• široký sortiment, veľký výber
    • najlepšia cena daného produktu na trhu

Bol to môj prvý nákup v tomto obchode. Zo všetkých shopov ponúkal tovar, o ktorý som mala záujem v najnižšej cene. Tovar bol doručený expresne rýchlo, bez poškodenia. Dobrá komunikácia ohľadom stavu objednávky.

• kvalita dopravy

odporucam

• bezproblemovost
    • jednoduchy nakup
    • serioznost

Nakup v tomto obchode bol bezproblemovy, vyobrazeny tovar zodpovedal skutocnosti, objednavka bola vybavena v priebehu troch dni.

• dobrý sortiment
    • dobra komunikaciu so zakaznikom
    • vodič kurierskej sluzby zavolal 5 minut pred prichodom, namiesto toho aby omnoho skor upresnil priblizny prichod

dobrý obchod, dodrzali cakaciu lehotu

• myslim si žeked mate vypredany tovar malo by byt na stranke že tovar vypredany

pokial mi v najblišej dobe pošlete tovar ktory som si objednala v mojej novej obejednavke kedže tovar ktory som si objednala bol vypredany a date mi 5% zlavu ktoru ste mi slubili budem spokojna

• Dobra komunikacia a rychla dodavka.

Odporucam ostatnym.

• Velký vyber tovaru
    • Dobra komunikácia
    • Kratka dodacia lehota
    • Bez slabin

Nakup cez obchod je spolahlivý.
    Odporúčam nakup cez obchod aj ostatným

• množstvo tovaru za super ceny

maxi málna spokojnosť

• nebola mi zaslaná žiadna sms vopred, pred tým ako mi bude objednávka doručená, preto som nevedela, že neznáme číslo, ktoré mi volalo bol kuriér a moju zásielku musel prebrať sused. ak by som vedela, že v ten deň zásielka príde, dvihla by som to, ale inak neznáme čísla neprijímam.

• najlepsia cena v porovnani s inymi obchodmi,dovoz tovaru zadarmo do LM a Ruzomberka

najnizsia cena na slovensku,rychly dovoz tovaru,odporucam tento obchod vsetkym

• rýchle vybavenie objednávky
    • doručenie
    • spokojnosť

tovar ktorý som si objednala nebol dostupný v našich obchodoch
    odporúčam ostatným
    rýchla a kvalitná služba čo viac dodať

Rýchle jednanie a dodržaná dodacia lehota.

• Rýchle a bezproblémové jednanie, a tiež veľmi milé, že poslali darček za to že sme u ních nakupovali.

Už som odporučila obchod aj známim, ktorý si tam tiež objednali tovar. Veľmi som ocenila, že dali deń vopred vedieť, kedy tovar dovezú, vedeli sme si zariadiť čas aby sme vedeli tovar prebrať. Rýchle a korektné jednanie, tovar bol perfektne zabalený, takže nemal šancu sa prepravou vôbec poškodiť.A tiež darček ktorý zdarma pribalili veľmi potešil.Som veľmi spokojná.

• rýchle dodanie tovaru, bezproblémová komunikácia
    • zatiaľ som žiadne nenašla

rýchla komunikácia, rýchle dodanie, solídnosť predajcu

• Veľmi kvalitný tovar za veľmi výhodnú cenu.
    • Dopravca bol nepríjemný kým som nezaplatil nedovolil mi pozrieť tovar iba jeho obal ktorý bol značne poškodený ale našťastie po zaplatení a rozbalení tovaru bol v poriadku bez poškodenia.

Hravo odporúčam komunikuje telefonicky asi priamo majiteľ obchodu veľmi ochotný a príjemný pán maximálna spokojnosť rýchle dodanie a kvalita objednanej veci.

Pravdepodobne chyba vyrobcu a nie obchodu. Objednany tovar, v mojom pripade kuchynske stolicky, boli nie v 100% stave. Na jednej bola mierne osuchana kovova pochromovana noha, dve zaslepky skrutiek boli odrete a 4 (zo 16) samorezne skrutky nemali zavit. Jedno operadlo bolo spinave. Chyby sa dali odstranit / opravit, ale aj tak vyrobca Drevona by si mal dat na to pozor :-)

• pohodlie

• konkurencie schopne ceny
    • - napriek tomu, ze tovar je uvedeny ako "skladom" je vypredany - neaktualizacia stavu tovaru na sklade
    • - drahsie postovne

Reakcia obchodu lacnyeshop

Dobrý deň
    Keďže je na stránke www.lacnyeshop.sk v ponuke vyše 1500 druhov tovaru /väčšina vo viacerých farebných odtieňoch/ stane sa, že niektorý z tovarov sa vypredá aj keď píšeme, že je skladom.
    Ak sa stane, že zákazník si objedná tovar, ktorý je vypredaný, čo najrýchlejšie ho informujeme a nenecháme ho čakať.
    Poštovné si myslím, že je v dobrých cenách, nakoľko väčšinu zásielok poštovné, ktoré sa účtuje nepokryje a musíme naň prispievať.

Milan Filo - lacnyeshop

• kvalitu, cenu
    • nikdy neivieš ,čím Vás prekvapí

Doporučujem ho všetkým, lebo na mňa perfektne urobil prvý dojem.