• Ziadne
    • Je to podvod, vzali peniaze a neodoslali tovar

Je to podvod, vzali peniaze a nedodali tovar

• lacne riesenie
    • Komunikacia

Neprevzata objednavka, komunikacia ziadna,

• tovar stale nedosiel :)

• Najvacsia slabina je asi ked tovar vobec nepride...

Tovar bol objednany, napriek tomu neprisiel potvrdzovaci email a napokon ani tovar!

• neviem aké
    • zaplatený tovar nedoručený ,neexistuje spätná komunikácia obchodu.na otázky dodania neodpovedajú.Nedá sa dovolať

Zaujímavé produkty ale nespoľahlivý dodaj.

• Podľa mňa tento obchod už ne funguje. Nedá sa kontaktovať lebo im čísla neexistujú, dva roky nepísali na FB stránke, apod. Prečo vôbec udržujú stranku, nechápem.

Škoda reči

• Tovar som objednala no žiadny potvrdzujúci e-mail neprišiel . Čakala som pár dni a nič . Tak som skúšala volať na uvedené číslo na stránke no zbytočne ..

• tovar som objednal a stale ho nemam. a neda sa dovolat na info

tovar mi mal byt doruceny do 5-6 pracovnych dni, kedze sa mi neozyvali, tak som im na 7. den zacala pisat. moje spravy boli nedorucene, na uvedene telefonne cislo sa nedalo dovolat. t toho dovodu som si objednala tovar z ineho e-shopu a ak mi nahodou poslu balik, tak ho nepreberiem

• ziadne
    • ziadna komunikacia

totalne neodporucam

Tovar som si objednal. No zo strany obchodu žiadna komunikácia. Je mi ľúto, že som si pozrel rencenzie až po nákupe v mojom pripade išlo o relatívne malu sumu, ale sú tu ľudia ktorý im zaslali o moc vyššie čiastky.

Tovar mi nebol doručený, a firma nereaguje na žiadny kontakt, ani telefón, ani e-mail.
    Som sklamaná.

• nebolo mi doručené žiadne potvrdenie o prijatí mojej objednávky a ani približná doba dodania tovaru.
    • Tovar som objednával cca 11.9., do 23.9. som nedostal potvrdenie o spracovaní objednávky.

• - široký sortiment
    • - podľa mňa slabá komunikácia so zákazníkom, od vytvorenia objednávky nemám žiadne informácie a ani na môj mail s prosbou o informáciu o stave vybavenia objednávky obchod nereagoval (momentálne sú to už 3 dni)

Nákup neodporúčam, najprv som to brala ako normálne, že občas dôjde k tomu, že objednávka sa môže z akéhokoľvek dôvodu zdržať, ale keď som už niekoľko dní nedostala odpoveď ani na mail, pravdepodobne budem musieť daný tovar zohnať niekde inde.

• ziadne...
    • nekomunikuje...

nepouzitelny...

• Tovar som objednala a zaplatila na ucet, a nik mi ani neodpisuje na mail, obchod vôbec neodporucam..je to podvod

• Neviem o ziadnych
    • Ziadna komunikacia so zakaznikom

Nejavia zaujem o zakaznika takze ignorovat, nenakupovat

• nikto sa neozýva, neodpovedajú na mail a telefónne číslo je nefunkčné!!! Neprišiel mi tovar a peniaze mi nikto nevrátil!!!

Nikdy v tomto obchode nenakupujte!!! Možno majiteľ zomrel, alebo čo, ale to neexistuje nikto, kto by to doriešil a obchod zrušil????!!!!

• NEOBJEDNÁVAŤ!!!! tovar nezašlú, nekomunikujú, na emaily neodpovedajú, telefón nezdvíhajú. ešteže som objednávala na dobierku.

NEODPORÚČAM!!!!! ´další z obchodov, čo len klamú

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.