Tovar bol objednany 17.9, 23.9. mi prisiel e mail, ze ma budu informovat, ked ho odovzdaju kurierovi. Dnes 24.9. mi prislo hodnotenie obchodu ale tovat este nikde. Tak som zvedavy kedy dorazi.

• DPD - asi ten najhorší možný dopravca. Týždeň zo Slovenska ?!?

• Spokojny

• Najlacnejší internetový obchod

• Komunikacia

Tovar mi nebol doručený ani mesiac od jeho objednania...

Túto spoločnosť v žiadnom prípade neodporúčam. U obchodníka lacnenotebooky.eu som zakúpil predlžovací kábel k UPS + doručenie v cene 10, 16 €. Nakoľko mi bol doručený produkt, ktorý nezodpovedal ponuke a o ktorý som nemal záujem požiadal som obchodníka o vrátenie tovaru, ktorý im zašlem Slovenskou poštou. Obchodník však po mojom upozornení, že tovar nezodpovedá foto v ponuke okamžite upravil foto v ponuke a tváril sa že oni nepochybili. Zároveň ma obchodník upozornil aby som to v žiadnom prípade nezasielal poštou nakoľko sa na kontaktnej adrese nenachádzajú, tak to nikto nepreberie a údajne majú zabezpečenú ext. kuriersku firmu na tento účel s cenou 7 €, samozrejme na moje náklady, čo pri tejto cene tovaru nemôžem akceptovať. Zároveň som sa snažil telefonicky kontaktovať túto spoločnosť na kontaktné číslo, ktoré však je registrované na niekoho iného. Absolútne neakcepovali moju argumentáciu so sarkastickým odôvodnením že "tovar sa nenakupuje podľa foto". Dňa 27.8.201 ráno však neohlásene kuriér prišiel vyzdvihnúť vrátený tovar a pri odovzdaní som sa ho spýtal na cenu tohto vyzdvihnutia, na čo mi uviedol, že je zdarma, tak som si myslel, môj problém je vyriešený a obchodík uznal svoju chybu. No 30.08. 2021 mi obchodník zaslal dobropis, v ktorom mi fakturujú vyzdvihnutie kuriérom v sume 5 €, čo je neakceptovateľné. Zaslal som teda obchodníkovi reklamáciu tejto fakturácie a obrátil som sa so žiadosťou o pomoc na SOI.

Reakcia obchodu www.lacnenotebooky.eu

Vážený zákazník budeme radi ak nebudete uvádzať zavadzajúce informácie. Dodaný tovar vám bol správny názov výrobku aj EAN kód sedel my zato nemôžeme že na heureke sa zobrazovala iná fotografia. Tiež sme Vás informovali o tom že vyzdvihnutie bude spoplatnene hádam nečakáte že pri 9€ veci Vám zaplatíme dopravu k Vám aj späť veď by sme prerobili celu cenu tovaru a rovno by sme ho mohli nehať u vás. A neúčtovali sme Vám 7€ ale 5€ poskytli sme vám na dopravu zľavu inak by sme Vám štandardne mali vyúčtovať cenu 7€ podľa cenníka na nasej stránke.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Určite neodporúčam platbu vopred v tomto e shope.Pri snahe o riešenie ešte z vás spravia "vola" čo si nevie skontrolovať na aký účet platbu posiela,po dokladovani výpisu platby z banky ktorý som im poslal dva krát,tovar poslali.

• Za tovar som zaplatil ihneď pri objednávke pred 18 dňami a tovar zatiaľ nedorazil.

Neodporúčam a mám obavy z podvodu

Reakcia obchodu www.lacnenotebooky.eu

Vážený zákazník ospravedlňujeme sa Vám za vzniknuté nepríjemnosti ak Vám neprišla informácia dôvod meškania bol spôsobený že nám heckery zašifrovali expedičný systém a nevedeli sme sa do neho dostáť museli sme cely systém preinštalovať a na novo nahodiť zálohy čo zdŕžalo expedíciu o niekoľko dni začo sa ospravedlňujeme. Všetky objednávky budú vybavené do konca tohto týždňa.

lacnenotebooky.eu

• komunikacia, rychlost

dobra cena, slusna komunikacia,

Produkt ktorý som si objednal mal najlepšiu cenu voči ostatným e-shopom až o pár desiatok eur.

• Dlhsia doba dodania

Vsetko ok, spolahlive

• Perfektná cena.

Pisane skladom a tovar nechodi

• Rychlost
    • Tovar dobre zabaleny
    • Neni moznost osobneho odberu

• Rýchle doručenie a dobrá komunikácia s obchodom.

• žiadna
    • Neriešia reklamácie
    • Poslali poškodený tovar

Neodporúčam obchod.
    Zakúpený tovar mi prišiel poškodený. Už krabica bola poškodená. Ale poškodenie nebolo zavinené kuriérom. Poškodený tovar bol riadne zabalený v bublinkovej fólii a vložený v prepravnom obale. Pri prevzatí objednávky nebolo poškodenie vidno. Po otvorení prepravného obalu som zistil, že krabica tovaru je preliačená. Predajca nerieši reklamácie a ani vrátenie tovaru.

najlepšia cena na trhu

• Rýchlosť doručenia tovaru.

bez problemove objednanie i doručenie požadovaneho tovaru