• žiadna komunikácia zo strany obchodu
    • žiadna reakcia na otázky
    • telefóny nedostupné
    • na emaily výrobca neodpovedá

• rozvoz zadarmo, ochotný pracovník, nižšie ceny

Velmi ochotný ludia výborná komunikácia.

• keďže nemám tovar, neviem povedať
    • dlhá doba dodania
    • žiadna komunikácia

Po potvrdení objednávky mi bolo potvrdené, že tovar bude doručený do 2-4 týždňov. Bol zaplatený hneď prevodom. Po 6-tich týždňoch nedoručenia sa mi nepodarilo s firmou skontaktovať. Nezdvíhajú telefon, neodpisujú ani mailom, ani v zakaznickej linke. Tovar nemám dodnes (7 týždňov)

• Vkusné, elegantné

• Komunikácia obchodu so zákazníkom je super , dodanie trošku meškalo , ale len 3 hodinky , čo je úplne zanedbateľné , vzhľadom na snehovú situáciu na cestách a predvianočný ošiaľ a vyťaženosť prepravcu .

• Výborná komunikácia

Vynikajúca komunikácia, zákaznícky servis. Poradili, vyrobili, doručili zdarma, sú cenovo výhodný, k dispozícii rôzne zľavy. Výborná skúsenosť.

• Veľmi dobrý e-shop, o všetkom som bola hneď informovaná.

Obchod veľmi super o všetkom hneď dostanete informácie takže vrelo odporúčam

• Zatial nemám čo povedať,lebo neviem.

Tovar doručili kvalitne a rýchlo.

• Rychle dodanie, aj napriek odhadu 4 tyzdne som mal kniznicu za tyzden
    • Vyborna komunikacia, zavolali kedy pride tovar, informovali ma, priebezne, aj pred prichodom

Doporucujem, prijemna skusenost, urcite nakupim znova

• Čakacia doba na tovar bola oveľa kratšia, než s akou som súhlasila pri objednávke.

Výborná komunikácia, spokojnosť, odporucam.

Oceňujem dobrú komunikáciu so zákazníkom - telefonáty pre úplné upresnenie objednávky.

Pohodlné nakupovanie, prijateľné ceny, rýchle dodanie, príjemný personál.

• Pohodlné nakupovanie z domu, dodanie tovaru v termíne, neplatí sa za dovoz tovaru.

• Informovanie o objednavke

• Všetko bolo v poriadku, v termíne doručené na požadovanú adresu.

Bola som spokojná, aj moja obdarovaná príbuzná.

• cena nábytku
    • zaujímavé zľavy
    • dlhá dodacia doba
    • spolupracujú s nespolahlivou kurierskou spoločnosťou

Na stránke bolo uvedené dodanie do týždňa, na dodanie som čakal dlhšie. Kuriér čo mal doniesť nabytok povedal že príde o 16tej a potom sa už neozval a neprišiel. Na druhý deň som volal do obchodu a tam donášku zaurgovali, ale tiež ak by som asi nezavolal tak nábytok by som nemal doma ešte ani po mesiaci. Na zlepšenie by som doporučil úplne vymeniť prepravnú spoločnosť.

Reakcia obchodu KUMAX nábytok

Dobrý deň,na stránke máme uvedenú dobu dodania u väčšiny produktov "obvykle 2-4 týždne" a tak to bolo a je aj pri produkte ktorý ste si objednali https://www.kumaxnabytok.sk/Kreslo-ASTRID-KRESLO-TABURET-ALOVA-CERVENA-34-KUMAXnabytok-sk-d4425.htm. Tovar ste si objednali 28.03.2018 a posielali sme vám ho 9.4.2018 prepravnou spoločnosťou SDS. To čo sa stalo pri doručený nás veľmi mrzí a hneď ako ste nás kontaktovali o probléme sme sa ho snažili čo najrýchlejšie vyriešiť. Čo sa týka Vášho odporúčania, tak na výmene prepravnej spoločnosti sme už medzičasom pracovali a dohodli sme sa so spoločnosťou Toptrans.Ešte raz ospravedlňujeme za zlyhanie prepravnej spoločnosti.

• Tovar bol doruceny rychlo,pri platbe cez ucet zlava (v PO objednany vo STV doruceny).
    • Ziadna.

• nemám žiadnu správu o tovare objednanom pred dvoma týždňami