• Naozaj individuálny prístup k potrebám zákazníka a k nájdeniu riešenia na mieru.

• Dobré ceny
    • Lenovo predajca, ktorý sa vyzná
    • Eshop by potreboval zmodernizovať, nákupný proces je málo intuitívny a neprehľadný
    • platba iba na účet

Vo všeobecnosti som maximálne spokojný, tovar som objednával večer, prebehla platba okamžite (mám tú istú banku, čo pomohlo) a ráno mi zvonil kuriér. Ak by sa človek nepreklikával z Heuréky, tak orientácia v eshope je horšia...

Jednoduchu exkluzivne hodnotenie, absolutna spokojnost !!! :-)

Profesionálna a promptná komunikácia a špičková podpora.

• Rýchle vybavenie objednávky a doručenie zásielky.

Obchod mi doručil tovar rýchlo, v krátkom čase mi doručil aj faktúru, tovar je zatiaľ vec vád.

• Rýchle bezproblémové dodanie tovaru.
    • Žiadna nevýhoda

• Výborná komunikácia zo stránky obchodu
    • Reálne údaje o skladových zásobách
    • Tovar dobre zabalený a rýchlo doručený cez DPD
    • Originálne príslušenstvo Lenovo, žiadne náhrady
    • Jedine tento obchod mal tovar, čo som potreboval a v prijateľnej cene :)

Platba na bankový účet, dobierka tuším nie je možná.

Web stránka obchodu by potrebovala menšie kozmetické úpravy, raz vypadla, ale tak stáva sa :)

• TOP komunikácia, ktorú inde nezažijete.
    • Všetko vysvetlia, poradia, jednoducho prístup k zákazníkom aký sa dnes už nevidí
    • Predávajú tie najlepšie notebooky a najkvalitnejšie pracovné stanice

Jeden z najpríjemnejších nákupov za posledné roky. Kupoval som tu ntb, ktorý som pôvodne kúpil v eshope so zeleným mimozemšťanom, no tí napriek tomu že ho údajne mali ho neboli schopní doručiť a zmenili termín doručenia o 3 mesiace. ntb nemali takisto ani na iných veľkých e-shopoch, iba na jednom a aj tam bol dokonca dražší. Nemusíte sa rozhodne báť, napriek tomu že to nie je úplne známy eshop, sú autorizovaným partnerom Lenova. No a prístup, ten bol niekde inde ako vo veľkej sieti. Nemali problém s vysvetlením, poradením, odporúčaním (áno, je možné že aj vo veľkých sieťach elektroobchodov dostanete "rady" avšak tu to berú vážne, a sú naozaj zbehlí a vedia o čom je reč, no jednoducho sú v tejto problematike doma). Nákup prebehol hladko a rýchlo napriek tomu že som mal nejaké individuálne požiadavky. Jednoducho, krása. Pokiaľ budem kupovať ďalší notebook, určite budú prví, na ktorých sa znova obrátim.

Reakcia obchodu LENOVOSHOP

Dakujeme za Vasu recenziu a tiez za pochvalu.

Služby sú rýchlé. Poskytujú odborné vysvetlenie nie len k výrobku ale aj k trendom a novinkám.

• Najlepšie ceny
    • Rýchle dodanie tovaru
    • Špecialista pre Lenovo

Zatiaľ som žiadnu nenašiel

Rýchle dodanie, dobre zabalené, tovar nepoškodený, funkčný. Komunikácia s obchodom výborná.

Veľmi som bol spokojný s prístupom, osobný prístup sa dnes už nevidí, zavolal som telefonicky, potreboval som informáciu, poradili, tovar bez problémov prišiel obratom, eShop vysoko odporúčam.

• rýchle dodanie, super komunikácia

• Rýchle doručenie tovaru (aj napriek platbe prevodom)
    • Platba kartou nebola možná

Vyborna komunikacia s odchodom a k tomu dobre rady ktore potesia a pomozu.

Dakujeme

• Veľmi odborné poradenstvo a veľká ochota nájsť skutočne najlepšie riešenie s rozsiahlou analytickou debatou, veľmi oceňujem a určite odporúčam

Dakujeme

Tovar odoslany promptne,odporucam.

• Netusim ako to urobili, ale poobede som si objednal a na ďalší deň mi doobedu zvonil telefón, bol to kuriér s tovarom. Paráda

• otvorena profesionalna komunikacia
    • vyborny pristup k zakaznikovi