• 27.10 2019 Som si tovar nie zakupil ale objednal! . Jaho čakám do dnes a nedosiel , tak neviem čo mám hodnotit. Žiadne info z obchodu že tovar je poslaný alebo tovar nemáme skladom ani slovo o mojej objednávke .

Objednal som davkovac na mydli za 28€.. Prisiel mi potvrdzujuci mail o objednavke.

Po 13 dnoch mi prisiel dalsi mail, ze mali dovolenku, ze preto ma az teraz kontaktovali.. Tovar bol vtedy v akcii za spominanych 28€, dovoz zdarma. V maily stalo ze tovar uz maju za normalnu cenu 35€ + 8€ dovoz. Takze z povodnych 28€ by to bolo 43€... No dajme tomu zeby sa vypredal alebo nieco podobne..
    ALE KONTAKTOVAT ZAKAZNIKA PO TAKMER 2 TYZDNOCH JE TROSKU VELA..

• Expresne doruceny tovar, hned druhy den rano po objednani. V ostatnych eshopoch s kuchynskymi drezmi bola na ten isty tovar dodacia lehota 3-4 tyzdne

• Prehlad
    • Dobry sortiment