• Objednal som si tovar aditivum L.M.B2, do 6-dní mi bol tovar doručený v poriadku,ktorý sa u nás kúpiť nedá,ak budem ešte potrebovať daný tovar určite objednám znova.
    • zaťial nič

Na Slovensku bohužiaľ nedostupný tovar.

• objednávka nebola kompletná keď dorazila
    • tovar bol nekvalitný
    • po vrátení tovaru mi zatiaľ neboli vrátené peniaze

NENAKUPOVAŤ v tomto obchode

• nic
    • Ani po 14 dnoch od objednavky tovar nebol odoslany, vsetok objednany tovar bol pritom skladom. Na moje e-maily som nedostal ziadnu odpoved.

Tento obchod som si pre nakup vybral, pretoze ponuka sortimentu bola siroka a mohol som v jedno obchode nakupit vsetko co som chcel.
    Ako sa vsak ukazalo, ponuka obchodu nie je realna, aj napriek tomu ze vsetko tovar bol skladom, tovar nebol dodany.

Jednoznacne neodporucam, mrzi ma ze som si neprecital ostatne hodnotenie kupujucich (vsetky su negativne) skor nez som tovar objednal.

Zbytocne som stratil 2 tyzdne cakanim na tovar, ktory ani nemam.

• nic pozitivne
    • Tovar nezodpovedal tomu co uvadzaju na stranke ani kvalitou ani modelom.Poslali uplne iny model,musela som reklamovat,reklamacia sa natahovala.Zbytocne vyhodene peniaze za prepravu tovaru hore dole.

Neodporucam tento obchod,zavadzaju informaciami na stranke,nekvalitny tovar.

• mesiac po obj. tovar nedodaný, telefonáty - nové termíny, mali na sklade , potom už nemajú , zavoláme Vám - nezavolajú atď.

Absolútne neseriózny e-shop .

• Tovar zaslali do 4. dní
    • zaslali samovolne inú značku tovaru
    • zaslaný tovar ani nemali v ponuke
    • na fakture bol názov objednaného tovaruv vzasielke iný

Tento obchod neodporúčam, zašlú vám samovolne nejakú náhradu, a keď sa ohradíte, tak vám odpíšu, že je to dopredaj a ak vám nevyhovuje, môžete ho vrátiť.
    Takže vysolíte za poštovné, potom za zaslanie nechceného tovaru zpeť X euro a nič vlastne nemáte