• na uvedené tel. číslo obchodu sa nedá dovolať

Dobrý deň Jana,

ďakujeme Vám za hodnotenie.

Naša infolinka je v prevádzke od 18:00 do 20:00hod. Informácia je uvedená na hlavnej stránke nad telefónnym číslom infolinky.

Tím lekarenkrasa.sk

• Veľmi dobré ceny oproti kamenným predajniam. Tovar rovnakej kvality.
    • Pomerne drahé doručenie. Síce je možnosť balík odoslať na poštu, ale je to nepraktické pre matku na materskej.

Veľmi dobrý obchod, nakupovala som tu už niekoľkokrát a vždy sa k nemu vraciam. Lacnejší oproti konkurencii na internete, nevraviac oproti kamennej predajni. Kvalita výrobkov totožná s našou aj keď sú z Poľska- Bioderma. Vrelo odporúčam

Dobrý deň Marcela,

Tím lekarenkrasa.sk

• Nedodavaju tovar. Nekomunikuju.

Neodporucam, tovar mi nebol dodany od objednavky, 10 dni. Poslali info o expedovani. Nic vsak neprislo do dnesneho dna.

Dobrý deň Marcela,

ďakujeme za recenziu aj keď ju považujeme za neslušnú.

Vašu objednávku sme vyexpedovali na 2 pracovný deň. Balík máte uložený na pošte a čaká do dnešného dňa na prevzatie. Kontaktovala ste nás v sobotu, až po 8 dňoch od našej informácie o odoslaní zásielky. Pracujeme len v pracovných dňoch. Pokiaľ Vám pošta nezanechala oznámenie o uložení, veľmi nás to mrzí.

tím lekarenkrasa.sk

Seriozny obchod s dobrymi cenami

Dobrý deň Olga,

• z poslednej objednávky neboli schopní dodať 3 položky

Reakcia obchodu lekarenkrasa.sk

ďakujeme Vám za hodnotenie.

Dodatočne sa ospravedlňujeme za nedodanie 3 produktov, ktoré sme bohužiaľ neboli schopní dodať Tieto položky boli u nás bežne dostupné a nebol problém s ich doobjednaním. Bohužiaľ ich tentokrát distribútor nemal, preto sme ich nemohli vyexpedovať.

Tím lekarenkrasa.sk

• Dodanie na postu - nemam cas sa nahanat s kurierom
    • Postovne na postu by mohlo byt mensie

Ok

Reakcia obchodu lekarenkrasa.sk

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojný a pripomienku týkajúcu sa nižšieho poštovného posúvame ďalej.

Tím lekarenkrasa.sk

• Prehľadná a široká ponuka.
    • Používam AA kozmetiku a v kamenných lekárňach treba tiež čakať na dodávku

pohodlný nákup z domu
    odporúčam

• Kvalita a cena.
    • Trochu dlhšia dodacia lehota ale vzhľadom na dodávateľa a predbežné upozornenie akceptovateľné.

Som spokojná.

Dobrý deň Vaska,

Ospravedlňujeme sa za dlhší čas očakávania na zásielku.

• akciove ceny
    • - tovar je bez slovenskeho prekladu
    • - dlha dodacia doba (tyzden)

Vážený zákazník,

ďakujeme za recenziu. Ospravedlňujeme sa Vám za tak dlhý čas očakávania na objednávku a za chýbajúce príbalové letáky v SVK jazyku. Chýbajúce letáky Vám dopošleme e-mialom.

Dúfame, že k nám ešte niekedy zavítate a ďakujeme za pochopenie.

Tím lekarenkrasa.sk

• ovela nizsie ceny ako inde
    • ked som objednavala, nebolo mozne vybrat si dorucenie kuriérom, hoci na stranke to bolo uvedene

odporucam.

Reakcia obchodu lekarenkrasa.sk

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporučenie. Sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojná. Informáciu o využití služby kuriérom sme zo stránky odstránili.

spokojnosť

Dobrý deň Mirka,

• Ponukaju niektore vyrobky ako jediny na SR
    • Nic

Spokojna

Dobrý deň Michaela,

• - Cena
    • - Tazko prehladny (vela farieb, bannerov, reklam) a pritom podstatne informacie unikaju v tejto spleti farieb a tvarov.
    • - Drahsie postovne pri objednavke NAD 30€ ako pri objednavke DO 30€.
    • - Aj pri tovare 'skladom" zbytocne dlha doba dodania pri pouziti Slovenskej posty (mozno aj kurierom, ale toho som este nevyuzil).

Asi okrem vyhodnych cien niektorych produktov tazko hladat ine vyrazne pozitiva.
    Web je dizajnovo neprehladny (prilis vela roznych farieb a tvarov - hlavne reklam), takze podstatne odkazdy (napr. prepnutie do konta) musi clovek doslova hladat kym na nich moze kliknut (su male, rozne po stranke rozmiestnene a este aj nevyraznou farbou oproti zbytku stranky).
    Dalsia (pre mna) "absurdita" je postovne, ktore je paradoxne pri objednavke nad 30€ drahsie ako pri objednavke do 30€. No a dlzka dodania tovaru "skladom" Slovenskou postou je tiez nezmyselne dlha a celkovo to trva v pohode aj viac ako tyzden - len pripravenie objednavky na odoslanie im trvalo 3 dni... Nemyslim si, ze pri pouziti kuriera by to bolo ovela lepsie vzhladom na dlzku casu potrebneho na realne skompletizovanie a odoslanie tovaru.

Reakcia obchodu lekarenkrasa.sk

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojný a pripomienku týkajúcu sa nižšieho poštovného a dizajnu webu posúvame ďalej.

• dobre ceny
    • dodacia doba

Reakcia obchodu lekarenkrasa.sk

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojná. Vašu objednávku sme chceli vyexpedovať kompletnú, preto sa čas jej realizácie predĺžil o pár dní. Ospravedlňujeme sa za očakávanie na zásielku.

• Výborné ceny
    • Ak by bolo lacnejšie poštovné nakupovala by som oveľa radšej a častejšie ..

Dobrý deň Ivana,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojná a pripomienku týkajúcu sa nižšieho poštovného posúvame ďalej.

Tím lekarenkrasa.sk

• pomalosť, slabá komunikácia so zákazníkom, neskoré reagovanie na otázky

Dobrý deň Lenka,

ďakujeme Vám za hodnotenie. Veľmi nás mrzí, že ste s našimi službami neboli spokojná. Na Vaše e-maily sme odpovedali tak rýchlo, ako to bolo z našej strany možné.

Srdečne Vás pozývame na ďalší náku.

• široký sortiment

široký sortiment,dobré ceny,akcie.

Dobrý deň Ildiko,

• Prehľadnosť produktov. Nízke ceny
    • Poľstina na obaloch produktov. Chudáka sk jazyk

Reakcia obchodu lekarenkrasa.sk

ďakujeme za recenziu. Ospravedlňujeme sa aj touto formou za chýbajúce príbalové letáky v slovenčine. Všetky sme Vám doposlali dodatočne e-mailom.

Srdečne Vás pozývame na nákup.

tím lekarenkrasa.sk

• Sortiment
    • On line

Skúste

Reakcia obchodu lekarenkrasa.sk

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že ste boli s nákupom u nás spokojný.

Tím lekarenkrasa.sk

• dobrá cena, rýchle dodanie
    • nenašla som

super nákup