• Výhodný nákup

Doporučenie a ochota OK

• Chvála Bohu robia v sklade chlapi, s ktorými sa dohovoriť a vysvetliť im čo chcem a načo to objednané pletivo chcem a pán, ktorý so mnou osobne telefonoval dodržal všetko na 100%.
    • Zamestnankyne, ktoré odpovedajú na e-mail treba poučiť o tovare, ktorý máte v ponuke, pretože tiež berú za svoju prácu peniaze. A keď niečo nevedia nech sa radšej poradia so staršími kolegami. Pretože odpovede, ktoré som dostal na e-mail boli nie je v ponuke, nedá sa. Ochota nulová. Keďže som s plastovým pletivom mal už skúsenosti z minulosti, tak som chcel opäť objednať väčšie množstvo. Pletivo som chcel na dočasné oplotenie záhradky, počas leta a tak som chcel väčšiu dĺžku ako máte v ponuke 3,85m. našťastie sa mi telefonicky ozval váš zamestnanec a poslal mi pletivo v 16m dĺžkach, čo je super a som spokojný.
    • Neochota zamestnankyne vypočuť zákazníka. Slová nie je to možné, nedá sa , sa v dnešnej dobe akosi nenosí a môžete tým pádom stratiť zákazníkov.

Z obchodu mám už skúsenosti z minulosti, tak som sa rozhodol opäť nakupovať rovnaký tovar. Natrafil som na zamestnanca, ktorý mi pomohol a pochopil o čo mi ide. Ďakujem mne neznámemu pracovníkovi za ústretovosť.

S vybavením objednávky a dodaním tovaru sme maximálne spokojní. Včas nás informovali o prijatí objednávky a jej stave dokonca sa informovali, či nám môžu na daný termín tovar zaslať, či ho bude mať kto prevziať.
    Maximálna spokojnosť.

• rychle dodanie

Dobra komunikacia s klientom ,rychle dodanie ,kvalita tovaru

• Perfektná komunikácia
    • Upresnenie objednavky

Objednané siete boli rýchlo vyrobené a dodané. Z výroby viackrát volali aby upresnili objednávku.

• Rýchlosť, spoľahlivosť

Spokojnosť

Všetko prebehlo operatívne-rýchlo.

obchod má pestrý sortiment a výborné ceny.

Rýchle jednanie a doteraz (objednávala som rovnaký produkt už viackrát) vždy rýchlo a správne dodaný, v dobrej kvalite i cene.

• Skoré dodanie

• Super komunikácia

Vsetko bolo ok

• Rýchle (bleskové) dodanie
    • Dobrá cena

• Rýchlosť
    • Komunikácia

Rýchle dodanie,telefonicky oznámené,že odosielajú zásielku

všetko ok

• Rychlost

• Telefonicky na kontaktoval pán z Košík siete a informoval ma o presnom čase dodania tovaru

• Tovar vyrobený na mieru

• Kvalitné a lacne veci pre všetky športy, dostatočný výber