia so zákazníkom

Pridané: 19. apríla 2016

• dlhé dodanie, nekomunikuje

Reakcia obchodu www.little-shop.sk

Dobrý deň 8.4 o 23:05 bol od nás odoslaný mail, s tým že tovar bude skladom 12.4 odvtedy sme od vás neobdržali žiadnu odpoveď a považovali sme za to , že nemáte záujem o tovar. So zákazníkmi komunikujeme vždy , napíšeme vždy či je tovar skladom, či treba čakať, prípadne ponúkneme inú alternatívu tovaru.
S pozdravom.

Katka

Pridané: 17. apríla 2016

• rozny tovar som nakupila na jednom mieste
  • neumoznuje dopravu zadarmo pri nakupe nad vyssiu sumu,
  • tovar sa neda zaplatit cez kartu, jedine prevodom na ucet alebo na dobierku

Ďakujeme :-)

Zobrazujem 1 - 10 zo 44 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5