• ŽIadna komunikácia so zakaznikom neodpovedajú na e maily obchod neuvádza aká je aspoň približna doba dodania tovaru ak ho nemajú na sklade.

Ceny výborné aj rozmanitosť tovaru no tá neistota ohlľadom dodania zrejme odradí zákazníkov

Reakcia obchodu kvd.sk

velice se Vám omlouváme za neupřesnění termínu dodání u Vámi objednaných obrubníků. Bohužel jsem od výrobce neměli přesný termín dodání na náš sklad. Nyní již máme potvrzení termín dodání na zítra tedy 26.5.2017 a ještě ten den Vám jej budeme expedovat.
    Děkuji za pochopení a ještě jednou se Vám velice omlouváme.
    Jana Šecová

• v SR nedostupne agrochemikalie
    • tycinky substral som nenasiel na webe, servis mi pomohol

uplna spokojnost

Veľmi príjemná pani v Prahe, ktorá vysvetlila niektoré nejasnosti ohľadom objednávky, dodaciu lehotu a odkázala na slovenského dodávateľa. Obchod prebehol relatívne rýchlo, produkt je výborný.

• Kvalitný tovar, ktorý som nevedela zohnať nikde inde na Slovensku, iba v Česku.
    • Spolahlivosť!!

Odporúčam, jednoznačne.

• široký výběr zboží,uspokojivá cenová relace

doporučuji využít možnosti pohodlného nákupu,krátké dodací lhúty a vstřícnost a zájem o zákazníka.

• ponúka tovar, ktorý nie je možné zakúpiť v obchode

bola som spokojná po každej stránka .

• --
    • ---

Odporúčam

• komunikácia
    • od objednávky som doposiaľ nebola vyrozumená prečo to viazne a kedy bude tovar dodaný.

nemajú vôbec záujem o zákazníka.

Reakcia obchodu kvd.sk

Dobrý den, velice se omlouváme za delší čekání při vyřizování Vaší objednávky, ale odpadkové koše z Vaší objednávky jsou u výrobce dlouhodobě nedostupné. Odpadkové koše jsou na našich stránkách uvedeny na objednávku. O této nedostupnosti jsme Vás informovali i na Váš e-mail. Do dnešního dne nemáme bohužel od výrobce stanoven přesný termín dodání. Jakmile bude výrobek naskladněn, nebo budeme znát přesný termín dodání, obratem Vás budeme kontaktovat. Ještě jednou se velice omlouváme za způsobené komplikace. S přáním hezkého dne Andrea Sochorová

Dobra ponuka
    Primerane ceny

Tovar som objednala uz asi pred dvoma tyzdnami, prisiel mi informacny mail ze momentalne nie je na sklade, akceptuju moju platbu a pracuju na dodani tovaru ale nemam ziadne informacie kedy by mal byt doruceny.

• Neviem aké HLAVNÉ výhody obchod ponúka. Je to proste e-shop.

Normálny e-shop.

• Nakoľko mi dodnes spoločnosť nedoručila objednávku pri tovare ktorému bolo uvedené na sklade 2 ks dodnes vaša spolocnost nielenže nedoručila objednávku ani nekomunikujete.

Reakcia obchodu kvd.sk

na Vaší objednávce je psáno, že v době objednání nebyl potah skladem a tedy se ihned pro Vás objednal. O termínu dodání jsme Vás informovali 4.2.2016. Dnes 16.2.2016 nám výrobce potah dodal a ještě dnes Vám potah zasíláme spedicí na Vaší adresu.
    S přáním hezkého dne Jana Šecová

• Cena a rýchlosť dodávky.
    • zatiaľ žiadné

Tento obchod odporúčam svojim priateľom pre spoľahlivosť.

• hlavne serióznosť a pravdivosť pri popise tovaru.
    • zaujal ma prístup spoločnosti k riešeniu prípadnej reklamácie

doporučujem a kiež by bolo takýchto obchodov čo najviac.

• podnos som chcela ako darček, v obchode v tom čase nemali, pozrela som ponuku na nete a vybrala si váš tovar

Som naozaj spokojná, objednávka bola vybavená obratom a dostala som presne to, čo som objednala. Serióznosť si naozaj cením.

• Pestrá ponuka kvalitného tovaru
    • Na stránkach obchodu som našla to, čo som potrebovala a vybrala som dobre.
    • Komunikácia s obchodom bola rýchla a ústretová, za čo im ďakujem. Takže rada odporúčam.

• Mali ste hľadaný tovar
    • Treba urýchliť dodanie tovaru

Odporúčam v prípade, že nejde o akútnu požiadavku.

• doručené do domu

nedostala som tovar inde
    objednávala som prvýkrát
    odporúčam ostatným

Obchod je OK, ale kurier bol arogantný a drzý.