• som spokojná.

Milý zákazník
    srdečná vďaka za Vašu recenziu, ktorá potešila. Našou odmenou je Vaša spokojnosť. Veľmi som rada že ste zatiaľ spokojná.

• Kvalitný tovar

Milý zákazník
    srdečná vďaka za Vašu recenziu, ktorá potešila. Našou odmenou je Vaša spokojnosť. Žiaľ dopravu neúčtujeme my, ale dopravca.

• Drahá doprava

Veľmi praktický výrobok

Milý zákazník
    srdečná vďaka za Vašu recenziu, ktorá potešila. Našou odmenou je Vaša spokojnosť. Dúfam že aj naďalej budete so službami u nás spokojný. Ešte raz úprimná vďaka.

• Rychlost, ochota

Milá zákazníčka
    srdečná vďaka za Vašu recenziu, ktorá potešila. Našou odmenou je Vaša spokojnosť. Dúfam že aj naďalej budete so službami u nás spokojná. Ešte raz úprimná vďaka.

Rýchle dodanie

• Ok
    • Ok

Výborný obchod

• Velmi dobra komunikacia, odporucam

• Rýchle, odporúčam.

• Ste super

Levík

Objednávka bola vybavená rýchlo a v poriadku.

Levík

Veľmi dobrá komunikacia s obchodom

• Ste súper

• Rýchle dodanie, stuhy krásne

Levík

Tovar prišiel vo veľmi krátkej dobe, super zorganizované

Levík

Spoľahlivosť, veľmi milý prístup a komunikácia

Levík

Je všetko ok, len škoda že sa nedá objednať obrus aj v inej šírke

Milá zákazníčka
    PVC obrusy sú žiaľ šírky udávané výrobcom.
    Levík

• Bezproblémový, rýchly nákup tovaru, ktorý som v bežných galantériách nezohnal.

Levík

Veľmi milý a ochotný prístup predávajúcej :-)