Rychla a prijemna komunikacia, rychle dodanie. Spokojnost, nakupim opat.

• výborný sortiment

• Obchod sa da kupit aj steplej obývačky
    • Napisat priblizne kedý bude asi dorucení/3_4

Ste dobrý , akludne vas budem odporucat , aj iným pre sumu ktora ma zaujala .

• Dobré ceny
    • Veľký sortiment
    • Doručovanie aj na Slovensko za dobré ceny
    • Mnoho tovarov nemá fotku
    • Expedičný systém neposiela maily o objednávke (iba potvrdenie o objednaní)

Objednával som tovar z tohto e-shopu prvýkrát. Keďže je to obchod v Čechách, myslel som, že celkovú cenu zabije doprava. Bol som však prekvapený, že cena je podobná ako doprava v rámci Slovenska. Po obdržaní správy o objednávke som za tovar zaplatil a čakal. Ani po piatoch, šiestich dňoch som nedostal žiadnu správu z obchodu o zaplatení, pripravení, či expedovaní tovaru, tak som napísal e-mail, no nedostal som žiadnu odpoveď. Tak som tam po deviatich dňoch volal, no nikto to nebral. To už som bol na pochybách o serióznosti obchodu. Po 11 dňoch som zavolal opäť, tentoraz s úspechom. Zistil som, že tovar bol dávno odoslaný a teda by už mal byť na mieste, ktoré som zadal. Pani bola zlatá a dala mi všetky informácie, aby som sa čo najrýchlejšie dostal k svojmu tovaru. Na moje prekvapenie som tovar našiel na zvolenom mieste, avšak žiadnu správu o jeho doručení mi neprišla (malo mi ju zaslať miesto kam bol tovar doručený). V tomto prípade vidím chybu na strane obchodu aj dopravcu:
    1. Obchod by mal mať expedičný systém nastavený tak, že zákazníka informuje o stave objednávky (potvrdenie, zaplatenie, pripravenie na expedíciu, expedovanie). Tým by zákazník vedel, že tovar bol odoslaný
    2. Zásielkové miesto Heurekapoint - Uloženka.cz má povinnosť zaslať zákazníkovy SMS správu o dodaní tovaru na výdajné miesto. Ako ináč má zákazník vedieť, že si môže prísť pre tovar?

Celkovo však nákup v obchode odporúčam, hlavne kvôli cenám. Balík prišiel dobre zabalený. Na dopravu si však dajte pozor.

• ceny
    • rychle odpovede na maily
    • ...

spokojnost

• dobrá cena hľadaného produktu

hľadaný produkt je v tomto obchode za výrazne nižšiu cenu ako v obchodoch na Slovensku.
    Objednávka bola vybavená veľmi rýchlo a k plnej spokojnosti.

Peniaze som im poslala na ucet a po tyzdni tvrdili, ze ich este nedostali, poslala som im potvrdenie o vykonanej transakcii (z banky) nech to presetria a uz sa mi neozvali..ziadne peniaze, ziadny tovar a z ich strany ziadna komunikacia!!! NEODPORUCAM!!!

• dobra ponuka, konkurenčné ceny

• cena tovaru, rýchlosť dodania
    • neviem

spokojnosť

• niska cena
    • zatial ziadne

• ceny produktov,doručenie na vybrané miesto,velký výber produktov....
    • nepostrehla som zatial

vyhovovala mi cena ,doručenie,platba

• cena, zasielaju na Slovensko cez ulozenku resp.DPD parcel

• rýchlosť, cena ...
    • tovar mi bol opätovne zaslaný...ten istý a ešte raz?

okrem toho nedorozumenia OK

Nákup v tomto obchode odporúčam, problémy neboli žiadne.

• Super ceny
    • Neviem

Skvele ceny oproti inym eshopom na slivensku a ultra rychly dovoz. Odporucam a isto vyuzijeme aj nabuduce.

• výhodné ceny produktov,široký výber sortimentu,komunikácia obchodník-zákazník
    • ja som nenašiel....

Spojkojný so širokým výberom tovaru,cenami a dodaním tovaru...Aj napriek tomu že obchod je v Českej republike veľmi rýchle vybavenie mojej objednávky a dodanie tovaru...Mnohé eshopy(slovenské) by sa mohli učiť ako nesklamať zákaznika!!! Max.spokojnosť s týmto eshopom

• Veľa nenakupujem, neviem posúdiť.
    • Veľa nenakupujem, neviem posúdiť.

Výborná komunikácia cez telefón.

• Dobrá cena produktu, ktorý som kupovala

Dobrá cena, rýchle dodanie

• rýchlosť ;-) spokojnosť

Na hodnotenie jeden nákup nestačí