Tovar ani po 27 dňoch nedorazil,tak som objednávku zrušil .

Všetko ok

• Dobre ceny
    • Relativne rychle dodanie
    • Proces vratenia tovaru je komplikovany, formular je tazkopadne vytvoreny neda sa jednoducho vyplnit na PC
    • V pripade vratenia vysoke postovne

• Kupovala som pánske teplaky Puma a mikinu,materiál bavlna dodanie do 5pracovnych dni

Vyborné

VYHYBAJTE sa tomuto obchodu. Nefunguje vyzdvihnutie tovaru na pobocke zasielkovne, obchod zasielky posiela kurierom, navyse len s platbou v hotovosti (aj ked si zvolite odber na pobocke). Zamestnanec odpisal, ze je to chyba prepravcu. Podla poctu podobnych staznosti dalsich kupujucich sa to stava PRAVIDELNE. Zasielkovna ma automatizovany system a ake parametre zada eshop pri objednavke prepravy v systeme, take su platne po cely cas. Prave preto, aby obmedzili podobne omyly. Tento eshop nerozlisuje aky typ prepravy si v objednavke zvolite. Ak si nechcete zbytocne komplikovat nakup, poobzerajte sa po inom eshope.

• Rýchle dodanie, úplná spokojnosť

• Doručenie 5 pracovných dni
    • Dodanie som zvolil na výdajne miesto packety. Prišlo sledovanie na kuriéra. Kuriérka volala a bola ochotná a uložila balík na danom odbernom mieste. Neviem ako dlho by ho doručovala keby sa jej to nedalo, asi by sme sa tri dni míňali. Ak bolo v čase objednávky výdajne miesto vyťažené mohli to dať ne iné blízke
    • Na moju otázku o nesprávnom doručení obchod doteraz nereagoval. Myslím že ak majú moc práce pred vianocami tak to má jednoduché riešenie a teda nájsť ďalšieho človeka ktorému sa nechce byť nezamestnaný

3 ročný model topánok mohol byť lacnejší

Doručenie už trvá viac ako mesiac.

• Veľmi dlho trvá zháňanie tovaru

Nespokojnosť

• rýchle dodanie, tovar v poriadku

Všetko prebehlo v poriadku.

• Len dobré skúsenosti
    • Nie je mi známa žiadna nevýhoda

objednával som prvýkrát, celková spokojnosť

Rýchle vybavenie

• Prehľad v nakupovaní,dobré ceny vybraných produktov
    • Strašne dlhá dodacia doba

Na základe výhodnej ceny som si objednal tovar,no ešte mi nebol dodaný,aj keď v poznámke obchod uvádzal dodanie za 4 týždne. Dúfal som,že sa im to podarí vyexpedovať skôr.

• cena objednavky

rýchle doručenie,

• Tovar nebol doručení ???

• Rýchle doručenie tovaru

Objednával som tovar, ktorý bol skladom. Doručenie do 3 dní.