Ochotny personal od zaplatenia po nalozenie tovaru.

Extra rýchlo, dobrá komunikácia

Tím Lacne-nakupy.sk

Napísané skladom a v skutočnosti naskladnene koncom februára

Reakcia obchodu lacne-nakupy.sk

Vazeny zakaznik, neuvádzate spravne informacie a zial zavádzate. Dostupnost bola skladom u dodavatela a nie na nasom sklade. Ak je tovar na nasom sklade expedujeme do 48h ak je u dodavatela je expedovanie individuálne v závislosti od dodania tovaru od dodavatela. S pozdravom lacne-nakupy.sk

• Dobrá cena

Všetko prebehlo rýchlo

Tím Lacne-nakupy.sk

• Promptné, rýchle, s výrobkom som spokojná

Tím Lacne-nakupy.sk

Určite odporúčam tento obchod. Ústretové jednanie. Pri menších problémoch s dodaním všetko promntne vyriešili k našej spokojnosti. Tovar doviezli nasledujúci pracovný deň po upresnení objednávky. Ďakujeme.

Super obchod

Tím Lacne-nakupy.sk

• Objednal som si tovar pred vianocami a po 2 dňoch mi zavolali, že tovar doručia až koncom januára, tak som objednávku zrušil. Zaplatenè peniaze mi do dnes 03.01.2024 nevrátili na účet.

Reakcia obchodu lacne-nakupy.sk

Vazeny zakaznik. Uvedieme to na správnu mieru. Objednal ste si tovar ktory mal dostupnost na sklade u dodavatela a riadne sme Vas informovali o termine dodania. Co sa tyka vrátenia platby na Vas ucet tak tu očakávate zbytocne kedze ste platili kartou a finančne prostriedky Vam boli refundované pred 13 dňami na Vasu kartu. S pozdravom tím lacne-nakupy.sk

tovar som objednal 18.12.2023, tajne som dufal, ze to stihnu do Vianoc (bol to totiz televizor pre mojich rodicov) neskor mi oznamili, ze tovar bude doruceny medzi sviatkami, nic sa nedialo ani medzi sviatkami, nedostal som ziadem mail ani nic, tak som tam zavolal a zrusil objednavku a kupil telku v kamennej opredajni...

Vazeny zakaznik,
    Objednali ste si produkt mimo nasho skladu, objednavku ste vytvorili 18.12 tzn 4 dni pred Vianocami. Ak tovar nie je na nasom sklade je nutne ho objednat od dodavatela a nasledne dorucit k Vam. Toto vsetko vsak logicky trva dlhsie ako 4 dni a to nehovoriac o Vianočnom obdobi. Preto ako ste sam uviedol “dúfať ze to stihnú do Vianoc” je asi celkom mimo reality. Odporúčame objednavku v budúcnosti zrealizovať skor ako 4 dni pred Vianocami. S pozdravom tím lacne-nakupy.sk

• Rýchle jednanie, milí pracovníci
    • Žiadna

Tím Lacne-nakupy.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Veľmi rýchle vybavenie, milá komunikácia s klientom

Tím Lacne-nakupy.sk

• tovar uvedeny ako na sklade nakoniec nebol dostupý.

Dobry den
    Vazena zakaznicka, tovar bol uvedeny ze je na Sklade u dodavatela. Kolegovia z e-shopu Vas ihned kontaktovali a nesuhlasili ste s dodacou lehotou. Peniaze Za objednavku boli obratom vratene na ucet.
    Prajeme pekny den.
    lacne-nakupy.sk

tovar objednaný, prišiel mi mail s potvrdenku objednávkou, za dva dni tam voláme a pani že tovar nemáme, volali sme vám a vy ste nedvíhali, no neviem, volali jedine do rúry niekam. a zrazu mail môžme vám ponúknuť iný o 150€ drahší. no nie, vďaka

Reakcia obchodu lacne-nakupy.sk

Potvrdenie objednávky zasiela automat pre uistenie, že ste objednávku vykonali. Pre vysvetlenie situácie nakoľko išlo o tovar ktorý nebol priamo skladom ale vedený ako NA SKLADE U DODÁVATEĽA sme pred Víanocami chceli aby ste svoj darček dostali v čas ako ste potrebovali a na základe toho sme Vám ponúkli náhradu ( adekvátnu alternatívu s lepšími parametrami a dokonca s bonusmi ktoré táto značka ponúka). Samozrejme Váš nesúhlas sme taktiež akceptovali a nakoľko ste tovar potrebovali do Vianoc na Vašu žiadosť bola objednávka stornovaná. (Ešte upozorňujem naša komunikácia je slušná na rozdiel od Vášho kde ste uviedli že máme ísť do.... )
    S pozdravom tím Lacne-nákupy.sk

Dobrá komunikácia.

Tím Lacne-nakupy.sk

Tovar bol do 3 dní doručený. Všetko prebehlo rýchlo a k úplnej spokojnosti.

• Pohodové,rýchle a bezpečné

Tím Lacne-nakupy.sk

• Rychle vybavenie a dorucenie tovaru,velmi ochotny pristup pri rieseni kontaktu s dopravcom

Tím Lacne-nakupy.sk

Objednal som ešte v novemri, 29.11.2023, 5.12.2023 Váš pracant mi oznámil, že dodanie bude až 18.12.2023 a včera listujem na Heureke a tam uvádzate termín dodania do 3 dní!!!! Tak teraz tomu už vobec nechápem, prečo sa pítate na moj názor s dodaním tovaru!!! Snád ešte tento rok mi to dovezie daaký zdatný Slimáčik...

Reakcia obchodu lacne-nakupy.sk

Vazeny zakaznik. Nakupujete na nasej stranke je dostupnost tovaru jasne uvedena a to je smerodatné. Nasi pracovnici Vas riadne informovali o termine dodania co ste aj sam uviedol tak preco potom negativne hodnotíte ? To ze je na heureke ina dostupnost zial nie je nasa chyba. O vsetkom ste bol riadne informovaný a vsetko je z nasej strany splnené jedine co ste touto recenziou spôsobili je poškodenie nasho obchodu. S pozdravom tim lacne-nakupy.sk