• Ufff....no absolutne nic.
    • otrasny pristup
    • Pred objednanim produktov som sa vyslovene informovala ci maju tovar na sklade, boloi mi napisane ze 2-3 dni a mam tovar doma
    • Po opatovnom dotazovani ( po 2-3 dnoch) mi bolo oznamene ze im tovar este neprisiel z Anglicka ????? ( to maju ako v Anglicku sklad ) ze na 5 den ho to mam...
    • Na 5 den som volala...(nechcem byt p... Ale pan by mal navstivit logopediu) lebo som mu skoro nic nerozumela (nevadi domyslela som si)
    • Asi mi to uz mali posielat (zevraj) a ze to tu budem mat o take 3 dni
    • Tak som bola nutena zrusit objednavku, kedze cakat 10 dni (vikend) je v dnesnej dobe dost vela
    • MOJA CHYBA, FURT CITAM RECENZIE A TERAZ SOM SA NA TO VYKASLALA :(

NENAKUPUJTE V TOMTO E SHOPE !

• Ich komunikácia po objednávke je okrem automaticky zaslaného mailu potvrdzujúceho objednávku v podstate nulová. Po týždni čo mám tovar objednaný som po kliknutí na odkaz stavu objednávky zistil že objednávka je stornovaná a nič mi nedodajú. Bez mailu, bez telefonátu, bez smsky. Jednoducho len tak z vlastnej vôle sa so mnou odmietli baviť.
    • Dôvodom asi bolo, že som do objednávky vložil tovary ktoré majú na stránke na otázku.
    • Jednoducho ponúkajú všetko dodať nevedia nič.

Ak chcete tovar naozaj kúpiť nestrácajte čas s týmito amatérmi. Iba čo zabijete čas čakaním na neexistujúci tovar.

• možno nízke ceny, ktor lákajú na nákup
    • nedvihaju telefon ani neodpisuju na e-maili

nizka cena laka na nakup ale budete nespokojny a obchod v žiadnom pripade nemôžem odporučiť ani tam viac nakúpiť

• vôbec nič
    • pán pri telefonickom dohovore sľúbi, že tovar pošle a potom ostanete bez vianočného darčeka

NIKDY VIAC!!!!!!!!!

• NIČ
    • NAJHORŠÍ OBCHOD,
    • ŽIADNA KOMUNIKÁCIA,
    • ANI INFORMÁCIA O ZAKÚPENOM TOVARE.
    • TOVAR NEZASLALI.

NEODPORÚČAM V ŽIADNOM PRÍPADE !!!

• sľúbia že tovar dojde a potom mi zrušia objednávku

neodporúčam nákup v tomto obchode

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• Rýchle dodanie najlepšie ceny na Avent Philis a ostatné kojenecké potreby. Po telefonicky super poradili čo potrebujeme pre prvé bábätko a tým sme hodne ušetrili čo stálo naozaj za to nenakúpili sme zbytočnosti čo inde neporadia a pozerajú len na svoj zisk. Klobúk dole ešte raz takto ĎAKUJEME aj nabudúce radi nakúpime

Rýchle dodanie najlepšie ceny na Avent Philis a ostatné kojenecké potreby. Po telefonicky super poradili čo potrebujeme pre prvé bábätko a tým sme hodne ušetrili čo stálo naozaj za to nenakúpili sme zbytočnosti čo inde neporadia a pozerajú len na svoj zisk. Klobúk dole ešte raz takto ĎAKUJEME aj nabudúce radi nakúpime.

• nič, nenechajte sa zlákať najnižšou cenou
    • Neseriózne jednanie, vulgárnosť pri kritike a reklamácii, bezdôvodné zrušenie objednávky.

Upozorňujem všetkých potencionálnych zákazníkov, aby zvážili nákup cez uvedený e-schop. Je to odnož firmy, ktorá prevádzkuje aj internetový obchod smobyk.sk. Tento už na Heureke nenajdete pre nízke hodnotenie zákazníkov preposielam link:

Momentálne sa skrýva za názov Shop4you, s. r. o. v inom zas sa Transport business, s.r.o . Sú to však rovnaký ľudia.
    Toto sú internetové obchody, ktoré prevádzkovali a pre neseriózne jednanie a zlé hodnotenie boli zrušené, ale recenzie sa tu ešte nachádzajú:

Smobyk.sk - fukčný
    Veba.sk – zrušené, http://obchody.heureka.sk/veb-sk/recenze/