• kvalitný tovar, rýchlosť dodania

• Rýchle vybavenie objednávky

• Rýchlosť

• rýchle doručenie, bezpečné balenie keramiky

• velky vyber
    • zaujimave znacky
    • recenzie vyrobkov

Budem stručná. Majú nádherné výrobky, ktoré vám budú robiť radosť denne.

Super po všetkych strankach, komunikacia, balanie tovaru ...

Vynikajuca spolupraca.

• v pohode

Doručenie, profesioálne zabalenie, produkt kvalitný ako každý raz.

Výhoda-pre mňa najkvalitnejšie panvice, aké som kedy mala

Krásny a kvalitný vyber tovaru

• Opakovaná objednávka. Rýchle doručenie kvalitného a značkového tovaru. Určite opäť nie posledná objednávka. Stále mam niečo "v srdiečku" obľúbené, čo čaká.
    • Nieto. Za kvalitu a svetový dizajn sa platí viac.

• máte pekné veci

• široký sortiment

bohužiaľ, ten istý produkt som našla na inej výbornej stránke a u vás bol raz tak drahý, nie o euro dva, ale o viac ako 100%...neviete koľko pýtať...máte krásny tovar ale super predražený...bohužiaľ si asi u váu už nič nekúpim, jedine, že by ste mali výraznu zľavu...držím vám palce

Reakcia obchodu KULINA

aby sme mohli lepšie reagovať, boli by sme Vám vďační, keby ste nám poskytli podrobnejšie informácie o tom, o aký výrobok ide, a to prostredníctvom e-mailu na adrese [email protected].

Ako spoločnosť sme hrdí na transparentnú a spravodlivú cenovú politiku. Sme hrdí na to, že naše ceny zodpovedajú kvalite našich výrobkov a sú v súlade s trhom a dokonca sú často aj výrazne nižšie, pretože ponúkame skutočné akcie a zľavy.

Ak ste mali na mysli formu na muffiny, ktorú ste si u nás zakúpili, na trhu je samozrejme viac foriem, ale aj iná kvalita a materiál.
    Táto forma však patrí do sortimentu renomovanej talianskej značky Guardini, ktorá má dlhoročnú tradíciu (1950). Plech, z ktorého je táto forma vyrobená, je z kvalitnej ocele Hi-Top, a vyniká kvalitným materiálom a spracovaním.
    Jedinečnosť značky Guardini spočíva práve v inovatívnom spôsobe spracovania foriem. Majú nižšiu hrúbku, čo umožňuje minimálnu bariéru medzi cestom a formou počas pečenia. To zabezpečuje priamy kontakt s teplom, ktoré potom rovnomerne vedie a zaručuje dokonalé prepečenie. Pre svoju dokonalosť si značka právom podmanila svet.

Veríme, že kvalita našich výrobkov vrátane foriem na muffiny presahuje štandardy a prináša maximálnu spokojnosť. Ak máte ďalšie otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kontaktovať.

S prianím pekného dňa

• Rychle dodanie
    • Vyhodne akcie

• Krásny a kvalitný tovar
    • Skvelá komunikácia
    • Super zľavy vždy sa oplatí