obchod nedodržuje to čo má uvedené na stránke, ani nekontaktuje zákazníka

• velmi dobry zakaznicky servis

Som spokojna. Mimoriadne ocenujem ochotu, ustretovost a privetivost poradcov na druhej strane online chatu, ktori trpezlivo odpovedali na moje (castokrat aj velmi laicke) otazky, navyse reagovali mne - totalnemu laikovi - velmi pristupnou formou!

• Komplexná ponuka Lenovo Moto Z2 Play + Moto Mods
    • Nie zabezpečený preklad do slovenčiny u Insta-Share Projektor.
    • Obchod (k dátumu nákupu) nepredáva 2 x 3" ZINK Zero-ink Paper a v nakúpenom zariadení je len 10 ks vyššie vymenovaných foto papierov.

• rychle vybavenie

Vsetko prebehlo uplne v poriadku. Rychle vybavenie, dobra komunikacia s obchodom, dokonca v mojom pripade darcek k nakupu. Som uplne spokojna.

Na dodanie v udanej lehote do nasledujúceho pracovného dňa sa v budúcnosti už určite spoliehať nebudem, taktiež pri telefonickom kontakte mi neboli poskytnuté relevantné informácie o zaslaní tovaru.

• Sortiment
    • Kuriérska spoločnosť

• Promptna komunikacia
    • Dokazu odporucit
    • Rychle dorucenie

Vlastnim niekolko Lenovo produktov a doteraz nebol ziaden problem.

Tovar uz nevobec nemali, ale dal sa vlozit do kosika, prico som ho hned aj zaplatila, a potom po 1 - 2 dnoch dosiel email ,v ktorom bolo uvedene tovar nie je dostupny, mozem si vybrat iny mobil co som nechcela, peniaze mi mali vratit obratom na ucet , ale este ich vzdy nemam :-(

Reakcia obchodu Lenovoonline

aktualizácia skladových zásob prebieha raz denne, preto takýmto situáciám žiaľ nedokážeme zabrániť. Úhradu Vašej objednávky ihneď preveríme a finančné prostriedky Vám budú bezodkladne vrátené.

Mám zmiešané pocity k objednávke. Objednal som viac tovarov z obchodu raz poradili dobre a raz nie.

• Rýchle vybavenie objednávky aj rýchle doručenie

• Super komunikacia
    • profesionalny priebeh

Uplna profesionalita. Odkomunikovany kazdy krok pri objenavke a spracovani. Tak to ma vyzerat! Rad nakupim znovu a urcite odporucam kazdemu tento obchod.
    PS. objednavka super zabalena a dodana bez poskodenia

• Telefón, ktorý som chcela, bol v tomto obchode najlacnejší.

Hľadala som si telefón značku Lenovo a na tejto internetovej stránke bol najlacnejší a doma som ho mala presne tak, ako sa píše na internete do 24 hod.

Objednával som o 15:30 a tovar mi bol doručený na druhý deň o 9:30. Maximálna spokojnosť.

Dobrý prístup, kompetentný zamestnanci.

• Katastrofalna dorucovacia sluzba SPS

Reakcia obchodu Lenovoonline

mrzí nás, že na základe zlej skúsenosti s prepravcom neodporúčate nákup v našom e-shope. V prípade, že ste mali problémy pri doručení tovaru, mali ste nás informovať a situáciu by sme s prepravcom riešili my.

• rýchlosť dodania
    • kvalita produktov
    • dobrý zákaznícky servis

• Doručené nasledujúci deň po objednaní

Faktúra došla na mail až po vyziadani.. Tvrdili že chyba v systéme..
    Nebolo možné sledovať objednávku pretože neprišiel žiadny potvrdzovaci mail o zakúpeni tovaru.

• Akciove ceny tovaru, rychle dodanie

• Všetko perfektné!