celkovo spokojny...

• rýchle vybavenie objednávky, tovar skladom

Nepravdivé informácie na internetovej stránke.

ďakujeme vám za Váš nákup a za vašu recenziu.

Keďže ste nám neuviedli ani v emailovej komunikácií neuviedli o aké nepravdivé informácie ide, nevieme sa žiaľ k veci vyjadriť. Pri vami objednanom produkte boli v dobe objednania všetky údaje aktuálne a niesme si vedomí žiadnych chýb.

www.kupelne-sanita.sk

• Úplne rozdielne ceny (vyššie) vo finálnej faktúre ako na stránke a v predbežnej faktúre. Na stránke deklarujú, že tovar je dispozícii hneď, v realite o dva týždne.

ďakujeme vám za Váš nákup a za vašu recenziu.

Dostupnosť uvedená na stránke je štandardná dostupnosť na 1 kus tovaru. Keďže išlo o dlažbu a objednávali ste väčšie množstvo, nemali sme vami požadované množstvo na sklade a museli sme teda chýbajúce kusy doobjednať (na sklade sme mali v danú chvíľu asi 85% z vami požadovaného množstva). K zmene cien samozrejme môže pri dlažbe dôjsť, keďže cez stránku si zadávate celé m2, pričom toto množstvo je potom upravené na celé balenia, taktiež pri dlažbe sa mení doprava podľa hmotnosti.

www.kupelne-sanita.sk

• jasná a jednoduchá komunikácia, rychlosť dodávky tovaru

• zmätky, dodali mi in tovar ako som objednal

ďakujeme vám za Váš nákup a za vašu recenziu.

Za vzniknutú situáciu pri Vašej objednávke sa ešte raz ospravedlňujeme, žiaľ došlo k zámene tovaru v rámci kuriérskej služby, ktorú sme nemohli ovplyvniť.

www.kupelne-sanita.sk

• Prehľadnosť ponuky, dostupné všetky dôležité informácie, jednoduché objednanie i platba
    • Dlhšie, než avizované čakanie na dodávku tovaru

• rýchle dodanie.

• Príplatil som si za doručenie do dvoch dní od zaplatenia, tovar doviezli hneď nasledujúci deň po zaplatení.

Odporúčam, rýchle dodanie.

Rýchle dodanie.

• Super ceny, rýchlosť dodania

Nakupoval som tu prvýkrát, komunikácia a zaslanie tovaru bolo výborné. Tovar prišiel expresne rýchlo - tak ako mi sľúbili :-) :-)

• Da mein Artikel storniert wurde habe ich nichts zusagen aber habe schon 3 Mails geschrieben ob ich die Ware in der Slowakei bei irgendeinem Standort abholen kann auf diese Antwort warte ich jetzt seit über 6 tagen.

Veľmi rýchle doručenie do 2 dní. Kvalitné balenie. Som veľmi spokojná.

• Neochota predat menej tovaru, nez pisu na stranke. Bez vysvetlenia zrusia objednavku, musite sa snazit aby Ste zistili, preco to urobili.

ďakujeme vám za Váš nákup a za vašu recenziu.

Cez našu stránku ste si objednávali dlažbu, ktorá sa predáva v baleniach. Priamo pri produkte je špecifikované minimálne odberné množstvo tovaru. Aj napriek tejto informácií ste si objednali menšie množstvo tovaru, ako máme uvedené a množstvo ste nemali záujem ani po telefonáte upraviť. Preto bola objednávka stornovaná, o čom sme vás niekoľko krát riadne informovali emailom.

www.kupelne-sanita.sk

• najnižšia cena na internete
    • ochotný človek na telefóne, ktorý vedel poradiť pri výbere tovaru
    • mierne neprehľadné web stránky

Nákup prebehol hladko, odporúčam predajcu.

Objednávala som pomôcku pre telesne postihnutého člena rodiny, ktorú potreboval akútne. Obchod mi telefonicky potvrdil, že informácia o dodaní konkrétneho tovaru do 5-7 dní, uvedená pri tovare, je pravdivá. Vystavenú faktúru som obratom vyplatila. 3 dni po vyplatení obchod oznámil, že mi tovar dodajú o cca 6 týždňov. Objednávku som zrušila. Vyplatenú zálohu vrátil obchod bezodkladne, no zostal vo mne rozporuplný pocit. Neriešila som nejaký svetrík, ale nevyhnutnú zdravotnú pomôcku...

ďakujeme vám za Váš nákup a za vašu recenziu.

Pri objednávke ste si zvolili platbu bankovým prevodom vopred a keď sme vám zasielali predfaktúru na úhradu, informovali sme vás o dostupnosti cca 1 týždeň a taktiež o tom, že u výrobcu majú posledný kus skladom. Žiaľ, vaša platba prišla až o 2 dni (nie obratom) a tovar sa zatiaľ u výrobcu vypredal. Akonáhle sme mali túto informáciu k dispozícií, informovali sme vás o tom a zároveň vám prezistili dostupnosť nových kusov. Objednávku ste stornovali a peniaze sme vám obratom vrátili. Poskytli sme vám všetky dostupné informácie a spravili pre vašu objednávku maximum, žiaľ priebeh objednávky ste v tomto prípade mohli ovplyvniť už len vy.

• ustretovost