• zrovna mali výpredaj
    • akcie nastavené tak, aby ste poštovné zadarmo mohli získať iba pri objednávke ešte nejakej drobnosti, ktorú možno ani nepotrebujete

kabelku som opbjednala kvôli výhodnej zníženej cene, tento model už bol inde vypredaný... systém dovolil objednať dva rovnaké kusy, aj keď na sklade mali iba jeden... čo ma teda trochu dosť zamrzelo

Reakcia obchodu L-kabelky

Ďakujeme za podnetné hodnotenie. Na margo komunikácie by som podotkol, že zákazníčke bolo okamžite oznámené, že máme žiaľ už iba jeden kus a boli jej ponúknuté náhradné alternatívy. Skladové zásoby sa nám menia takou rýchlosťou, že sa niekedy stane aj napriek každodennej aktualizácii, že nepostrehneme chýbajúci kus. Škoda, že zákazníčka nespomenula fakt, že vzhľadom k tomu, že si nevybrala ponúknutú alternatívu, sme jej ako kompenzáciu poštovné neúčtovali, pretože nie jej vinou nedosiahla limit, pri ktorom sa poštovné neúčtuje.

• flexibilita,rychlost a mily pristup.
    • chybal mi detailnejsi opis produktu a taktiez by som privitala detailnejsie foto.

vyborny :).

Reakcia obchodu L-kabelky

Ďakujeme pekne za super hodnotenie. Na skvalitnení obrázkov a popisov neustále pracujeme

• velky vyber
    • prehladne usporiadany tovar
    • expresne dodanie
    • ochotny personal
    • komunikacia na jednotku
    • nenasiel som

vyzera to byt novy eshop, ale maju relativne velky vyber. Dokonca som si vsimol, ze ponukaju na predaj aj rucne robene sperky, takze idu z dobou.
    Maximalna spokojnost.

Reakcia obchodu L-kabelky

Srdečná vďaka za krásne hodnotenie, veľmi si toho vážime

• korektnosť
    • rýchle reagovanie

spoľahlivý

Reakcia obchodu L-kabelky

Ďakujeme pekne za skvelé hodnotenie.

• Komunikacia predajcom je skvela,dodrzovanie terminov
    • Ziadne

Skvely,spolahlivy

Reakcia obchodu L-kabelky

ďakujeme pekne za pekné hodnotenie, spokojnosť našich zákazníkov je našou prioritou

Moja objednávka bola rýchlo vybavená. Objednaný tovar zodpovedá mojim očakávaniam. Plánujem ďalšiu objednávku a odporúčam každej "kabelkovej maniačke" prelistovať stránky tohto e-shopu :-)

Reakcia obchodu L-kabelky

Ďakujeme pekne za skvelé hodnotenie

• Dobré ceny, pekné kabelky, priateľský a ochotný predávajúci

Bola som vždy spokojná s nákupom, ochotný personál, flexibilita obchodu, nikdy ma neodbili, keď som potrebovala informácie a snažili sa mi pomôcť

Reakcia obchodu L-kabelky

Ďakujeme pakne za super hodnotenie

• Bohatá a prehľadná ponuka tovaru.
    • žiadne slabé stránky

Kvalitný tovar, výborná komunikácia so zákazníkom.

Reakcia obchodu L-kabelky

Ďakujeme pekne za skvelé hodnotenie.